Fiorentina - Juventus: 0-0

Nulla nullás, gól nélküli döntetlennel záródott a Juventus firenzei mérkőzése. Egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni, és egyik játékos sem tudott kiemelkedő teljesítményt produkálni.

Nem sokkal a mérkőzés megkezdése után már látszott a játék képéből, hogy egyik csapat sem mer kockáztatni, egyik csapat sem mer kinyílni, s ezzel esetleges lehetőséget adni a másiknak egy kontra támadásra.

Az első húsz percben a Fiorentina akarata érvényesült inkább, nagy mértékben köszönhetően Riccardo Montolivonak. A 25. perc környékén kezdett ébredezni a Juventus, de a fantáziadús próbálkozások hiányában, sajnos gólig nem jutottak.

Az első félidő utolsó öt perce meglepően esemény dús volt, egy kicsit felpörgött a játék. Hol Matri, hol pedig Vargas vagy Cerci próbálkoztak a vezetés megszerzésével.

Gól nélküli első félidő után és szünetbeli cserék nélkül kezdődött el a második játékrész. Az első cserére az 57. percig kellett várni, Sørensen váltotta Marco Mottát, két perccel később pedig Alessandro Del Piero érkezett Milos Krasić helyére.

Az eddig kiegyenlített mérkőzés felpörögni látszott Del Piero érkezésével, aki rövid időn belül lehetőséghez is jutott, de a helyzet azonban kimaradt. A lendület nem tartott sokáig, a mérkőzés továbbra is kiegyenlített volt.

Alessandro Matri helyére Luca Tonit küldte pályára a Juve mestere, míg a másik oldalon a fiatal Ljajic váltotta Cercit, majd Donadel érkezett Behrami helyére.

A találkozó hátralévő részében egyik csapat sem tudott gólt szerezni. A Juventus oldalán Marchisio és Toni, a Fiorentina oldalán Gilardino és Montolivo veszélyeztette a másik kapuját.

Maradt a 0-0! Ezzel megszakadt a Juventus három mérkőzéses győzelmi sorozata.

Összegzés a klikk után:

FIORENTINA - JUVENTUS 0-0

Gólok: -

Sárga lapok: Sørensen 62'

FIORENTINA: Boruc, De Silvestri, Gamberini, Krøldrup, Paqual, Behrami (Donadel 76'), Montolivo, Vargas, Cerci (Ljajic 69'), Mutu, Gilardino

Fel nem használt cserék: Frey, Camporese, Comotto, D'Agostino, Babacar

Edző: Sinisa Mihajlovic

JUVENTUS: Buffon, Motta (Sørensen 57'), Barzagli, Bonucci, Grosso, Krasić (Del Piero 59'), Aquilani, Marchisio, Felipe Melo, Pepe, Matri (Toni 72')

Fel nem használt cserék: Storari, Traoré, Salihamidžić, Martínez

Edző: Luigi Del Neri

Játékvezető: Orsato

Diego2889 2011.04.17. 19:51:44

ez valami értékelhetetlen meccs volt.. valami gyalázat, h a Juventus igy játszik..

Gio20 2011.04.17. 20:04:19

"Ezzel megszakadt a Juventus három mérkőzéses győzelmi sorozata." egyrészt borzalmas ilyet olvasni másrészt megmosolyogtató :D Remekül leírja az elmúlt éveket.

babo410 2011.04.17. 20:11:37

Több ilyet nem akarok meglátni!!!!!!! Ja és miért van az, h mikor esély lenne befogni az elöttünk lévőket, mi riktig akkor rukkolunk elő vmi értékelhetetlen produkcióval? Mondjuk ennek az lehet az oka, h kéne végre egy rendes edző, aki ilyenkor a plusz idegességet ami a srácoknál előjön, le tudja venni róluk. Mióta visszajutottunk mindig akkor esünk hasra, amikor közelebb kerülhetnénk az előttünk lévőkhöz. Kéne egy jó edző végre nem? Én mostmár biztosra tudom, h Del Neri nem ide való. Ide egy olyan edző kell, aki az ilyen helyzeteket is tudja kezelni. Ilyenkor, mikor buknak elöttünk, és feljebb juthatunk, mi folyamatosan elbukunk a visszajutás óta. És sztem a visszajutás utáni első két évben is meg lehetett volna a bajnoki cím, de sajna akkor se sikerült egyszer se kihasználni az inter botlásait. Mikor közelebb jutottunk volna, mindig elszúrtuk. Rem jövőre egy jó edzőt igazolunk végre!!!!!!!

Ismeretlen_177028 2011.04.17. 20:29:56

Pápá Lazio, pápá BL. Pedig én hittem benne. Európa Liga még meglehet, a Róma ugyanolyan fos, mint mi, az Udinese is fogható a nehéz sorsolása miatt.

g3ronymo 2011.04.17. 20:37:11

Szánalmas hitetlen banda! 93 percen át alibiztek a pályán, mintha már biztosan meglenne a 4. hely. Hibázott a Roma és az Udinese, erre mi nem vagyunk képesek megverni egy Fiorentinát? Sőt, hogy alig támadtunk? Mottán és Grossón ment el a meccs, két iszonyatosan béna töketlen szélsővédő! Pepe is jó szar volt!! (bár ma ki nem volt szar) 0-0 nál a 75. percben Matri-Toni csere??? Inkább egy kp-t kellett volna lehozni nem? NYOMORULT DEL NERI! Kínszenvedés volt végégnézni a meccset. És a legjobban az fáj, hogy nem láttam a csapaton az akarást és a küzdést!! SZÉGYEN!!!GYALÁZAT!!

Kotrevák Kelly 2011.04.17. 20:52:24

Látom, nem volt kár érte, h kimaradt a meccs az életemből. Több értelme volt a kislányommal a játszótéren csúszdázni, meg homokozni, mint ezt nézni... Én ebben kb 100%-ig biztos voltam, h nem fogjuk tudni kihasználni a Roma botlását. Mintha nem is akartuk volna... Hej! Pedig micsoda fantasztikus nyerési sorozatban voltunk!:-D

Victor90 2011.04.17. 21:10:01

Tudjátok milyen érzés van bennem most?Mikor a haverokkal azt beszéljük,hogy mi egyáltalán megfogjuk e élni azt,hogy a Magyar válogatott kijut e az Eb-re vagy a Vb-re!A Juventus-al most szinte ugyanez a szituáció!Megfogom e élni azt,hogy a Juve újra bl döntőt játszik majd?Jelen állás szerint 6-7 év minimum kell...!Az a baj,hogy Marotta betegesen ragaszkodik Del Neri Úrhoz,és látva Agnelli töketlenségét,lehet hogy a következő szezonba is DN lesz a tréner!

Juve... 2011.04.17. 21:22:56

Félidőben nagyon jól mondta Juhár Tamás az, hogy a Juve nyer 1-2 meccset majd DN elkezdi a hülye nyilatkozatait, hogy minden Oké és rögtön jön egy ilyen meccs...

Diego2889 2011.04.17. 21:22:58

100% biztos vagyok benne, ha 1 Capello ülne a padon, meglenne a dobogó is.. 1000% Én igazság szerint a vezetőségre vagyok a legdühösebb.. h lehet del nerit kinevezni, meg ilyen marotta féléket?? h lehet ilyen játékosokat vásárolni??? h lehet igy szét baszni 1 ekkora klubbot.. Én nagyon örülnék neki, ha úgy gondolnák a tulajdonosok, h eladják a csapatot, 1 olyan embernek, akinek a szív ügye lenne a csapat körüli tevékenységek...

Puding 2011.04.17. 21:41:50

Del Neri a 2004/2005 szezonban nyolcadik lett a Romával...Amikor kinevezték a Juventus edzőjének, egyből ez villant be nekem. Nagyon reméltem, hogy ránk nem ez a sors fog várni, de sajnos bekövetkezett amitől tartottam. Ezen a Juventuson már egy jó edző se segíthet, ide egy KIVÁLÓ edző kéne, plusz pár igazán nagy név...Sajnos jópár évig még nem fogunk visszakerülni az elitbe :(

MArco 2011.04.17. 22:30:24

Napoli - Udine 0:2 bukó a bl hely az tuti

Ismeretlen_149085 2011.04.17. 22:33:12

Ez egy tipikus DN-meccs volt, amit évek óta produkál nagy átlagban. Unalmas, visszafogott játék, hiába verhető az ellenfél, az ő csapata akkor is csak sétálgat a pályán.

mikulalaci 2011.04.17. 22:43:23

Marotta legnagyobb nyári igazolása Moggi lenne....

Juve... 2011.04.17. 23:21:43

DN-vel együtt Marottat is el kell küldeni mert nem fogja túlélni a Juve ezt a nagy olaszositást... :(

Tony 2011.04.17. 23:47:51

Én őszintén sajnálom azokat a kedves szurkoló társaimat akiknek 33 forduló kellett ahhoz h ráébredjenek, DN 100%-ig alkalmatlan arra h a Juventus vezetőedzője legyen. Ő egy senki aki élete végéig az is marad. Páran már múlt nyáron láttuk a végkifejletét ennek a szezonnak,úgyh túl nagy csalódás nem ért minket. Aki ezt a meccset látta pontosan látta,hogy hogyan játszik 1 csapat 5 fordulóval a vége előtt,amely kb 10.helyen áll és se föl se le nem mozdulhat már. Az a csapat mely a BL-ben szeretne szerepelni,az nem így áll neki 1 meccsnek. Én annyira nem tudok mérgelődni már szinte btos vtam benne h nem sikerül nyerni ma és ennek semmi más oka nincsen,mint az ahogy eddig a szezon zajlott. 1hónpja már leírtam,de leírom megint: Felejtsétek el végre h a Juventus idén a 4. helyen végez,az egyetlen elérhető cél az EL indulás maradt,de még azért is meg kell küzdeni.

Ismeretlen_177028 2011.04.18. 09:05:27

A mester ragyogó nyilatkozata: „Egy olyan csapattal találkoztunk, amely 90 percen át harcolt. Nem igaz, hogy nem dolgoztunk keményen, vagy, hogy nem irányítottunk, de Firenzében játszani nem könnyű és nehéz ellenfélnek bizonyultak. Vajon feladtuk volna az első félidőben? A mérkőzés 90 percig tart és nem adtunk fel semmit, ugyanis volt néhány gólszerzési lehetőségünk a második félidőben.” „A három pont megadta volna a lehetőséget, hogy változtassunk a helyzeten. Úgy kell játszanunk, hogy megnyerjünk minden mérkőzést és majd május végén meglátjuk, hol tartunk. Nyilvánvalóan mindennek jól kell mennie és a többieknek hibázniuk kell, de március végén mi kiszálltunk a versenyből, most viszont újra részt veszünk benne.” (JuventusHungary) Nagyszerű, bravo, ez az ember nem semmi, legalább nyilatkozni jól tud. Egyébként pontszámilag még mindig nincs veszve, de ilyen játékkal... esélytelen. Nem hiszem el, hogy ez volt a maximum, amit nyújtani tudtunk. Pöcs.

Ismeretlen_150170 2011.04.18. 09:42:41

Most nem tudom hogy megint min lepődünk meg?? Persze aki elhitte hogy ez a csapat majd 9 meccset nyer zsinorban hát az magára vessen! Mondjuk én sokkal rosszabra számítottam tegnap már ami az eredményt illeti, én az egy pontot se kalkuláltam be. Éreztem hogy ez már nagyon erőn felüli lenne. A meccs képével sem tudom mi bajotok volt, tipikus olasz ligás meccs volt régen is rengeteg ilyen meccsünk volt csak persze akkor a kis csapatoktól nem kaptunk ki, meg volt egy Alex vagy Trez aki egy ugyanilyen alibi meccsen egyet-egyet villantak és meg volt a három pont, szóval az hogy ennyire deffenzív-kockázat nélküli csapatokat láthattunk a pályán ez nem új keletű, csak a seria A, aki régóta nézi az már megszokhatta volna, én ezzel együtt is szeretem bár a mai napig nem tudom hova rakni az e fajta taktikázást és hozzá állást pláne hogy eredményesség mostanában nem lesz belőle. Én továbbra is azt mondom nincs akkora tragédia, tisztán látszik hol vannak a gyengepontjaink: Aq, Marci, Motta, Grosso, ez egyszerre a pályán nagyon sok, csak súlyok a süllyedő hajón! Az edzőcserét továbbra is csak akkor erőltetném ha egy Deschamps vagy Capello érkezne, de mivel Fabio még egy évig elszerencsétlenkedik az ittas-balhés-kurvázó angol válogatottal és Deschamps-ról még csak szó se volt akkor még egy átmeneti évet én kibírok DN-el bármekkora hülyeségeket nyilatkozik is!

Victor90 2011.04.18. 12:29:10

Belegondolni is borzasztó h ebben a vérszegény SerieA-ban középcsapattá érett egy Juventus!Marotta meg Del Neri féle emberek irányítása alatt.Agnelli is tehet egy szívességet Elkann-ról meg már nem is beszélek.Nagyon messze kerültünk az európai elittől és még messzebb sodródunk úgy fest.Azért az is borzasztó h az Agnelli család által alapított FIAT lett 2011-re a Juve keresztje a legnagyobb rákfenéje.Mert itt már tényleg egy teljes vérfrissítés segítene.Új tulaj új koncepció új tervek új szemlélet.Mert amíg az Elkann féle FIAT dönt életről és halálról a Juve háza táján és míg Agnelli csak egy bábú egy eszköz Elkann-ék kezében ha a Juve-ról van szó,addig a Juve marad ebben a színvonaltalan SerieA-ban a 7.hely körül.

Diego2889 2011.04.18. 12:30:30

Del Neri és Marotta nyilatkozatától elment az étvágyam is.... ezek akkora barmok, h már fáj..

mJz. 2011.04.18. 13:56:51

DN MONNNNNNNNYON LE!

Diego2889 2011.04.18. 14:03:29

NEM FOG... Marotta azt is nyilatkozta h Del Neri maradni fog... :D vicces emberek ezek.. ekkora majmok nincsenek az állatkertben sem, mint nálunk..

Ismeretlen_147309 2011.04.18. 17:08:49

Ez van srácok!!A csapat jelenleg ennyit tud!!! Olyan helyen állunk a tabellán amit a játék alapjám érdemel a csapat.Nem kell ide még BL inkább normális csapat!!!Pár játékos kivételével a többi nem Juve szintű!

Ismeretlen_177028 2011.04.18. 18:50:52

Ez a "nem kell ide BL, mert ott úgyis leszerepelnénk" típusú f@szságoktól rosszul vagyok. Ha bejutunk, akkor több pénz lesz igazolni, mire nekivágnánk a BL-nek már egy vélhetően jobb kerettel tennénk azt. Amúgy esély még mindig van rá, de ezzel a játékkal... kezdhetünk szurkolni, hogy BL résztvevő nyerje a kupát... :/