Juventus - Parma: 2-3

A szezon utolsó hazai mérkőzésén szenvedett vereséget a Bianconeri.

caceres_parma

A mérkőzésen Del Piero és Iaquinta kezdett elől, mögöttük Diego feladata volt a támadások szervezése. A védelembe visszatért Cáceres, mellette Cannavaro, Chiellini és De Ceglie kapott szerepet. A középpályát a Poulsen, Felipe Melo, Marchisio hármas alkotta.

A Bianconeri a 16. percben vezetést szerzett Del Piero lövése révén. Azonban csak négy percig tarthatott az öröm, ekkor ugyanis Lanzafame egyenlített.

Ekkor furcsa közjáték zavarta meg a mérkőzést, ugyanis a feldühödött szurkolókat a játékosoknak kellett a rend betartására kérniük.

A Juve próbálta ismét megszerezni az előnyt, ám mégis Lanzafame lőtt újra gólt. A további helyzetek ellenére 2-1 maradt a szünetben.

A második félidőben a Bianconeri próbálkozott az egyenlítéssel, ám a helyzetek kimaradtak, és ismét az ellenfél szerzett gólt, ezúttal Biabiany révén. Így Iaquinta késői találata már csak kozmetikázta a vereséget.

Az eredménnyel biztossá vált, hogy a Juventus a hetedik helyen végez a bajnokságban, és nyáron az Európa Liga selejtezőiben kezdheti meg európai szereplését.

JUVENTUS - PARMA: 2-3

Összegzés:

Gólok: Del Piero 16', Lanzafame 20' és 40', Biabiany 85', Iaquinta 90'

Sárga lap: Galloppa 30', De Ceglie 72'

Juventus: Buffon - Cáceres, Cannavaro, Chiellini, De Ceglie - Poulsen (Trezeguet 75'), Felipe Melo, Marchisio - Diego (Candreva 62') - Del Piero, Iaquinta

Fel nem használt cserék: Manninger, Legrottaglie, Grosso, Camoranesi, Amauri

Edző: Zaccheroni

Parma: Mirante - Zaccardo, Lucarelli, Dellafiore - Valiani, Morrone, Galloppa, Antonelli - Lanzafame (Lunardini 65'), Biabiany - Crespo (Castellini 78')

Fel nem használt cserék: Pavarini, Baccolo, Vinicius, Pasi, Bojinov

Edző: Guidolin

Bíró: Romeo

Ismeretlen_53881 2010.05.09. 17:49:46

Az eredmények és a helyezés tükrében kérvényezni kellene, hogy az utolsó, Milan elleni meccsre én üljek le a kispadra. Vagy akárki, akit lottón kihúznak.

Vialli 2010.05.09. 17:57:56

Mi lesz itt...? Azt vágjátok hogy ez a csapat 9 játékost ad a válogatottnak a VB-n!!!

Appel 2010.05.09. 18:07:15

Egy jó dolog van abban hogy a hetedik helyen végeztünk! Hátha összesorsolják valamelyik magyar csapattal, és akkor láthatjuk őket itthon élőbe!De nyugi a 2012-es Bl döntőt mi játszuk! :) Forza JUVE

Zsocaeight 2010.05.09. 18:18:30

lesújtó... :(

4Evorg 2010.05.09. 18:21:04

Ezt a szart TV-ben nem akarom látni,nemhogy élőben.

joceeb 2010.05.09. 18:26:41

ez a meccs hűen tükrözte az egész éves teljesítményt!egy két embernek nincs helye ebben a juventusban!kb.:5 embert hagynék meg a csapatból a többi mehet a p*cs*ba!

Juvehooligan 2010.05.09. 19:01:05

Nem láttam a meccset de nem is akartam megnézni... Sokat nem csalódtam... A milan ellenit sem fogom látni véletlenül... Kezdem elveszteni a hitem...

Alessandro 2010.05.09. 19:06:07

Egy újabb gólzáporos meccs és ismét vereség. Valahogy jobb is hogy vége a szezonnak, mert már nem kell a csapat botlásait látni, bár az utóbbi hetekben már nem jelentett sajnos túl nagy motivációt hogy leüljek a tv elé a meccsünkre. Bízzunk benne hogy a nyáron valami elkezdődik és pozitív irányba indul el a csapat, legalább ez a palimadár Zacc távozik és a biztos 7. hely után nem marad választása a tulajdonosoknak, nagyon kemény változtatásokra van szükség.

Ismeretlen_102246 2010.05.09. 19:20:31

És ezt a srácot adtuk el, aki képes két gólt lőni nekünk... BTW már más meccseken is azt láttam, hogy nagyon jó a srác. Paolucci helyett kár, hogy nem sikerült Őt hozni.

Ismeretlen_149085 2010.05.09. 20:17:59

Ferrara távozása környékén már lehetett érezni, hogy ez lesz a vége, úgyhogy különösebben nem vágott mellbe az utóbbi pár meccs sem. Akkor már látszott, hogy nem lesz semmi ebből a szezonból. Valami nagyon nem működött, bízzunk benne, hogy nyáron sikerül kijavítani a hibákat, legalább már van egy új vezetőnk, hátha ő végre tesz is valamit a problémák megoldása érdekében. A következő lépés egy tapasztalt, minőségi edző megszerzése kell, hogy legyen.

realsequator 2010.05.09. 21:49:48

4evorg! Megértem az elkeseredettségedet meg a dühödet is. Ámbátor számomra a csapat iránti szeretet és szurkolás nem csak a tejbe-vajba időszakok része. Emberek! Jövőre ismét ott lehetünk! Bízzunk benne hogy a vezetőség szakít a "jó szokásaival" és most valami jót is összehoz. Egy EL negyeddöntővel és dobogós bajnoksági helyezéssel visszatérünk a köztudatba, és a rá következő évben scudettot nyerünk és BL negyeddöntőbe érünk minimum. Valami csoda fojtán visszakapjuk az elvett két első helyünket ( :D ) aztán már varrom is a harmadik csillagot a mezemre. FORZA JUVE!!!!! Csak a Milan ne tömjön ki minket nagyon.... mert hogy kitöm az tuti.. Candreva játéka meggyőző számomra mellesleg. A faszér nem kezdő az ilyen?

realsequator 2010.05.09. 22:00:44

Mi van veletek emberek? Milyen hitvesztésről beszéltek? Menjetek akkor szurkolni a Celtic-nek az mindig hozza a bajnokságot! Max a Rangers piszkít bele nekik. Ha igazi Juventino -nak tartjátok magatokat akkor a csapatban a tradíciókat is látjátok amikre várat lehet építeni. A mi dolgunk a csapatnak szorítani minden kurva meccsen. Én fogok a jövő héten is. Mezben, sállal ahogy szoktam.

csuma 2010.05.10. 01:27:09

mindenki úgy szurkol ahogy neki jól esik...

fmsteve 2010.05.10. 08:55:42

realsequator: a Celtic most pont rossz példa volt mert bukták az utolsó két bajnokságot :) Szurkolni meg persze h kell, szerintem itt is mindenki követi csapatot és drukkol neki, különben nem írogatnánk ide. Az más dolog, h mostanában nincs ok az örömre. A milán meg nem hinném h nagyon elverne minket, ők is ugyanolyan szarok mostanában mint szeretett csapatunk. Forza Juve!!

Ismeretlen_150170 2010.05.10. 09:24:32

Én csak hétről-hétre egyet nem értek, hogy Candreva miért nem kezdő??? Diegot simán übereli! De nem idegesítem magam, nyáron nagy takarítás! Én nem kegyelmeznék egyik brazilnak se, eljátszották már a lehetőségeiket, a nyugdíjás védősor mehet, a fiatalokat felhozni azokban legalább van lelkesedés.

Ismeretlen_102194 2010.05.10. 12:46:39

A harmadik gól tiszta Ötvös-cirkusz volt....... Komolyan mondom mint megye 1-ben! Értékelem a feltörekvő lelkes hsz.-at, de ha már nézni is fáj ezt a semmit, akkor engedtessék meg már leírni a véleményét mindenkinek, mert ki így ki úgy dolgozza fel ezt a SEMMIT!Ez gyakorlatilag nulla!Ezzel kár is lenne kilépni bármilyen nemzetközi porondra mert aztán a balkán kupa győztese is átgázolna rajtunk, amihez semmi kedvem, de ezzel sztem bnem vagyok egyedül! CSAPATÉPÍTÉS!!!!Ez most a legfontosabb!

realsequator 2010.05.10. 12:53:20

fmsteve A példa tényleg szar volt.. :D Ne értsetek félre, nem kritizálni akarom senki szurkolói önérzetét. Amit sugallni akarok az az, hogy a mi dolgunk a nagy takarítás hatékonyságában bízni és hogy jövőre azon röhögjünk ahogyan a Zinter mögöttünk lohol és éppen lenyeli a harmadik juvególt otthon. Mert ha rajtunk múlik sztem mi lenyomjuk a torkukon az kurvaélet!!! Candreva jól nyomja. Élet van a gyerekben. Nagyon nagy izgalommal várom a változásokat! "aut caesar aut nihil"