Marchisio: "Reméljük, megváltoznak a dolgok"

A fiatal középpályás szerint itt az idő, hogy a Juventus végre elinduljön fölfelé a tabellán.

A Bianconeri nehéz időszakon próbál túllépni, hiszen a Genoa elleni mérkőzés előtt több mint egy hónapig képtelen volt nyerni a torinói alakulat.

A vasárnapi diadal talán megadja a kellő lendületet, mellyel beindulhat a szekér, és így remélhetőleg végleg le lehet zárni a krízist. Erre gondolt Claudio Marchisio is, amikor nyilatkozott a sajtónak.

"Reméljük, megváltoznak a dolgok, különben túl késő lesz, és nem érünk oda az első négybe, ami a Bajnokok Ligáját jelenti. A Genoa elleni győzelemnek kell a kiindulási pontnak lennie."

Természetesen az olasz válogatott játékost is megkérdezték a Del Piero által kiharcolt tizenegyesről, illetve Jose Mourinho kommentjéről.

"Mi csak magunkkal foglalkozunk. Mindig nagy a Juve és az Inter közötti rivalizálás, még a nagy pontkülönbség ellenére is, szóval mindenki azt nyilatkozik, amit akar."

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

szabol 2010.02.15. 19:05:56

Sziasztok!! Nem akartam beleszólni a sok kritikába a meccs folyamán, de nekem nem tetszik ez a 3 hátvédes felállás. Ha tényleg 3 védő lenne a pályán, lehet jó is lenne, de általában 5-6 védő van a pályán, így nem értem mért is mondják, hogy három védő van! A középpálya szélein is középpályások lennének, nem védők lehet jobban menne a támadás is. Egyébként a meccs nemvolt rossz, de többet támadhattunk volna. Ui: Zebinának semmi keresni valója nem lenne a kezdőcspatban, és De Ceglie helyett is Giovinco-t játszatnám!!!! Forze JUVVVVVE!!!!!!!!

szabol 2010.02.15. 19:08:24

Ja és azt sem értem mért kell a 90. percben cserélni mindig, ha vezetünk, ha nem. Juve!!!!

Csülök 2010.02.15. 19:09:37

Azért kell cserélni a 90. percben,ha vezetünk, hogy húzzuk az időt...

cs4szi 2010.02.15. 19:24:06

Am nem értem, mi bajod Zebinával, sztem nem volt olyan szar.

Ismeretlen_22017 2010.02.15. 19:38:24

Így van, Zebina teljesen rendben volt, egyáltalán nem lógott ki, voltak nála jóval-jóval gyengébb teljesítmények.

babo410 2010.02.15. 20:29:11

És ezt a Müringyó féle beszólást hol lehet elolvasni? Kivi lennék mit pofázott!

szabol 2010.02.15. 21:08:15

Csülök!!!!És mért kell a olyan későn cserélni, ha döntetlenre, vagy vesztésre állunk?????,,,

szabol 2010.02.15. 21:10:54

Fiuk nem tudom,nem vitatom vannak jó megoldásai Zebinának, de szerintem lassú és nem juve szintű játékos!!!

valaki 2010.02.15. 21:27:47

Szabol nak igaza van Zebina nem való a Juve kezdőbe, kiegészítő embernek megfelel de nem kezdő, elismerem hogy voltak szép megmozdulásai is de ez elvárható egy Serie A s védőtől! Amúgy nagyon könnyen átjátszották és elmentek mellette és asszem a sárgát is azért kapta mert már elmentek mellette és csak úgy tudta visszafogni.

jjuuvvee 2010.02.15. 22:00:56

most szerintem azért volt csere, mert Amauri lesérült...

valaki 2010.02.15. 22:19:58

Ebbe a juvéba szerintem Dzeko kéne !

Mr. Ocean 2010.02.16. 04:22:47

Dzekonak én is örülnék.

Csülök 2010.02.16. 06:58:05

Szabol Te nem focizol? A 90. percben ez már csupán taktikai húzás.... Ha szarok vagyunk,de nagyon,és mondjuk végig az ellenfél támad,az állás 2-2,akkor nem árt húzni az időt a 90. percben, nehogy megint a 93. perceben kapjunk gólt(Roma-Juve) Ha meg vezetünk 3-2-re,mint adott esetben,akkor azért kell cserélni,mert láttad gondolom, hogy a 2. gólnál,szinte a semmiből egyenlített ki a Genova,mindössze 1 perc alatt... Mi van ha 3-2-nél meg ismétlődik.. Cserével a hosszabbításból el ment 1 perc... Ezek csupán taktikai húzások.. Ha 3-0-ra vezetnénk,nyilván előbb hozzák be játékosokat! Ezt figyeled meg más meccseken is. Szoros eredménynél a legtöbb esetben hagynak egy cserét a végére,időhúzásnak... Én is örültem volna, ha Giovinco több lehetőséget kap bizonyítani,de sajna nem...

vizi8 2010.02.16. 10:46:05

Ezzel a z utolsó percbeli cserékkel kapcsolatban csak annyit, hogy a bíró pontosan tudja ennek okát, így annyival hosszabb a meccs is.

Ismeretlen_135937 2010.02.17. 08:53:02

vizi8: A csere beletartozik a játékidőbe, emiatt nem hosszabbíthat a játékvezető.