Továbbjutott a Juventus

A Juventus büntető párbajban győzte le a vendég Napolit, és jutott tovább az Olasz Kupa elődöntőjébe, ahol a Lazio lesz az ellenfél.

Juventus - Napoli

A mérkőzésen David Trezeguet és Alessandro Del Piero is gólt szerzett, melyeket a játékvezető - jogosan - érvénytelenített, a Napolinál pedig Lavezzi és Zalayeta hagyott ki óriási gólhelyzetet.

Az Olasz Kupa negyeddöntőinek utolsó mérkőzése izgalmasnak ígérkezett. A Napoli 1988. óta nem tudott győzni Torinóban, de tavaly hazai pályán búcsúztatta a Juventust, és a nápolyiak most is ilyesmiben bíztak.

A Juventusnál Gigi Buffon és Tiago influenza miatt hiányzott, míg Zanetti, Chiellini, Camoranesi, Marchisio, Zebina, Salihamidžić és Knezević nem épült fel sérüléséből. A Bianconeri szurkolói azonban örülhettek Trezeguet, Poulsen és Manninger visszatérésének.

JUVENTUS - NAPOLI: 0-0 (4-3)

Összegzés:

Büntetők: Del Piero (+), Hamšik (+), Trezeguet (+), Bogliacino (+), Nedved (-), Denis (+), Marchionni (+), Lavezzi (-), Sissoko (-), Contini (-), Legrottaglie (+), Gargano (-)

Sárga lap: Contini 24', Lavezzi 45', Montervino 54', Mellberg 63', Santacroce 64', Bogliacino 81', Sissoko 89', Pazienza 8' (hosszabbítás), Legrottaglie 25' (hosszabbítás), Nedved 29' (hosszabbítás)

JUVENTUS: Manninger; Grygera, Legrottaglie, Mellberg, De Ceglie (Molinaro 20'); Marchionni, Sissoko, Poulsen, Giovinco (Nedved 67'); Iaquinta (Trezeguet 59'), Del Piero

Fel nem használt cserék: Chimenti, Ariaudo, Camoranesi, Amauri

Edző: Ranieri

NAPOLI: Navarro; Santacroce, Cannavaro, Contini; Montervino (Bogliacino 74'), Pazienza, Gargano, Hamsik, Aronica (Vitale 1' hosszabbítás); Lavezzi, Zalayeta

Fel nem használt cserék: Sepe, Maggio, Russotto, Pià

Edző: Reja

Bíró: Ayroldi

suci2k 2009.02.05. 13:05:09

Nahát gyönyörű meccs volt. Megérdemeltük volna a vereséget, ez van. A Napoli focit játszott, mi többnyire szenvedtünk. Mikor 5 percen belül 3 ordító helyzete volt a Napolinak, akkor sem ébredt fel a védelmünk. Jó rendben, szarok vagyunk mostanában, fogjuk a sérültekre! De akkor kérdem én, mi a f*szé nem veszünk játékosokat?!(nem, nem ilyen noname xy csapatból ingyen megszerzett emberekről beszélek)

Ismeretlen_53881 2009.02.05. 13:07:50

Lehet tudni DeCeglie-vel mi történt?

Gege1897 2009.02.05. 13:29:32

Ritka rossz meccs volt, de akkor is kell az az ezüst csillag, hogy ez is nekünk legyen meg először. Trezeguet gólja egyébként nem volt les, mert Alex passzába nem ért bele Nedved, az elrugás pillanatában pedig nem volt les, Nedved pedig nem zavarta a kapust, de igy legalább izgalmasabb lett. De Ceglie kórházban van, mellkasi zúzódás valószinüleg, szerintem nem lehet olyan vészes, remélem.

norbi 2009.02.05. 14:42:14

Éljen!!!A juve sztem a döntőbe is bejut.FORZA JUVE

juvem 2009.02.05. 14:44:32

1ébként aki szidta eddig mellberget az köszönetet mondhatna neki is aki molinarot fikázza ost ezerszer jobb volt mint De Ceglie! Gio halovány volt ahogy Del Piero is sajnos Jaki nem kapott labdát, Poulsennek meg az a játéka h vagy haza adja félpályáról vagy felíveli?????!!!! annyira fantáziátlan sztem szörnyen rossz! Nedved egy kis hajtást vitt a játékba de vhol éreztem h egy 99%os játékos ki fog hagyni egy tizit MOMO-ban biztos voltam jó játékos de tizihez??? a bíró emg egy pöcs volt Momo vkinek nekiment befújta ha őt nyomták a földre vagy vmi akkor meg semmi látszott is rajta h ideges emiatt! na mind1 szar sőt pocsék játékkal továbbjutottunk remélem össeszedik magukat a srácok! de a pozitívum azon kívül h nyertünk h Trez visszatért;):)

Ismeretlen_113070 2009.02.05. 17:29:04

Az ilyen meccsekre mondta az edzőm, hogy "éles volt a pite éles" :D

suci2k 2009.02.05. 18:10:22

Sissoko sárga lapján én is meglepődtem, visszajátszásokból SEMMI sem derült ki, h miért kapta. De sajnos nem újdonság nála, de ő nem rossz szándékból szabálytalankodik, inkább igyekszik. Egy valamit még nem értek, mi a fenének cselez,trükközik ennyi mindenki? Egyrészt nem megy sok játékosnak, másrészt meg nem a látványért, hanem az eredményért kellene játszanunk. 3-0nál mindenki annyit trükközzön amennyit akar