Iaquinta Aquilaniért?

Pletyka szerintem. Ráadásul óriási, nevetséges pletyka. Na, de lássuk.

A 'Gazzetta dello Sport' szerint a Juventus úgy próbálja meg az Arsenal elől megszerezni Alberto Aquilanit, hogy a fiatal középpályásért cserébe Vincenzo Iaquintát ajánlja a Romának.

Alberto Aquilani

Aquilani jövője kétségessé vált a fővárosi csapatnál, mivel a játékos eddig nem hosszabbította meg szerződését. Aquilani nem jutott állandó játéklehetőséghez, és a pletykák szerint a középpályás fizetéséről sem tudtak megállapodni a felek.

A tehetséges, 23 éves középpályásért mostanra rengeteg európai klub bejelentkezett, és Aquilani ügynöke tegnap megerősítette, hogy az Arsenallal már megkezdték a tárgyalásokat.

"Igen, tárgyalunk velük. Meglátjuk, hogy a Roma végül megadja-e neki azt a fizetést, amit kér." - mondta Vincenzo Morabito.

A 'Gazzetta' azonban úgy tudja, hogy a Juventus beelőzheti az angolokat azzal, hogy Vincenzo Iaquintát is bevonja a tárgyalásokba. A rómaiak vezetőedzője, Luciano Spalletti ugyanis Iaquinta nagy rajongója, szívesen tudná csapatában a támadót.

Nem közvetlenül ide kapcsolódó hír, de Rafa Benitez kijelentette, hogy Xabi Alonso nem eladó, így a Juve lemondhat a spanyol középpályásról. Nem baj, Aquilani egyébként is jobb lenne, csak nem Iaquintáért cserébe.

A bejegyzés trackback címe:

https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr24642117

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Zangif 2008.05.20. 17:09:33

Jaki marad, nem szabad eladni!!!! ö is akkora ember lesz mint Nedved, akkora tüz hajtja h hozzá tudom hasonlitani, kár h nem fér be Trez és Alex mellett a kezdöbe

asvééd 2008.05.20. 18:04:37

Igazán nem akarok vészmadárkodni de ezt már pár hónapja is leírtam hogy a Roma komolyan akarja őt és sztem megis szerzi,sajna!

buub 2008.05.20. 18:35:13

Hát ha Aquilani jön és Iaquinta megy én akkor ezt nem fogom sajnálni...Csak akkor Palladinot nem kell eladni és máris van 5 csatárunk...

McTomi (juvenpool) 2008.05.20. 18:35:23

Aquilani tényleg nagyon jó választás lenne. De Iaquinta-t semmiféleképpen nem szabad eladni, mivel jövőre BL, és ott szükség lesz az olyan mentalítású játékosokra, mint Vicenzo. Inkább adjuk oda Palladino-t, mivel érte is érdeklődik a Roma. Szóval szerintem az jobb lenne, ha Palla menne el, nem pedig Iaquinta. (Ezt azért mondom, mert Iaquinta 12 gólt lőtt, úgy, hogy alig kapott lehetőséget, és néha neki köszönhettük meg a meccset.)

RICh 2008.05.20. 18:57:58

Azzal 1 et értek hogy nem Iaquintáért cserébe kéne Aquiláni...

Edgár 2008.05.20. 19:03:01

Aquillani nagyon jól jönne a középpálya közepére! Viszont Iaquintát semmiképpen nem szabadna odaadni! Lippi is azt nyilatkozta még régebben, hogy a leendő csapatában Iaquinta benne lenne, így nagyobb esélyünk lenne, hgoy visszajöjjön, én legalábbis nagyon szeretném. És amúgy is szerintem Iaquintában van meg az a tűz, ami régen volt del Pieroban, most Nedvedben, meg régebben Davidsban.

Ismeretlen_22017 2008.05.20. 19:05:22

Ranieri mindig négy csatárt említ a jövő évre. Alex, Trez, Amauri, és Iaquinta. Tuti nem Palla a negyedik. Szóval Iaquinta maradni fog. Szerintem. Remélem ;)

buub 2008.05.20. 19:19:35

ranieri is egy hülye.. és akkor Giovincot középpályára rakja??? remélem nem...

babo410 2008.05.20. 20:24:48

Mióta itt van Iaquinta imádom. Nagyon jó játékos, már döntött el meccset. Az ősszel is Ő egyenlített az Inter ellen. A Napoli ellen is Ő lötte a győztes gólt, amit aztán jogtalanul elvettek. Ő kell, BL-ben is meg fogja állni a helyét. Aquilani jó lenne, főleg, hogy egy erős csapat játékosa, fiatal és nagyon jó. Tapasztalt, és jobb mint Noccerino. Moggi is azt nyilatkozta, hogy öreg a kp-nk, kell oda pár fiatalt venni. Remélem jön, és marad Iaquinta. Iaquinta egyébiránt nemrég azt mondta maradni akar.

Juvetto 2008.05.20. 20:38:27

Na, hát ez tipikusan az a helyzet lenne, hogy az egyik szemem sírna, a másik pedig nevetne... Egyébként semmiképp sem engedném el Iaquinta-t!! Tökéletes 3. számú csatárunk, de ezt már sokszor említettem! Talán nincs is gyengéje! Szóval nagyon-nagyon remélem, hogy nem engedjük el sehová!! Viszont Aquilani-t valahogyan megkellene szereznünk, parádés igazolás lenne! Nem lenne könnyű, nem mondom, sőt...de azért talán megoldható kategória. Ami a többi érdeklődőn kívül kerékkötő ebben az ügyben szerintem, hogy a Roma nem biztos, hogy szívesen engedné riválishoz őt(és egyáltalán). Edgár! Képzeld, én azt olvastam a minap, hogy Lippi papa nem szándékozik már többé Itáliában munkába állni... :((( buub! Csak kérdezem: Te abszolút rossz ötletnek tartod Giovinco középpályán való szerepeltetését? Szerintem feküdne neki egy Nedved-szerepkör. A Lassus által említett támadó négyes hihetetlenül erős lenne! Viszont a 4, mint szám kevés lesz... És buub! Pl. ezért nem lenne olyan jó ötlet Giovinco-ra kimondottan csatárként számítani, mert emögött a négyes mögött ritkábban kapna lehetőséget ötödikként, mint esetleg Pavel mögött másodikként... FORZA JUVE!!!

buub 2008.05.20. 21:27:48

Engem Giovinco sokkal inkább a fiatal Alexre emlékeztet semmint Nedvedre. Gyorsasága, beadásainak és passzainak pontossága miatt jó lenne azon a poszton. De kérdezem én, hogy ezekhez a képességekhez egy jó lövőtechnika és jó gólérzékenység társul, akkor nem lenne jobb előkésztő csatárt játszani, avgy pedig támadó középpályát. ha még ez az a poszt ahol remekül ki lehetne használni a képességeit, emrt lenne elegendő kapuralövési lehetősége és irányítani is tudna. most belegondolva ez lenne a legmegfelelőbb.

Juvetto 2008.05.20. 22:40:39

Igen, ez lenne a tökéletes pozíció neki, csakhát Mi eddig nem nyomtuk így kimondott irányítóval kb. Zidane óta...bár nagyjából ezt csinálja Pavel szerintem, ezért is gondolom, hogy az ő helyén/cseréjének... :) (asvééd! Ezt csak azért írtam most így, mert Pavel több egy "egyszerű irányítónál, mivel ő még küzd és szerel is pl.!!:D ) FORZA JUVE!!!

juvem 2008.05.21. 02:00:01

hát giovinco nagyon jó középen az u21 válogatottban is remekül irányít gyors technikás szerintem szélen tökéletes alex utódja/nedved helyettese empoliban is inkább középen játszott! és ő nem csatár hanem támadó középpályás!!! szal jaki maradjon palla mehet nem azért mondom de annyira nem hoz lángba h eladjuk 1 aquilani nagyon jól jönne: Camoranesi-Sissoko-Aquilani-Giovinco középpálya elég jó lenne:)

vizi8 2008.05.21. 08:17:25

Giovinco támadó középpályás, azon belül is balodali, így Nedved hlyére passzol leginkább.

Utolsó kommentek

Címkék

Bajnokok Ligája (1918) bajnokság (3578) beharangozó (23) bemutatkozás (34) blog (81) EB (51) edző (986) elemzés (40) előzetes (903) Európa Liga (171) felkészülés (137) hírek (1708) játékosokról (10353) juventus u23 (23) kiszemelt (29) kitekintő (111) klub (2514) meccsek (4409) mercato (4313) nyilatkozat (7755) Olasz Kupa (338) összefoglaló (447) pletyka (4322) Primavera (20) szavazás (16) szuperkupa (103) történelem (53) válogatott (181) VB (49) vendégblogger (44) vezetőség (308) video (238) Címkefelhő
süti beállítások módosítása