Zebina: "Megérdemlem, hogy nem kapok lehetőséget"

Jonathan Zebina arról beszélt, hogy nagyon rosszul esik neki a mellőzöttség, de hozzátette, nincs joga reklamálni.

Jonathan Zebina

Zebina még a Juventus állandó jobbhátvédjeként kezdte az idényt, és szinte kirobbanthatatlannak tűnt a kezdőcsapatból. Aztán a 2. fordulóban, a Cagliari ellen kiállították, majd miközben lefele vonult a pályáról, szóváltásba keveredett egy szervezővel (vagy operatőrrel??), akit meg is ütött.

Az esetért kapott négy mérkőzésre szóló eltiltása a 7. fordulóban, a Fiorentina elleni találkozón járt le, ám azóta alig kapott lehetőséget. Ranieri az Inter elleni találkozó 79. percében állította csak be.

"Nem lepett meg, hogy nem kapok lehetőséget, bár nem tetszik a dolog. Hibáztam, és most fizetnem kell a következményekért. Nem tagadom, hogy rosszul esik nézni, amint a csapattársaim bajnokokként játszhatnak. Annyit tehetek csak, hogy folytatom a kemény edzéseket, és készen állok, ha Ranieri lehetőséget ad nekem."

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Ismeretlen_82815 2007.11.09. 20:54:06

Milyen szar játokos már ez is, de nem szeretem.

mmartin91 2007.11.09. 21:32:00

Hát sok lehetőséget tőlem se kapna de nem azért mert a 2.fordulóban kiállítatta magát hanem mert Grygera jobb játékos nála.Nálam is csak 2.számú jobb bekk lehetne Grygera mögött és Birindelli előtt.

mnorba 2007.11.10. 13:35:30

Szerintem meg eleget bűnhődött!Szükség lenne rá,nem Grygera,hanem Molinaro helyett!Elvileg Grygera középhátvéd.Én ott játszatnám Legrottaglie mellett,jobb szélen Zebina,bal szélen Chiellini.Szerintem ez erősebb hátvédsor,mint amivel mostanában játszunk!

juvem 2007.11.10. 14:58:04

hát elvileg igen... de sztem rani is kielemezte h ki mire képes és lehet h az ő meglátása szerint így stabilabb a hátvédsor... rani azért többet tud a játékosairól mint mi:)

mnorba 2007.11.10. 19:14:18

Igazad van juvem!Ranieri nap mint nap látja a játékosokat,tudja milyen formában vannak!Csak az a baj,hogy nem tudjuk,hogy Zebina miért nem játszik.Nincs jó formában,vagy csak így büntetik.

kowa 2007.11.11. 14:44:23

nincs valami jó linketek ahonnan lehet nézni online ameccset mer 1ik oldalon találtam de kínai volt a program amit leszettem és japán betűk voltak....

csakajuve 2007.11.11. 16:08:48

félidőben 1-0, egy szerintem (én úgy láttam) jogtalan tizivel (a lassítások alapján feldobta magát). nem jáccunk vmi jól, de remélem h a 2. félidőre feljavul a játékunk. vmi vélemény?

Elodv 2007.11.11. 16:46:32

Most rugtuk az első góóóóóólt!Ki kell eggyenlítenií!

Elodv 2007.11.11. 16:56:27

Ranieri húzása megint bejött, Iuqainta góljával 2:2, 7 perc van hátra 10 emberrel kell győznünk!

passerby 2007.11.11. 17:07:51

2:2 a vége... Ha Iaquinta megint csereként lőtt gólt, akkor legközelebb akár kezdhetne is, még ha Alex helyett is. Valaki amúgy megírhatná mi történt a 78. percben (kettős kiállítás) ...

csakajuve 2007.11.11. 17:08:21

vki el tudná magyarázni h iaq fejesgólja mért nem érvénye? egyébként a bíró szerintem nagyon fos volt, a játék is a második bekapott gól után. nagyon úgy néz ki h nem akarják h győzzön a Juve ( 1 tizi+megnemadott gól)

Elodv 2007.11.11. 17:08:43

Iuqainta, 93. percebne sztem szabályos gólt fejelet, spori nem adta meg.

mnorba 2007.11.11. 17:09:58

Hatalmas volt a 2. félidő!Nagyon akartak a fiúk,és ki is egyenlítettek!Szép volt fiúk!

csakajuve 2007.11.11. 17:10:22

Chiellinit talán morfeo felrúgta és aztán megszorította a fejét, erre pedig belefejelt (Chiellini), ha jól láttam

csakajuve 2007.11.11. 17:12:54

egyébként mért marad el a milan és az inter meccse? tudja vki?

mmartin91 2007.11.11. 17:17:37

Az Inter-Lazio az haláleset miatt,mert megöltek egy 26 éves Lazio drukkert.Az Atalanta-Milan meccsen meg a 7.percben berontottak a pályára és félbeszakadt a meccs és nem is folytatták.Egyébként aki látta a meccset meg tudja mondani h Criscito h jáccott?

csakajuve 2007.11.11. 17:22:00

thx mmartin szerntem elég jól jáccot Criscito, bár ott volt a tizi előtt ( amire még mindig azt mondom h feldobta magát reginaldo)

mmartin91 2007.11.11. 17:32:59

köszi csakajuve,még annyi h az Atalanta drukkerei rontottak be,ezt kihagytam:).Chiellini kiállítása azért rosszul érinthet minket mert ő a védelem oszlopa de majd Criscito megoldja a következő meccsen.