Trofeo TIM bemutató

A Milan, az Inter, és a Juventus méri össze erejét a mára klasszikussá vált, előszezoni Trofeo TIM keretében kedd este. Olaszország legnépesebb szurkolótáborral rendelkező csapatai 45 perces mérkőzéseken találkoznak egymással.

Trofeo TIM

Az est első mérkőzését a Juventus és az Inter játssza. A találkozóra alig egy héttel a Trofeo Birra Moretti után kerül sor, ahol - ugyancsak 45 perces mérkőzések keretében - az Inter 1-0 arányban legyőzte a Bianconerit.

A találkozó vesztese a Milan ellen lép pályára a második mérkőzésen, míg a harmadik meccsen a legelső találkozó győztese méri össze erejét a Milannal.

A várakozások szerint mindhárom csapat pályára küldi legjobbjait, kivéve azokat, akik sérülés miatt kénytelen kihagyni a tornát. Ilyen játékos lesz Ronaldo is, aki nem lehet ott volt csapata, az Inter elleni összecsapáson.

Annak ellenére, hogy egy ilyen torna megnyerése nem igazán fontos, és az eredmények sem számítanak, az biztos, hogy egyik csapat játékosai sem szeretnének veszíteni nagy riválisaik ellen.

A mérkőzések 20.30-kor kezdődnek Milánóban, a San Siro Stadionban. A találkozókat élőben követhetitek a StreamerOne nevű progi letöltésével (lásd még itt...), a Canal 5 nevű csatornán.

És végül, íme az utazó keret:

kapusok: Buffon, Belardi, Novembre

védelem: Andrade, Boumsong, Chiellini, Criscito, Grygera, Legrottaglie, Molinaro, Zebina

középpálya: Almiron, Blasi, Nedved, Nocerino, Olivera, Szalihamidzsics, Zanetti

csatárok: Del Piero, Iaquinta, Palladino, Trezeguet, Zalayeta

(azt remélem látjátok, hogy Tiago nincs a keretben...)