Miután Thorsten Fringset nem sikerült megszerezni, a Juventus most a Liverpool játékosát, Mohamed Sissokót környékezte meg.
A Bianconeri mindenképp szeretné a jövő szezonra középpályáját megerősíteni, és miután Frings meghosszabbította szerződését jelenlegi klubjával, így a vezetők a mali válogatott játékost kezdték figyelni.
A 22 éves játékost sokan az új Patrick Vieirának tartják, és Didier Deschamps már novemberben is szerette volna megszerezni. Olaszországi hírek szerint a játékos ára 6 millió font alatt van, és ennyit szívesen áldozna érte a Bianconeri vezetősége.
A francia születésű Sissoko Rafa Benitez nagy kedvence, ám ennek ellenére nem kap rendszeres lehetőséget a Liverpoolnál, hiszen hasonló poszton játszik Xabi Alonso, Javier Mascherano és Steven Gerrard is.
A bejegyzés trackback címe:
https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr124640604
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Nincsenek hozzászólások.