Palladinót állva ünepelték

Raffaele Palladino kitűnő teljesítményt nyújtott ma este. Három gólt szerzett, és a Juventus egy jól játszó Triestinát győzött le 5-1 arányban. Piovaccari góljával még a vendég csapat szerzett vezetést a 7. percben, melyet Camoranesi egyenlített ki egy perc múlva. Ezután a fiatal Palladino következett három találattal, és a gólzáport Bozsinov fejezte be. A Juventus jelenleg 6 ponttal vezet a Napoli, és 8 ponttal a Piacenza előtt.

Raffaele Paladino, a meccs hőse

Talán ez volt a szezon legjobb Juventusa, de biztos, hogy a legmenyerőbb, amit az utóbbi időben az Olimpicóban látni lehetett. A Triestina kockáztatott, és meg is szerezte a vezetést, de az este a brilliáns Palladinoról szólt, aki szinte egymaga eldöntötte a három pont sorsát. A fiatal csatár szombat este az új Wembley Stadion megnyitóján lép pályára a 21 éven aluli olasz válogatottban.