A PSV elleni mérkőzés

bajnokok_ligaja.jpgA csoportkörben a Juventus biztosította helyét a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszának rájátszásában, s a sorsolás döntött arról, hogy a zebramezesek ellenfele a PSV csapata lesz.

A továbbjutásról két mérkőzés dönt, a felek előbb kedd este Torinóban, majd jövő szerdán Eindhovenben is megmérkőznek egymással.

A Bajnokok Ligája tavaszi szakaszára a Juventus már nevezni tudta a téli átigazolási időszakban igazolt Renato Veigát, Lloyd Kellyt és Kolo Muanit, azonban a keretbe nem került be Alberto Costa, de Thiago Motta nem számíthat Gleison Bremer, Juan Cabal és Andrea Cambiaso játékára sem.

A PSV nem ismeretlen ellenfél a Juventus számára, hiszen a torinóiak éppen a hollandok elleni hazai mérkőzéssel kezdték a csoportkört, s a szeptemberben lejátszott összecsapáson Yıldız. McKennie és González találataival arattak 3:1-es győzelmet, amelynek köszönhetően begyűjtötték a három pontot.

A 21:00-kor kezdődő mérkőzést a Sport 1 közvetíti élőben.

A Juventus 20 fős kerete a következő:

Kapusok: Perin, Pinsoglio, Di Gregorio.

Védők: Gatti, Kelly, Renato Veiga, Savona, Rouhi.

Középpályások: Locatelli, Koopmeiners, McKennie, Thuram, Douglas Luiz.

Csatárok: Conceição, Vlahović, Yıldız, González, Kolo Muani, Weah, Mbangula.

A bejegyzés trackback címe:

https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr8018793390

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

SuperTrezi 2025.02.11. 19:36:30

Na gyerünk! Le kell nyomni őket. Villantsunk már valamit végre. Elöl megvannak az embereink. 1 gólt mindenképp beszopunk szerintem, úgyhogy alapból azt várnám, hogy legalább 3 gól szerzésére készül a csapat, és ennek megfelelően játszunk az elejétől fogva.

Apuleius 2025.02.11. 19:58:00

Juventus XI: Di Gregorio, Weah, Gatti, Renato Veiga, Kelly, Locatelli, Douglas Luiz, González, McKennie, Yildiz, Kolo Muani.

west30 2025.02.11. 20:01:49

Erdekes hogy weah a jobbhatved amikor nem igazan neki valo a szerepkor.Mondjuk szerencsere ugy nez ki legalabb nem Savona szenved a baloldalon,viszont Mckennie meg 10esben amikor jobbhatvedkent szerintem jobban teljesit.Fura Thuram mellozese is mostanaban.

Victory7 2025.02.11. 20:15:47

@west30:
Igen, érdekes Thuram helyzete,mert mikor játszik ,akkor mindig pofásabb a KP. Lehet vmi sérülés van a háttérben ,amit mi nem tudunk.
Kennynek ez érdekes szerepkör,bár ez az ember még kapust is tudna játszani,ha úgy hozná a helyzet :D
Nekem az a legfurább/legörömtelibb,hogy Koop nincs a kezdőben ,ami érthető az utóbbi időben mutatott nagy semmit látva tőle.
Hajrá,sztm Motta és a stáb vmire reagált ezzel a néhány változtatással.

Attilio79 2025.02.11. 20:19:45

Hajrá! Meg kell fogni őket, ha lehet legalább 2 góllal.
Forza Juve!

Shyr Kahn 2025.02.11. 20:35:42

@west30: @Victory7: Sztem Thuram lehet a titkos fegyver majd, ha behozzuk D Luiz helyere a masodik felidoben. D Luiz picit kevesebbet fut elore, aminek meg van az elonye es hatranya is. En is a franciat preferalnam, de lehet Motta-nak mas tervei vannak vele. Remeljuk a legjobbakat.

Shyr Kahn 2025.02.11. 20:38:04

Kenny sztem mostanaban nem jo kozepen elol. En inkabb oda tennem be D Luiz-t es Thuram menne Loca melle hatra, de megint csak... nem latom a sracokat edzesen es nem tudom mit a terv pontosan.

JuveMI 2025.02.11. 20:55:06

Nagyon elvárásaim vannak a meccsel kapcsolatban... nyerni kell, nem lehet sz@rozni... karaktert kell mutatni! Na meg a BL lóvé jól jönne.

FJuve 2025.02.11. 20:56:58

Most látva az arcokat a bevonulás előtt... mindenki mint akinek karó a hátsó felében :S
Nincs jó előérzetem.
Remélem rámcáfolnak és egy jó meccs után egy több gólos előnnyel mehetünk majd Eindhovenbe.
Forza Juve!

Il Principino 2025.02.11. 20:59:07

Drága Perisic barátunkra nem árt majd figyelni,valamint De Jongra, a rutin megvan náluk elől.
Tippem 1-1 vagy 2-1 ide :)
Forza!!!

danimester1 2025.02.11. 20:59:21

Forza Juve!Nincs mese több góllal kell nyerni!

bulldeo 2025.02.11. 21:00:00

Weah olyan keményen tud nézni, hogy egy pillanatra mindig elhiszem, hogy egy vadállat.

Gabi 69. 2025.02.11. 21:00:20

Úgy látszik Motta kezd rájönni hogy valamit változtatni kell. Mekkit én örültem hogy nem adtuk el de leginkább azért mert a középpályán az utóbbi években csak tőle lehetett gólt várni. Engem is meglepett hogy szinte kapuson és középső védőn kívül mindent átlag felett lehoz. Nagyon komplett játékos. Egy mindenes. Én azt várm hogy lesz mind két oldalon gól de nyerünk. Meg is tettem mixen. Hajrá Juventus!!!

Utolsó kommentek

Címkék

Bajnokok Ligája (1909) bajnokság (3566) beharangozó (23) bemutatkozás (34) blog (81) EB (51) edző (981) elemzés (40) előzetes (899) Európa Liga (171) felkészülés (137) hírek (1707) játékosokról (10335) juventus u23 (23) kiszemelt (29) kitekintő (111) klub (2510) meccsek (4387) mercato (4310) nyilatkozat (7733) Olasz Kupa (335) összefoglaló (444) pletyka (4318) Primavera (20) szavazás (16) szuperkupa (103) történelem (53) válogatott (181) VB (49) vendégblogger (44) vezetőség (307) video (235) Címkefelhő
süti beállítások módosítása