Juventus - Sampdoria: 3-3

Egy pontot gyűjtött a Bianconeri a délutáni mérkőzésen.

juve_sampLuigi Del Neri 4-4-2-es felállásban küldte pályára játékosait, elől Del Piero és Quagliarella támadott, a széleken Pepe és Krasić rohamozott.

A mérkőzésen a Sampdoria szerzett vezetést, Cassano beadását Pozzi lőtte a hálóba. A Juve azonban még a félidő előtt egyenlített Marchisio révén, így döntetlennek vonultak pihenőre a csapatok.

A második játékrészt aktívabban kezdte a Juve, ennek eredményeként Pepe közeli góljával már vezetett az Öreg Hölgy. A találkozó Juventus rohamokkal folytatódott, mégis a Samp egyenlített, ezúttal Cassano volt eredményes.

Nem sokat kellett várni a Bianconeri válaszára sem, Quagliarella találatával ismét vezetett a torinói gárda. Sajnos azonban Pozzi ismét beköszönt, az eredmény pedig a továbbiakban nem változott, így maradt a döntetlen.

JUVENTUS - SAMPDORIA: 3-3

Összegzés
:

Gól: Pozzi 36', Marchisio 42', Pepe 50', Cassano 64', Quagliarella 68', Pozzi 73'

Sárga lap: Felipe Melo 87'

Juventus: Storari - Motta (Grygera 76'), Bonucci, Chiellini, De Ceglie - Krasić (Iaquinta 78'), Felipe Melo, Marchisio, Pepe (Aquilani 78') -  Del Piero, Quagliarella

Fel nem használt cserék: Manninger, Legrottaglie, Rinaudo, Lanzafame

Edző: Del Neri

Sampdoria: Curci - Zauri, Gastaldello, Lucchini (Volta 78'), Ziegler - Semioli (Marilungo 68'), Palombo, Dessena, Koman (Obiang 58') - Cassano, Pozzi

Fel nem használt cserék: Da Costa, Cacciatore, Padalino, Mannini

Edző: Di Carlo

Bíró: Mazzoleni

D 2010.09.12. 19:20:29

Krasic villantott a gyorsaságával? quagli jó volt? aquilani 10 perc alatt csinált valamit? köszi a válaszokat :D

Ismeretlen_53881 2010.09.12. 19:21:39

Jó meccs volt. Sajnos nem nyertünk, viszont láttam biztató jeleket, nem is egyet. Amauri visszatérésével jobban megy majd ez, lesz egy befejezőnk is. A védelem két széle viszont nagyon gyenge.

Davids 2010.09.12. 19:21:50

Ha az elejétől kezdve úgy játszunk mint a 2. félidőben akkor szerintem sima győzelem lett volna... (és nem "csak" 3-at lőttünk volna)

Ismeretlen_53881 2010.09.12. 19:22:38

Igen, mondjuk, nem igazán.

juventino03 2010.09.12. 19:25:55

Én csak a 2. félidőt láttam, de az nekem tetszett! Krasic sztm. jo volt bár, ha belovi azt a kihagyhatatlan helyzetet 2:1-nél akkor már kezónkbe tudhattuk volna a 3 pontot meg azért voltak a végén is elég veszélyes helyzeteink. Remélem már, hogy csütörtökön meglátjuk mit is tud ez a Traore gyerek.

zsigadani 2010.09.12. 19:46:25

Én tökre optimista lettem ezután a meccs után. a támadó szekciónk kiváló volt sztem (eltekintve egykét kihagyott lehetőségtől) Krasic vlami hihetetlenül gyors. Baromi jó ez a gyerek. Felipe Melo is nagyon jó volt. Pepe is. Egyáltalán nem rossza védekezésünk.csak egyni hibákról lehet beszélni. De Ceglie nagyon nem való a védekezésbe, jó lenne ha ezt mindenki belátná. Motta remélem jobbat fog majd nyújtani. Ki kell próbálni traorét mert ha végig De Ceglie-ve fogunk kezdeni akkor ezt előbb utóbb észreveszi majd minden csapat és mindenki oda fogja irányítani a támdásokat. és ott nagyon verhetőek vagyunk Összeségében sztem jó meccs volt. Nem estünk össze, hajtottunk és végre láthattunk egy abszolut támadó felfogású Juvét. FORZA JUVE!!!

RobertS 2010.09.12. 19:50:17

Quagli nem volt rossz, pár meccs és be fog illeszkedni, néha lehetett érezni, hogy nincs még összeszokva DP-vel és a szélsőkkel. Krasic úgy robogott, mint hajdanán Nedved, szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de pozitívan csalódtam benne. Aquilani nem sokat tudott 10p alatt művelni. Forza Juve

Ismeretlen_633 2010.09.12. 19:50:48

én nem láttam a meccset csak az összefoglalót De nem tudnátok megmondani hol tudnám megnézni a meccset teljes egészében? Köszi a válaszokat.:D

Ismeretlen_108746 2010.09.12. 19:53:13

Az első félidőben mutatott "játék" maximálisan elfogadhatatlan volt, viszont a második félidőre rendesen felpörögtünk, s rengeteg bíztató dolgot lehetett látni. Nagyon kár, hogy Krasic kihagyta, hiszen azzal szerintem eldőlt volna a meccs a javunkra. Én a középpálya közepén is el tudnék képzelni ennél sokkal több kreativitást, de ne legyünk telhetetlenek :-) A védelemben viszont hatalmas gondjaink vannak. Mindkét szélen elképesztően gyengék vagyunk, s szemmel látható, hogy ezeken a posztokon nem sikerült erősíteni (esetleg Traore-ban még bízhatunk). Motta kritikán aluli volt, semmivel nem nyújtott többet, mint amire a Grygera-Zebina kettős volna képes.

Victor90 2010.09.12. 20:04:14

Első félidőbe nagyon ideges voltam,hogy csak szenvedünk,szenvedünk!Melo egész meccsen jól játszott neki grat,Krasic első félidőbe átlagos volt,második félidőbe meg se lehetett állítani!!Ha volna még a csapatba vagy 3-4 ilyen lendületes focista,mint Krasic mi szétvernénk az olasz mezőnyt!!Szélső hátvéd poszt nagyon lyukas,Traore-ban most mi úgy reménykedünk,mint a messiásba!Egyébként sok helyzetünk volt,javítani kell a helyzetkihasználáson és jönnek majd a győzelmek!

Ismeretlen_140492 2010.09.12. 20:11:09

Támadásban jók vagyunk, de védekezésben ritka szarok....Ma Motta is formán alul játszott....pedig ő nem szokott, Krasic nagyon jó volt, két gólpasszt is adott...Azért az látszik, hogy egyre jobbak vagyunk, ahogy telik az idő, látszik a fejlődés. Mondjuk nyerhettünk volna, ha Curci nem véd olyan jól...csak az a probléma, hogy nem tudjuk kihasználni a többiek bukásait, pedig nemtudni, hogy hány lesz még idén, hiszen az internek csak 4 pontja van, a milánnak 3, a rómának meg csak 1, mint most nekünk. FORZA JUVE PER SEMPRE!!!!

cashis 2010.09.12. 20:16:31

D! krasicon a második félidőben látszott igazán, hogy milyen gyors..2 védő között elfutott..egy az egyben kapussal csak curci jol védett, vagy krasic kihagyta.. :( én őt hagytam volna fennt és pepe helyett behozni del nerit. kvájjárellá szerintem ő sem volt rossz. aquillani 10perc alatt nem sokat tett.

Ismeretlen_164364 2010.09.12. 20:43:44

@cashis: "én őt hagytam volna fennt és pepe helyett behozni del nerit" azt megnézném hogy gurigázik az öreg a pályán :D

Nem akarok itt pesszimista fasz lenni. Csak nem akarom, hogy elvakítson titeket ez a meccs. Nézzük reálisan a helyzetet: - a Samp védekezésben valahol a másodosztály szintjén volt. -magabiztosan tartottuk sokszor a labdát, ami pozitívum, de jobban játszó csapat ellen... -gól, amit megad a bíró, DE!!! 3 gólunkból 2 lesgól volt és még így sem sikerült nyerni hazai pályán -voltak jó pillanatok, de ez kevés, sokszor nagyon lassan játszottunk sok érintéssel lassan haladt a labda Konklúzió: Fejlődni kell, ha el akarjuk érni a 4. helyet és nem csak védekezésben támadás építésben is Pozitívum: kellő számú helyzet

zacsi 2010.09.12. 20:55:38

ha minden következő meccsre annyit tudunk fejlődni mint most a két meccs között, akkor meglesz legalább a 4.hely :P

Ismeretlen_149085 2010.09.12. 21:15:57

Egyetértek nagyrészt, a szélsővédőink nagyon gyengék voltak, de Motta még mindig jobb, mint Grygera. Gyorsabb és jobbak a beadásai, de gyakran ragad fent, és passzol ellenfélhez, ezeken még lehet javítani. A támadójátékunk meg a második félidőre sokat javult, a további csiszolódások után remélem már az első félidőben is tudják hozni majd a srácok ezt a játékot. Továbbá, papíron mindkét meccsen nehezebb ellenfelünk volt, mint az Internek, Milannak, Romának, ehhez képest alig vagyunk lemaradva, bár a milánóiak végül valószínűleg előttünk végeznek, de a Roma semmivel nem áll jobban két könnyebb ellenfél után.

devil-z 2010.09.12. 21:51:13

Meglepetést okoztak a srácok, rosszabbra számítottam. De ne menjünk el a negatívumok mellett: Ez a Sampdoria Pazzini nélkül kizárólag egy emberből áll, és ő Cassano, képtelenek voltunk kivenni a játékból. (azért Curci is formában volt) A helyzetkihasználásunk pocsék, a két szélső védőnk kritikán aluli, említésre sem méltó ez a mottacsejje-duó. Marchisio meglőtte a gólját, most hónapokig a nevét sem fogjuk hallani. Pozitívumok: Krasic, Chiellini, Del Piero játéka. Összegzés: A két szélső védőt Marchisio-val együtt lecserélni, a befejezéseket gyakorolni.

Tony 2010.09.13. 01:37:29

A Samp gyakorlatilag minden helyzetéből gólt lőtt,(amiből nem az sem a mi védelmünkön múlott). Ez elég elképesztő volt. Krasic lehetett vna a különbség a két csapat között,ha ez a szerencsétlen nem hozza le,nagyot játszott a srác,de támadásban csak ő,illetve Pepe tudott bármit is hozni. Egyenlőre ez kevés,de tényleg vannak bíztató jelek.

Ismeretlen_135937 2010.09.13. 08:41:17

Hát sajna az ellenfélnél Cassano mellett még Palombo is emlékezeteset nyújtott, ez a Pozzi meg mégiscsak berámolt nekünk kettőt. Ennek ellenére úgy érzem, hogy a végén a Samp előtt fogunk végezni. Ha összeérik a csapat, nem ők lesznek a mi fő ellenfeleink. Krasic játéka nagyon tetszett, én csak őt emelném ki, meg talán Melo-t, de ő sok hibával játszott.

Ismeretlen_102194 2010.09.13. 08:54:13

"....Samp előtt fogunk végezni"- Nem akarlak elkeseríteni de ez-akárcsak genovában- kúrva kevés lesz!Sajnos ők/Samp,Genoa,Napoli,stb/ lesznek az ellenfeleink!Az otthoni meccseink 90%-át sztem hozni kéne zakó nélkül, és akkor talán bennt leszünk az első 5-ben!

Ismeretlen_135937 2010.09.13. 09:09:08

asveed: Nem keserít el amit írsz, de a Samp tegnap is mákostészta volt a második félidőben és ez az új Juve csak fejlődni fog, ahogy összeszokik a csapat. Télen pedig jönni fog egy gólerős csatár (remélhetőleg), fontos lenne.

Ismeretlen_113151 2010.09.13. 10:47:25

Azért ne húzzuk rá Mottára a vizes lepedőt, nem sok szélső van aki meg tudja fogni Cassanot. Hagyjuk, hogy egy kicsit összeszokjon a védelem, aztán majd meglátjuk! A fél csapatot kicseréltük, úgyhogy ennél csak jobb lesz!!