Zaccheroni: "Sajnáljuk"

Alberto Zaccheroni a tegnapi vereség után nyilatkozott a sajtó képviselőinek.

zaczacIsmét egy vereség, ismét egy csalódott Zaccheroni. Az edző láthatóan frusztráltan hagyta el tegnap este a Sampdoria pályáját.

Zaccheroni ugyanakkor a jövőbe tekint, hiszen szerinte többre képes a csapat.

"Álltuk a sarat, amíg fizikálisan el nem fáradtunk. Kialakítottuk a győzelemhez szükséges feltételeket, de visszaestünk a második félidőben, mint minden olyan csapat, akik csütörtökön is játszottak."

"A gól? Az egy komoly hiba volt, de Chimentinek problémái voltak a lábával, emellett Cassano okosan lőtte el a labdát."

"Ez a csapat sokkal többre képes, és sokkal többet kellene mutatnia. Most is mindenki a legtöbbet próbálta kihozni magából. Az elszántságra nem lehet panaszom, mindenki sokat futott, megfeszültek a győzelemért. Sajnos ez sem volt elég."

"Az erőfeszítéseink nem hozzák meg az eredményt. Remélem, hogy tudunk javítani az általános erőnléten, hiszen mindig visszaesünk a második félidőben. Ilyen helyzetekben nehéz bármit is csinálni, hiszen a játékosok nincsenek jó formában. Ugyanakkor egységesek vagyunk, és a technikai képességek tekintetében az ellenfelek fölé kerekedünk."

"Sajnáljuk az eredményt, hiszen szeretnénk boldoggá tenni a szurkolókat, de úgy tűnik, jelenleg erre nem vagyunk képesek. Azt hiszem azonban, hogy még mindig harcban állunk a negyedik helyért. Ha ezt nem érjük el, akkor elbuktam a küldetésem."

Drugho 2010.03.22. 10:24:08

Köpedelem!

Ismeretlen_122894 2010.03.22. 10:48:53

"Chimentinek problémái voltak a lábával" 1, akkor nem őt kell beállítani a kapuba 2, mindenen felül ez hihetetlen, hogy nincs három épkézláb kapusunk ... "Ugyanakkor egységesek vagyunk" igen, egységesen harmatgyenge, motiválatlan és lelketlen mindenki "Azt hiszem azonban, hogy még mindig harcban állunk a negyedik helyért. Ha ezt nem érjük el, akkor elbuktam a küldetésem." én már nem hiszem, hogy elérnénk a 4.helyet, sőt jelenleg inkább az EL helyért szorítok, két betli, és a 10. helyen vagyunk, márpedig még megyünk nápolyba, milánóba, ... igen, elbukta, és erről ennyit.

Ismeretlen_108746 2010.03.22. 10:56:35

Na hát ezt a potyát azért nem hiszem, hogy bármiféle lábbal kapcsolatos problémára lehetne fogni. Ha problémái vannak a lábával, esetleg kímélhette volna őket ez a szerencsétlen, s nem kellett volna feleslegesen elkolbászolnia a tetves kapuból. Szánalmas, nevetséges gól volt.

Ismeretlen_53881 2010.03.22. 11:45:57

Valóban érdekes. Ennyire nem bízik a fiatalokban, hogy a sérült Chimenti véd?

Alessandro 2010.03.22. 11:53:07

Én nem Chimentire fognám a vereséget, az edzőtől függ az összeállítás, a taktikát ő alakítja ki, mennyire legyen támadó szellemű a csapat, az meg nevetséges hogy a fáradtságra hivatkozik, mivel már hosszabb a kispadunk, és van egy jó utánpótlásunk, fáradt lehet a csapat csütörtökön aztán újabb 3 nap múlva vasárnap is, szóval ilyen nyilatkozatra még számíthatunk a héten. Sajnos hiába vagyunk jobbak egyénileg, technikásabbak a játékosaink, ha nincsen csapatunk, ez gyakorlatilag semmit nem ér. Pinsogliot végre betehetné a kapuba, ha ő is bakizik, hát oké, de legalább szerezne egy kis rutint, ha Zacc kicsit gondolkodna, Chiementi lassan visszavonul, az ifikapusunkból pedig még bármi lehet, szóval inkább őt kéne játszantni, de egy gyáva edzőtől mit várhatunk, ezt láttuk Ranieritől és Ferrarától is.

carlos44 2010.03.22. 12:47:27

Hát ki nevezte a kezdőbe te kutyaütő???? ÉN? bohóc vagy te is!

G.G.B 2010.03.22. 14:20:47

Ba*d meg a ******** Zaccheroni! Ha tudjuk hogy a harmadikszámú kapusunk 5 forintot nem ér, akkor miért nem hozzuk inkább az ificsapatból fel a kapust. Valószínűnek tartom hogy ő jobban tette volna a dolgát mint ez a ********.

Tony 2010.03.22. 14:27:25

Azt hiszem most már eltelt annyi idő h bizton állíthatjuk,h Zacchnak sem sikerült nagy javulást elérnie(bár én soha nem is számítottam erre). Becsúszott 1-2 mák győzelem,de a 4.helyhez még nagyobb mákra lesz szükség. És Zacch hátrányban való ranieris,ferrarás cserélgetése engem egyenesen felháborít már meccsek óta!

juventino03 2010.03.22. 17:27:51

Hülyeség, hogy Chimenti a lába végett kapott gólt. Azt nem állitom, hogy nem volt sérült, mert nem tudhatom, de nem vagyok benne biztos, hogy ez is nem csak duma. Az potya volt amit kapott és nem a lába miatt az tuti, mert utána volt még egy ugyanolyan lövés Cassanótól amit fölé ütött és volt még egy amikor majdnem a pipából ütötte ki. Ez a két helyzet még a gól után volt. Forza Juve irány a 4.hely. Az meg már nevetséges, hogy egy játékos mondja meg az edzőnek, hogy mit csináljanak meg az egész vezetőségnek.