Juventus - Siena: 3-3

A Juventus hazai pályán csupán döntetlent ért el az utolsó helyezett Siena csapatával szemben.

alex_301Pedig a mérkőzés nem is kezdődhetett volna jobban a Bianconeri számára. Del Piero már a meccs elején betalált, ezzel megszerezte 300. hivatalos gólját.

A rekord azonban csak néhány percig élt, hiszen a Juve csapatkapitánya ismét betalált, két gólosra növelve csapata előnyét. Az első tíz percet Candreva koronázta meg egy remekbe szabott távoli lövéssel, mellyel úgy tűnt, az összecsapás is eldőlt.

A Siena azonban nem adta fel, és Grygera hibáját kihasználva már az első félidőben szépítettek. Az igazi feketeleves azonban csak a második játékrészben következett.

Alig kezdődött el a játék, Ghezzal azonnal betalált, ezzel nyílttá tette a találkozót. A Juventus próbálkozott újabb góllövéssel, de a kezdeti lendület nem hozott sikert. Az igazi csattanóra a 73. percig kellett várni, ekkor a Siena egy jogos büntetőből egyenlített.

A Juventus így nem tudta kihasználni a Palermo botlását, és maradt az ötödik helyen a tabellán.

JUVENTUS - SIENA: 3-3

Összegzés:

Gól: Del Piero 2' és 7', Candreva 9', Maccarone 16', Ghezzal 46' és 73'

Sárga lap: Vergassola 40', Del Grosso 47', Salihamidžić 63', Sissoko 68', Reginaldo 75', Tziolis 85'

Juventus: Chimenti - Grygera, Legrottaglie (Salihamidžić 53'), Cannavaro, De Ceglie - Sissoko, Felipe Melo, Marchisio (Camoranesi 45') - Candreva - Del Piero (Diego 75'), Trezeguet

Fel nem használt cserék: Pinsoglio, Grosso, Poulsen, Iaquinta

Edző: Zaccheroni

Siena: Curci -  Rosi, Cribari, Pratali (Odibe 45'), Del Grosso - Ekdal (Larrondo 16') -Reginaldo, Vergassola, Tziolis, Ghezzal - Maccarone (Codrea 86')

Fel nem használt cserék: Pegolo, Terzi, Fini, Calaiò

Edző: Malesani

Bíró: Russo

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Ismeretlen_53881 2010.03.14. 17:43:41

Amúgy a Siena nagyon megérdemelte az egy pontot. Sőt, ha jobban belegondolok, akkor mind a hármat.

valaki 2010.03.14. 17:53:35

Rossz a cím ! Juventus - Grygera: 3-3 csak h helyesbítsek

cs4szi 2010.03.14. 17:57:42

Ez nem a Juventus volt!

kdavid86 2010.03.14. 17:57:59

Grygerát ezután szakrálisan megerőszakolni utána kivégezni kéne egy rozsdás fűrésszel....

Diego89 2010.03.14. 17:58:10

:D:D:D:D hát érdekes volt az tuti:D szét oltották a Juvét a meccs végén. Hogy BL ennek a csapatnak semmi esélye de még Europa Ligára sem. hát van bennük valami igazság. nem értem mivan a csapattal. agyhalott az összes.Grygera meg 1 köcsög. h lehet valaki ilyen amatőr hülye gyerek. na mind1 ezvan

Mykee 2010.03.14. 17:59:50

Talán nem is baj hogy ezt a meccset most csak x-re hozta a csapat! Most majd még jobban észbe kapnak és remélhetőleg Zaccheroni többet nem is játszatja Grygera-t! Persze mindenki jobban örült volna a győzelemnek, de nem ezen a meccsen dőlt el a BL-indulás joga! A Palermo kikapott, ráadásul jövő héten a sintérekkel játszanak! A Juventusnak csak annyi a dolga a következő 10 bajnokin hogy ne kapjon ki! Ha ezt teljesíteni tudja a csapat, akkor meg lesz a BL-helyezés!És bár soha nem gondoltam hogy ilyet fogok írni: este a Milan-nak kell szurkolni! Inkább ők nyerjék a scudettót mint a tetves sinter!

Smotty 2010.03.14. 18:05:22

számomra egyre jobban kezdi elveszíteni a hitelét ez a juventus... az interjúkban hangoztatják, hogy EL-győzelem meg, hogy még meglehet a 3. hely is... közben meg csak épp focizni nem tudnak 90 percen keresztül... ez a mai "eredmény" meg szégyen úgy ahogy van!

Alessandro 2010.03.14. 18:13:02

Ez igen. Egy bravúros döntetlent elértünk hazai pályán az utolsó Siena ellen , úgy hogy 3 góllal is vezettünk, aztán kaptunk hármat, de ha hatot kapunk, se szólhattunk vólna egy szót sem. Hiába, nincs Chiellini, és nincs védelem, sajnos hiába brazil válogatott Melo, egyszerűen itt nem jó, el lehet adni őt is, és ezt a komplett védelmet lecserélni. Megmutatkozott Zacc gyengesége is, továbbra sincs rend, viszont többször is szerencsénk van, valószínű hogy tényleg egy klasszis edzőt kellene legelőször hozni és utána a többit. A 2. félidő közepétől úgy voltam vele hogy nem is baj ha nem nyerünk, mert egyszerűen nem érdemeljük meg, mi értelme van egy esetleges bl szereplésnek, ha egy ilyen széteső csapattal szégyenteljes játékot produkálunk még az utolsó helyezett ellen is, mi változna jövőre, ha egy rossz edzőnk van. Inkább idén bukjon a csapat, de végre legyen igazi rendrakás, mint hogy itt még évekig menjen a bohóckodás a vezetőséggel az élen. Emellett még óriási mázlink is van, hogy megy a folyamatos körbeverés a bajnokságban, így még ezzel produkcióval is akár simán odaérhetünk a bl-be.

Ismeretlen_139256 2010.03.14. 18:14:05

Sajna en is ott tartok hogy hogy hajra Ac milan csak azert hogy ne az inter nyerjenpffffff De orokre Juventus:)

Tony 2010.03.14. 18:14:51

Ezen a csapaton lassan már tényleg csak nevetni lehet. (amúgy a 2gólt nem Maccarone szerezte) nem mintha számítana,csak a rend kedvéért.

Ismeretlen_53881 2010.03.14. 18:20:22

köszi, javítottam

cd 2010.03.14. 18:21:06

"este a Milan-nak kell szurkolni! Inkább ők nyerjék a scudettót mint a tetves sinter!" - szívemből szóltál

Ismeretlen_153094 2010.03.14. 18:36:12

Ingyen védőket még légyszi... :( Basszus, nem elég 10 percet focizni, aztán meg b.szni mindenre. Milyen hozzáállás ez?

carlos44 2010.03.14. 18:43:09

Grygera te féreg!!! ismét köszi szépen de még 1-2 majomnak ilyen de ceglie féléknek, szalihamnak, h itt szívják a juve pénzét élősködő semmirekellő nulla játékosok. melo, te is takarodhatsz. 3-0ról 3-3 te atya isten, ekkora szégyent az utolsó helyezettől hazai pályán. Zacc te is mehetsz!

Woody Allen 2010.03.14. 18:48:23

0 mást nem tudok hozzáfűzni ahhoz, ami itt megy...

g3ronymo 2010.03.14. 18:57:07

Ez a meccs hihetetlen volt számomra! Az első 10 percet nem akartam elhinni, hogy így kezdünk végre egy meccset, és a következő 80 percet se akartam elhinni, hogy így folytattuk. Grygera mehetne már a búsba, mind a 3 gólnál ő volt a hibás!! Ez a nyomorult Chimenti se tud egy normálisat a labdába rúgni (utolsó perceknél a kirúgásai) Csóri Diegót meg beállítják az utolsó 15 percre hogy tegyen csodát...

Krilehor 2010.03.14. 19:03:48

Ez a mai produkció egyszerűen csodálatos volt... Az első 10perc után én, balga azt gondoltam h nekünk áll a zászló és rúgunk vagy 6ot.Ezzel szemben...salihamot, felipe melot meg grygerát el kéne adni kilóra a piacon.Szerencsétlen, szánalmas verebek!Egyre nagyobb csalódást okoznak. Azért még forza Juventus!

DelPiero86 2010.03.14. 19:06:00

Utáltam mindig a majom Zebinat, dehogy Grygera mostanába nála is sokkal szarabbul játszik, ez már nekem sok! Amig egy MU, vagy Barca 3:0után azon van hogy még bezsákoljon 3at, addig a mi Juvénk micsinál? beleszarik a meccsbe és kap 3at! Alex,CAndreva,Trez,Cannan kivül értékelhetetlen volt a többiek hozzáállása!Nem megengedhető! Ezek nyilatjkoznak itt E.liga győzelemről..nevetséges..

Ismeretlen_128290 2010.03.14. 19:20:05

azért a nyilatkozatokra kíváncsi leszek, hogy ezek után mit tudnak kiköpni magukból.

Kotrevák Kelly 2010.03.14. 19:35:01

Komolyan, nem hiszem el, h nem bunda volt! Bár nemtom, miért?

Ismeretlen_137164 2010.03.14. 20:06:14

amikor berugtuk a 3. golt akkor eszembe jutott a torino elleni mecs ..... ott is 3-0 ról fordultunk és 3-3 lett.... valahogy ez ugrott be hirtelen és nem az hogy rugunk még kettőt... sajnálom igy megint nem megy vissza a juve sál a szélvédőre egy ideig4 grigera ? már nincs mit irnom róla ....az elöttem szólók megtették!! akik tetszettek az Alex,Candreva,Marcisio,Sissoko Forza Juve

dr28 2010.03.14. 20:28:42

Szurkoljatok csak a milan-nak meg az inter-nek viccesek vagytok és még oda merik írni hogy Forza Juve. Kit érdekel ki nyeri a bajnokságot ha nem a Juventus akkor nem érdekel csak az hogy hányadikak lesznek

Ismeretlen_137164 2010.03.14. 21:07:51

én személyszerint jobban utálom az intert mint bárkit a világon!!! torino,milán ,reál... csak azinter ne nyerjen!!!! ha mi nem nyerhetünk akkor legalább ez az elkényeztetett zabi csapat ne nyerjen bajnokságot... igy is kaptak tőlüünk kettőt amit elvettek!!! szerintem innen jön sokunknak ez a gyűlölet,és én is a milannak szorítok ma!!!! és ha tetszik ha nem akkor is FORZA JUVE

DelPiero86 2010.03.14. 21:10:23

Igazából mind1, első 6helyezett maradt ahol van, hátrány nem nőtt!de jolett volna élni a lehetőséggel!VISZONT!!!!: Alex 2gólja, meg az a kis polós ünnepség ott volt a szeren :) ez vigasztal :) Forza Juve, Capitano:)

devil-z 2010.03.15. 01:34:21

Meglepetés volt ahogy a meccset kezdtük, de a folytatás várható volt. A széleken DC és az a púpos cseh nem tudja megoldani a feladatát, konkrétan se védekezni, se támadni nem tudnak. Zebina és Grosso sem életbiztosítás, de sokkal hatékonyabb a játékunk velük, ez a Fulham ellen meg is látszódott. 'Végre' mindenki belátta hogy ez a quasimodo mennyire nem való a csapatba, remélem többet nem látom Juve mezben. Diego nekem hiányzott a csapatból, látszik hogy szükség van rá. Melo nem tudja kontrollálni magát, egyik meccsen elszakad a cérna és tuti nekimegy valakinek :/ Valahogy Marchisio is elég visszafogott mostanában. Az egyik legnagyobb probléma, hogy a Siena megérdemelte a döntetlent, sőt a győzelmet is. Mi ma maximum 15 percet futballozztunk, és kész, mintha lefújták volna. Csakúgy mint mikor a Napoli jött fel hátrányból, a Siena is érezte, hogy van keresnivalója. Talán ez valami átok, hogy a kiscsapatok ellen nem megy. Del Piero nélkül sehol sem lennénk, és ő sem lesz sokáig. Hiába körülményes, néha lassú, reklamál, de ő képes arra amire más nem. Sajnos megint igazam lett mikor óva intettem mindenkit a nagy örömtől. A Fulham legyőzése egy dolog, a csapat ettől függetlenül nem jó - és ezt ne fogjuk a hiányzókra, nélkülük is hozni kellett volna a meccset, pláne 3-0ról hazai pályán. Szégyen a mai eredmény, pláne ez a mutatott játék. (szerencsénk volt, hogy meglett az 1 pont.)

DJKGB 2010.03.16. 10:23:34

Azt mesélje el nekem vki, hogy miért van a Juvenal ez a balek, Isten barma Chimenti? Amikor már eladtuk vagy kölcsönbe baromira örültem. Nem hittem volna, hogy egy meccsen még látni fogom. Ott ül egy fiatal tehetséges kapus, miért nem őt rakja be egy elméletben sima meccsre? Ő még bizonyítani is akarna gondolom és koncentrálna 90 percig! És ami a legfontosabb próbálna jól védeni, sőt még talán kirúgni is tud,mind földről, mind kézből!!! Ja és Grygera, rá nem tudok mit mondani... szánalom Viszont Alex második gólja gyönyörű volt! Meg Candreva-é is!