Ferrara: "Nem lehetünk elégedettek"

A Juventus egy jó első, és egy kevésbé jó második félidőt produkálva csak egy döntetlent tudott elérni a Fiorentina ellen. Nagyjából ez volt a lényege Ferrara mérkőzés utáni nyilatkozatának is.

Ciro Ferrara

"Nem hinném, hogy Diego lenne a probléma. Különösen a második félidőben nem ment a játék, hosszú labdákkal próbáltuk elérni a támadóinkat, kihagyva Diegót a játékból. Lehet, hogy azért nem ment, mert túlságosan akartuk a győzelmet, és görcsössé váltunk. A korai góltól eltekintve az első 30 percben kitűnőek voltunk, számos helyzetet alakítottunk ki, és nem hagytuk kibontakozni a Fiorentinát. Aztán később egy kicsit túl sokat kockáztattunk."

Sissoko visszatérése már most érezhető volt.

"Sissoko jó mérkőzést játszott, hajtott, elszánt volt, és ez nagyon jó jel. Poulsen is kitűnő volt, nagyszerűen játszott végig a 90 perc alatt, és sok labdát szerzett nekünk. Tőle nem is kérhettem volna többet."

A mérkőzés két teljesen más félidőből állt.

"Úgy vettem észre, hogy a második játékrészben nehézségekkel szembesültünk. Az első 45 percben viszont tényleg jók voltunk. A továbbiakban meg kell próbálnunk jobban a földön tartani a labdát, és úgy eljuttatni a támadókhoz. Nem lehetünk elégedettek, meg kell vizsgálnunk a problémákat, mert már jó ideje nem tudtunk győzelmet szerezni."

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Mass!mo 2009.10.18. 12:38:17

Az a baj hogy egy meccs 90 perces Ciro... :/ Nekem az tünt ki eléggé hogy nem vagyunk labdabiztsak és nem tudunk 4nél több passzt elérni az ellenfél területén Diegoval! ami elég lájos ha azt vesszük hogy 3 Vkp volt a pályán. Csatáraink meg siralmasak. Nem lenne rossz ez a 4-3-1-2 ha meg tudnánk tartani a labdát jobban és nem előreb@sznánk folyton. Majd csak összeáll ez a csapat !forza!

Ismeretlen_135915 2009.10.18. 12:42:22

Köszönöm Ciro!!!! A földön kell tartani a labdát! Ívelgetések...semmit sem érnek!!

phuturo 2009.10.18. 12:51:55

Tisztára mint a tavalyi szezon: amikor lehagyhatnánk az intert akkor nem megy a játék, mikor megfoghatnánk őket akkor döntetlenek jönnek ők meg egyértelműsítik a fölényüket egy 5-0-val remélem most is a bl-ben változik meg a formánk:)

Alessandro 2009.10.18. 13:23:34

Hát az a "számos" helyzet nem volt túl sok, és azt sem hinném hogy olyan nagyon kitűnő lett volna az első 30 perc, sajna ahogy Ranieri ragaszkodott a 4-4-2es felálláshoz, Ferrara is a 4-3-1-2ben kezd mindíg, a végén átálltunk 4-4-2re de sokra azzal se mentünk. Amíg ragaszkodik ehhez a szisztémához, sok javulás nem várható, két ember csak azért előre hogy futkározzon teljesen felesleges, mindegy hogy Trez vagy Iaqunta, egyikük sem tud mit hozzátenni különösebben, az egy kreatív Diego max akkor lenne elég ha a két szélen egy Dani Alves a másikon meg egy fénykorában lévő Zambrotta futna és adna be a két jól fejelő támadónknak, Grosso és Grygera ide kevés

Ismeretlen_114321 2009.10.18. 16:34:29

hogy lehetnénk elégedettek, mikor a csapat legjobbja kb. Poulsen volt?

Ismeretlen_108746 2009.10.18. 19:15:10

Kezdem azt gondolni, hogy Ferrara alkalmatlan a komoly célok elérésére. Az Inter vágott egy laza 5-öst Genoa-ban, lassan komolytalan dolog lesz a Scudetto-ról beszélni.

babo410 2009.10.18. 20:31:21

Ez az! Mi tavaly is vágtunk 4-et a Genoanak, pedig Ranierinek hívták akkor az edzőt. Idén meg 2-2, azt inter meg simán elgázolja őket. És még a Bologna is pontot szerez? És ha nyer a Roma, akkor ő is 1 pontra feljön mögénk. Még a végén megesik a blama, hogy kirúgjuk Ranierit mert kilátástalan vele a jövő, azt új csapatával simán beelőz minket! Nem lenne ciki? Ha jövő héten sem nyerünk, akkor pár csapat beelőzhet minket. És az is ciki, hogy már csak 1 pontra van a Parma is mögöttünk. Szégyen amit művel Ferrara. Teljesen mát tesz, mint amit mond.

Tony 2009.10.18. 21:25:39

Én nem értem ha az volt a baj,hogy hosszú labdákkal próbáltuk elérni a támadókat akkor mi a f..é nem szólt be,hogy ne azt csinálják,erre van a kva edző kitalálva! Vagy nem hallgatnak rá vagy mi van?