Juventus - Fiorentina: 2-3

Itt lett volna a nagy lehetőség a Bajnokok Ligája indulás kiharcolásához, ehelyett azonban a Juventus egy nem teljesen megérdemelt vereséget szenvedett.

A Fiorentina Gobbi góljával került előnybe, azonban Sissoko még az első félidőben egyenlíteni tudott. A második játékrészben Camoranesi góljával a vezetést is megszerezte a Bianconeri, de Papa Waigo is betalált, így 2-2 lett az eredmény. Mielőtt azonban - a 90. percben - Osvaldo megszerezte volna a győztes találatot, történt egy - látszólagos - szabálytalanság Iaquintával szemben, néhány méternyire Freytől, ám a játékvezető nem ítélt büntetőt.

Ezzel az eredménnyel igen szorossá vált a Bajnokok Ligáját érő helyek megszerzéséért folytatott verseny. A Juventus még mindig harmadik a tabellán, egy ponttal a Fiorentina, és öttel a Milan előtt. A Juventus jövő vasárnap a Genoa vendége lesz, szóval egy újabb igen nehéz mérkőzés vár a csapatra.

JUVENTUS -  FIORENTINA: 2-3