A Juve és Conte feltételeiről cikkez a sajtó

conte_antonio_mutogat_agnellinek.jpgA Calciomercato nemrégiben cikket közölt Antonio Conte esetleges visszatérésének körülményeiről. Tizenegy év után végre megvalósulhat a salentinói edző visszatérése Torinóba, miuán mindkét fél ezt szeretné, de a végleges megállapodáshoz még néhány feltételnek teljesülnie kell.

Az egyik nem a felektől függ, hanem attól, hogy Aurelio De Laurentiis hajlandó-e elengedni Antonio Contét, aki 2027-ig szerződésben áll a nápolyi klubbal. Egy bajnoki címmel a zsebben ez könnyebb és kevésbé fájdalmas lenne. Hasonlóképpen megkönnyítené Antonio Conte távozását egy megfelelő esetleges érkezése, aki Massimiliano Allegri lehet. Ezen objektív feltétel kivételével minden más a Juventustól és Antonio Contétól függ.

A pletykalap szerin a klub lényegében három dolgot kér a mestertől, az első, hogy fogadjon el egy méltányos bért, ami a Tottenham által adott 17 millió euró és a Napoli által biztosított 6,5 millió euró közé esik, valószínűleg megközelítőleg 11 millió eurós bérről lehet szó.

Egy másik feltétel a klub részéről, hogy a mester elégedjen meg nagyjából az akuális kerettel, forradalmi változások nélkül, mivel a klub úgy véli, hogy két-három célzott igazolással a jelenlegi keret versenyképes lehet a bajnoki címért. A sarkalatos pont a mester lehet, olyan szakemberre van szükség, aki képes kihozni a keretből azt, amit Thiago Motta nem tudott, és ami Igor Tudornak sem jön össze.

A Juventus harmadik feltétele üzleti és környezeti jellegű: miután megbocsátottak a mesternek a 2014-es távozásának a módját, bár a vita másik érintett fele elsősorban Andrea Agnelli volt, John Elkann számára is nehezen megemészthető volt a fordulat, a Juventus ezúttal egy üzletiesebb, profibb, higgadtabb hozzáállást és jobb együttműködést vár a mestertől a klub tulajdonosaival és vezetőségével szemben, legalábbis a sajtó előtt mindenképpen.

A maga részéről az edző is bizonyos feltételeket szeretne megvalósulni, az első, hogy a mester olyan emberekkel szeretne együtt dolgozni, akivel megbízik, ilyen például a helyettese, Cristian Stellini. Lele Oriali is Antonio Conte munkatársa volt az Internél és most a Napolinál, ám az egykori játékos az Interhez kötődik, így nehéz elképzelni, hogy helyet foglaljon a Juventus padján. Antonio Conte viszont számol azzal, hogy Giorgio Chiellini ezentúl nagyobb szerepet kap a Juventus vezetésében, valamint azzal, hogy Leonardo Bonucci és Antonio Pintus, a Real Madridnál dolgozó edző visszatérhet Torinóba. Ebben a kontextusban még kérdéses, hogy milyen szerepet kaphat Cristiano Giuntoli, a sportrészleg jelenlegi vezetője, nem zárható ki, hogy hatásköre korlátozottabb lesz, ahogy egy esetleges távozás sem lehetetlen.

Ami az átigazolásokat illeti, Antonio Conte szeretne beleszólást kapni a Juventus legfontosabb igazolásaiba. Nincs kizárva, hogy megelégszik pár célzott igazolással, azonban ezeket ő szeretné meghatározni vagy javasolni, ahogy azt a Napolinál tette Romelu Lukaku és Scott McTominay esetében.

Az Il Mattino egyébként a mester Napolival szembeni elvárásairól írt, a lap szerint a mester 200 millió eurós átigazolási büdzsére vágyik, 8-9 új játékosra, egy új edzőkomplexumot illető garanciákat vár, valamint szeretné, ha a klub 80 millió euróról 110 millió euróra emelné a bérkeretet. A Napolihoz köthető pletyka, hogy a déli klub ajánlatot tett Kevin De Bruynének, megközelítőleg 10 millió eurós bért kínált a Manchestert elhagyó középpályásnak, akiért többen versengenek, és aki családjának érdekeit is figyelembe véve fogja kiválasztani következő klubját, állítja Fabrizio Romano és Matteo Moretto

A bejegyzés trackback címe:

https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr3418864444

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

SpiritoJuve 2025.05.21. 21:38:37

Hát...Senki se mondta hogy a Conte project nem lesz igencsak költséges. De ha ez kell ahhoz vissza találjon a csapat a helyes útra...

venember83 2025.05.21. 21:52:56

@SpiritoJuve: egyes források szerint Conte már megegyezett Elkannal egy hároméves szerződésben, 6,5 millió eurós bér mellett. Annyi pletyka van, hogy nincs mód mindegyik közlésére. Meg sok értelme sem lenne. Csak azért hoztam le ezt a cikket, mert itt legalább nem 2-3 mondatról van szó, hanem értelmesnek tűnő dolgokról. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

Shyr Kahn 2025.05.21. 22:36:21

@venember83: Orulok, ha igy van. Conte az egyetlen edzo, aki garanciat jelent.

Shyr Kahn 2025.05.21. 22:39:02

Egyebkent a feltetelek is jok a 2014-es tavozast figyelembe veve.

vágóistván 2025.05.21. 23:04:52

Én próbálok optimista lenni de nem tudok. Conte ezekkel a feltételekkel nem fog tudni azonosulni hosszútávon. A második dolog meg az, hogy itt 2-3 játékos érkezése nem fog megoldást nyújtani. Ugye nincs csatarunk , ide minimum két ember kell.en mindharom csatár távozásával számolok , de felőlem maradhat milik . Nem oszt nem szoroz hosszútávon. Nincsenek ütközőink, labdaszerzőink és igazi box to box középpályásaink se nagyon . Nincs mibe kapaszkodni, mert inkább támadó és szervező játékosokkal van tele a keret . Azt hogy azok mit raktak le idén inkább hagyjuk .hol vannak a védők ? Van bremer oké , de ki lesz vele középen? Kik lesznek szélen? Savona ?Kelly ? Na hagyjuk is . Én nem látom sem a jövőt , se ennek a hírnek a koncepcióját...ja, és giuntoli , akitől falnak megyek meg majd beszerzi a játékosokat, persze .

Tony. 2025.05.21. 23:17:31

Legyen mielőbb hivatalos, aztán kezdjünk el építkezni.

venember83 2025.05.22. 05:30:23

@vágóistván: ugyan, jön Tonali és Osimhen, Kolo Muani kölcsönét meghosszabbítják, s minden megoldva. Védelembe visszahozzák Ruganit, Bremer visszatér a sérülés előtti formájához, Savona berobban stb.

rabsic02 2025.05.22. 05:37:15

@venember83: és ezen a ponton még csak a kezdő 11-ről beszélünk... Hol van még a keret minőségi mêlysége??? Szegény, szegény Tóni

babo0410 2025.05.22. 07:02:44

11 milliós bért az edzőnek? 200 milliós átigazolási ketet? Bérek növekedése? Ha ezeket a feltételeket kéri itt is, inkább ne jöjjön. Meg ha a beleszólása az igazolásokba az lesz, hogy megintbkiöregedő, ,,tapasztalt" játékosokat akar.

Gabi 69. 2025.05.22. 07:10:30

Én ennek a megvalósulását nem igazán látom! Erre itt nem lesz pénz! Vagy a fél csapatot eladjuk. De akkor helyettük nem lesz játékos az ő posztjuk gyengül még. Ha még tud gyengülni. Kíváncsi vagyok hogy lesz e itt valami érdemi pozitív változás.

bianconeri83 2025.05.22. 07:52:54

Nem tanulunk a saját és mások hibájából?
Elfogadom, hogy rövid távon fel tudná rázni a csapatot, de közép távon sem lehet vele tervezni, ezt már bizonyította számtalanszor.

És közben a Roma kapcsán Klopp-ot emlegetik, nah ő minőségi ugrás lenne, Conte meg csak a töltött káposzta felmelegítve...

MarcoT 2025.05.22. 07:58:16

Őt is ugyanolyan messiásként várjuk, mint az elmúlt években az összes többi edzőt. Aztán nehogy nagy bukta legyen ebből is. Ha nem adnak megfelelő pénzügyi keretet az átigazolásokra, szerintem mindegy hogy ő jön vagy
más. Lássuk be, a jelenlegi keret tagjainak egy jelentős része nem üti meg azt a szintet amík az elvárások lennének.

FJuve 2025.05.22. 09:16:57

Nekem olyan érzéseim vannak, hogy Ardoino-ék érkezésével bővebb pénzügyi lehetőségeink lesznek. (és csak remélni tudom, hogy évek múltán nem kerülünk valami bitcoin machinációs ügybe és sorolnak vissza, minket az amatőr ligákig).

Fázok a dologtól én is, de valahol még is azt érzem, hogy ide Conte kell. Jöhet Klopp is, de egyáltalán nem garancia ő sem egy számára új közegben, új bajnokságban egy ilyen állapotban lévő csapattal. (záporozhatnak rám a kövek!) Conte ilyen szituban már többször bizonyított.

Én hiszem, hogy tudnak változni az emberek, ahogy Conte is. Lassan egy éve dolgozik DeLaurentis alatt és még hatalmas csörte nem volt, ami elég nagy szó! (legalább is ha volt az a színfalak mögött).

Tavaly is minket akart, idén is minket akar. Nem hiszem, hogy ő lesz az új Ferguson nálunk, de pályára ő fogja tudni tenni a csapatot. Ha ő sem, akkor viszont tényleg baj van.

A feltételek szerintem nem vészesek egyik fél részéről sem, de ez csak sajtó, ki tudja mi a valóság.

Még egy dolog.

Nem tudom hagyják-e vagy sem és azt sem tudom mit változik addig a keret, de én Tudorra kíváncsi leszek a klub vb-n.

Nincs semmilyen elvárásom a tornára és azt is tudom, hogy nem Tudor a jövő nálunk. Ennek ellenére én úgy érzem Tudor ennél jóval nagyobb tudású edző. Amióta itt van a nyakig szarban csinálja a kötéltáncot és a szartenger felett tartja a csapatot, ami szerintem Motta-val nem ment volna. Ha kap 1 hónap felkészülési időt és a sérültek visszatérhetnek (valamint a válogatott meccseken sem sérül le senki), akkor fogja az igazi arcát mutatni szerintem.

Ahogy írtam csodát nem várok, szimplán csak tudatosabb, lelkesebb és hatékonyabb játékot.

Ettől függetlenül (ha csak sziporkázó játékkal, mindenkit lealázva nem nyerünk klub vb-t :D ) váltanunk kell és jelenleg Conte-ra van szükségünk. Ahogy írtam, ha ő se tud Messiás lenni, akkor itt már senki. :/

ENNYI 2025.05.22. 09:53:04

Conte semmivel sem lesz jobb,mint az idei szezon!
Idei 70 pontból csinál 80-82 pontot
Ha kevesebb sérült lesz ...márpedig az ideinél fux hogy kevesebb lesz!

Idén sem az edzökkel volt a baj!De az hogy volak olyan meccsek ahol 4 mezőnyjazékos últ a padon az nem normalis

Gabi 69. 2025.05.22. 10:05:22

Szerintem is Tudor ha kapna három négy minôségi játékost kb. Második harmadik helyre behozná a csapatot. Ő olyan edző aki nem hozna semmi nagy extra dolgot. De stabil csapatot hozna össze ha lenne megfelelő játékos állomány.

ENNYI 2025.05.22. 10:18:05

Az idei 70 pont nagyobb bravúr,mint a következő szezonban a 82

ENNYI 2025.05.22. 10:19:56

Kell 1 Lukaku és kell cserének egy immobile és máris bajnokság legnagyobb esélyese a Juve

MdewC 2025.05.22. 11:18:39

Nekem elsősorban a legnagyobb kérdés Bremer. Milyen állapotban tér vissza.

Mellé ott lesz Gatti, Kalulu, még vki. Kérdés lesz, hogy 3 vagy 4 védővel megyünk tovább. Bármelyik, akkor is kell ember vagy középre vagy a szélekre.

Ez után nagy kérdés mi lesz Koop és a brazil sorsa. Újra rendbe kell tenni a kpt a védelem alapján.

Illetve kérdés, mikor megy Vlaho, mi lesz Koloval, stb.

Konkrétan több meló lesz a csapattal mint tavaly. xD

Ehhez jön még a vb is… szóval bármit akarunk, edzőcsere / új sport igazgató (sztem nem reális) / új játékosok, stb, magunkat ismerve szerintem qurrrrva nagy kapkodás várható.

ZlatyiB 2025.05.22. 12:10:24

Corriere dello Sport mai száma szerint az elmúlt napokban a Juventus átigazolási piaca állítólag Kevin De Bruyne nyomában volt .
Pirlo után szabadon!
Hatalmas fogás lenne.

MdewC 2025.05.22. 12:17:25

@ZlatyiB: hát én nem látom benne a Pirlo effektust. Személy szerint nem örülnék neki.

Pavel1988 2025.05.22. 12:19:16

Conte valóban garanciát jelent. Egyrészt a győzelmekre, másrészt a botrányra.
Én Tudorral folytatnám, COnte megint egy menekülés a Juve részéről.

ZlatyiB 2025.05.22. 12:25:27

@MdewC: Hát majd az idő mindenre választ ad.
Pirlonak se örültek volna sokan.
De Bruyne olyan passz kvalitásai vannak,mint Pirlonak voltak.
Én inkább nézném őt a pályán mint Kopmeinerst.

MGB75 2025.05.22. 14:30:42

Ha Conte, ám legyen. Ha közel annyira fel tudja rázni a keretet, mint anno, akkor már előrébb leszünk. De ehhez a kereten is kell változtatni, mert szarból nem lehet vára építeni. És ez a keret szar.
Conte visszatérésével, végre lenne megint kis spirito a csapatban (ő). Jelen körülmények közt, akárhogy nézzük, tőle jobb megoldást nehéz lenne találni.

venember83 2025.05.22. 15:24:54

@ZlatyiB: elvileg a klub képviselői felvették a kapcsolatot az ügynökével, egyes pletykák szerint.

ZlatyiB 2025.05.22. 15:51:02

@venember83: pletyka szint,de az eddigi legjobb pletyka idén.
De remélem nem megint a szokásos sor minta jön..
De Bruyne,aztán jön egy Tonali pletyka,aztán végül jön egy Atalanta tehetség tùlárazva aki csak Gasperini alatt működik..

Zsupi44 2025.05.22. 15:58:15

Szerintem Conte idei szezonját a holnap este fényében lehet megítélni.
Ha nyernek az siker egy Napoli-val.
Ha elbuknak az szerintem totál kudarc...

Shyr Kahn 2025.05.22. 16:12:24

Conte az egyetlen (es nem mellesleg Juve kotodesu) edzo, aki garancia a sikerre. Ahogyan lathattuk, eloszor velunk, majd a dogevokkel (ket eve utan), majd most ugy nez ki a Napolival is behuzza. Ez utobbi eleg nagy tett tekintve, hogy a Napoli nincs a legjobb 4 csapatban a keret minoseget tekintve (Inter, Milan, Juve, Atalanta mind jobb kerettel rendelkezik jelenleg).
Ha valaki kepes egy motivalatlan bagazzsal a csodara, akkor az O. Nem is ertek itt sok velemenyt... tenyleg nem. A Juveval a hetedik hely utan csodat tett es a nagy eselyes Milan elott ert be, majd rekordponttal lett bajnok. A BL mas kerdes volt, de kit is erdekel most a BL?

Balhes? Most komolyan kit erdekel? Lett belole bajunk, amikor a padon volt? Jah, hogy besertodtetek nehanyan az euros dolgon? Erdemes lenne nyelni egy nagyot, mert ez nem szappanopera, hanem foci.

alexGicamo 2025.05.22. 16:41:24

@FJuve: Tök egyetértek veled !

Csak Csucsu 2025.05.22. 17:04:14

@Zsupi44: tavalyi szezonjukhoz képest nekik is a bl4 volt a cél többször lenyilatkozta szezon közben...s már Kvaradonná sincs

Ő az aki Estigarribiaval meg Borrielloval begyűri amit kell csak csinálják amit kell :D

ENNYI 2025.05.22. 17:06:43

Ha Lukakut elhozná Conte vagy bárki a napoliból akkor a napokinak OFF
Inter egy kiöregedett csapat akinek jövő héten lesz az utolsó tánc.
Jövőre már seria A szinten is kevesek lesznek 4.helyért fognak harcolni.
Bárki lenne az edző tuti a top2 de inkább fix bajnoki cím
Mottával Tudorral,Contéval

Kell el lukaku típusú csatár és egy immobile-féle cserecsatár
Immobile 20 éve kb juvés volt törökből 35+évesen olcsón meg kell szerezni

ENNYI 2025.05.22. 17:08:46

Ezt a kommentet nyugodtan el lehet menteni!!
Ahogy amikor mindenki fikázta a csapatot akkor is mondtam hogy az idei szezonban 68-70pont lesz...ez kb a 22-23. forduló után volt

Csak Csucsu 2025.05.22. 17:29:28

@ENNYI:
Csak Csucsu2025.03.04. 20:44:12
jelenleg 5 meccses a széria és kb 78-80 pont kellhet a bajnoki címért. kb 2 bukta fér bele..nagyon necces...ha hozzuk az Atalanta elleni meccset és idegenben firenzében is, akkor lehet beszélni hogy bekell húzni a kötelezőket. Addig arról van szó, hogy HA nyerünk akkor 3.ok vagyunk ha jól tudom mert pontazonossságnál az egymás elleni számít kivéve az első helyen ...bárki is lesz ott de most kinézhet egy holtverseny és bajnoki cím meccs a végén. Durva lenne, de 4 csapat van 6 ponton belül

Mint így ? még az Atalanta elleni meccs előtt XD

JUVE for ever! 2025.05.22. 17:51:10

Én most, ha behúzzukna 4. helyet és nem szereplünk le a klub vb-n, akkor adnék Tudornak egy 1+1 éves szerződést. Ha beválik jó, ha nem, akkor addigra Conte is felszabadul vagy addigra még a MISTER is szerez valamelyik csapatnál egy kis tapasztalatot ? (milyen jó lenne, de nem szabad elkapkodni).

bigvee 2025.05.22. 18:13:02

@ENNYI: miért lenne kiöregedett az Inter? 3 idős játékosuk van: Sommer, Acerbi, Mkhitaryan. A többiek jó korban vannak. A BL-ből megszedték magukat, most pénzük is lesz erősítésre. Őket sajnos nem lehet leírni. A legnagyobb esélyesek lesznek jövőre is, max akkor nem ha nyáron elvinnék tőlük Barellát és Bastonit.

Joachim21 2025.05.22. 20:10:38

A Ferrarinál Hamilton, a Juventusnál majd 2-3 kulcsigazolás, meg Chiellini elnöki kinevezése hozza el az új aranykort. Mit lehet erre mondani, hülye a vezetés, ezzel az Elkannal nem sokra megyünk. Conte meg be kell látni, hogy nagyon kellene, de valamiért az az érzésem, hogy Elkann ezt is el fogja barontani.

ENNYI 2025.05.23. 08:10:29

Nem értem mit láttok ennyire Contéba...???

Idén ennyi sérültel ez a 70 pont is Isteni csoda
Jövőre egészséges kerettel Tudorral is a bajnoki cím lesz fixen!!1 új csatár kell ide nem új edző

Az hogy idén több meccsen is 4db mezőnyjatékos ült a padon az durvaaa

ENNYI 2025.05.23. 08:11:40

@bigvee: Remélem is hogy az inter lesz a főfavorít és a Juvéra lesz minimum 5.00-ös odds

venember83 2025.05.23. 08:41:20

@ENNYI: az elmúlt évek (teljesítménye? inkább leégései) után nem lenne egyáltalán meglepő egy ennél nagyobb odds sem.

ENNYI 2025.05.23. 10:20:09

@venember83: igen simán lehet 8.00 is
Liverpoolra is 8.00 volt pedig TOP 2 esélyes volt
Juve is legrosszabb esetben is 2.lesz jövőre szerintem.
Bár én sima top1et várok

Wizzurah 2025.05.23. 12:26:32

Volt itt nemrég a fórumon egy minimumtét100k vagy ilyesmi, aki ki lett tiltva. Nem véletlenül te jöttél vissza ENNYI-ben? Mert a stílusból nekem nagyon az jön le. Nem baj félre ne értsd, meg ha nem akkor oké.
Sintért biztosan nem lehet le írni, jelenleg magasan a legjobb olasz csapat és ez szerintem jövőre sem fog változni, kiöregedőben levő játékosuk van, kevés, a többi kifejezetten jó korban van.
Sarri óta lejtmenet van, ha azt sikerülne megállítani és nem azon izgulni az utolsó fordulóban, hogy meglesz e a bl hely vagy sem, én már elégedett lennék, dobogó bármely fokát elérni már jó, de mindenek előtt olyan focit nézni, amivel nem kínozni lehetne.
Minden más kérdőjel. Az edző személye, a súlyos sérülésből visszatérők, úgy járnak e, mint Chiesa, vagy nem, miközben sok kölcsönben levő játékost nem veszünk meg, mert pénz sincs rá, több játékos, akit mi adtunk kölcsön, mert szar volt visszajön.... szóval lesz itt még baj bőven.

Csak Csucsu 2025.05.23. 16:04:06

@Wizzurah: mernék tenné rá :D

Vagy éppen mi lesz Douglas Luizzal és Vlahoviccal..mondjuk HA Conte adna neki egy esélyt és mentálisan rendbe rakja akkor nem lenne rossz játékos.

Shyr Kahn 2025.05.23. 16:27:45

@ENNYI: "Nem értem mit láttok ennyire Contéba...???" - nezd meg az edzoi palyafutasat es bajnoki eredmenyeit. Kulonosen a Serie A-ban. A Serie A-ban mar az elso eveben Scudetto-t ert el a Juveval (egy gyalazatos szezon utan, amikor is hetedikek voltunk... majd minden egyes ev utan bajnoksagot nyert velunk) es talan most a Napolival is. Az Interrel az elso eveben ezust, majd scudetto a masodikban.

Nem tudsz olyan aktiv edzot mondani, aki ilyen statisztikaval rendelkezik a Serie A-ban. Magyaran ezert latok sokat benne es ezert erzem garancianak.

Wizzurah 2025.05.23. 16:37:30

@Csak Csucsu: Szerintem is ő az :)
Douglas Luizt még én sem írnám le, viszont Vlahovic nálam már felejtős, több edző keze alatt is használhatatlan, a válogatottban is, számomra ő ennyi, kipukkadt, nem jó. Kívánom neki, hogy máshol fusson be, az onnantól már engem nem érdekel, de itt nem maradhat, több okból sem.
Aki nálunk van kölcsönben, azt nem tudjuk megvenni, ha akarnánk sem. Renato Veiga, Kolo Muani, Concencaio. Őket azért adták kölcsön nekünk, hogy játéklehetőséghez jussanak és fejlődjenek. Ezt megkapták.
Jön vissza Kostic, Djalo stb. Mi ezeket azért adtuk kölcsön, mert szarok és eladni meg nem tudtuk, mert a kutyának sem kellenek. Ez a nem mindegy. Más azért ad kölcsön játékosokat, hogy fejlődjenek, mi azért, hogy szabaduljunk tőlük. Ehhez hozzá vesszük azt, hogy hány igazolás sikerült rosszul, máris ott vagyunk, hogy óriási gondok vannak. Conte-val sem leszünk egyből világverő csapat, de jelenleg eredményesség kell, amihez vele megvan az esélyünk. Itt semmiféle új projekt nincs évek óta, csak tönkrebaszás. A lejtmenetet kell megállítani először.

Majd a full kaki akkor lesz, ha Bremer és Cabal is úgy jár, mint Chiesa. alap kezdő lehetne, számíthatnál rájuk hosszú évekig, csak jön a sérülés és kuka.
Szerintem ez így minden együtt órási kakicunamit hozott a klubra, ebből én még nem látom az alagút végét. Contéval sem, de jöjjön, csak Tudor ne maradjon.

Csak Csucsu 2025.05.23. 16:41:48

@Wizzurah: jaa persze...ő már ahányszor beintett a szurkolóknak hányinger...arc van de néha úgy izgul hogy a labdát nem tudja átvenni...rég elengedtem...érthető volt mindkettre igaz:D

a chelsea szeret kótyavetyélni...most is ha letennénk odaadnák..és Veiga megérné

Anno De Bruynet Salaht meg Lukakut is kölcsönadták tapasztalatot szerezni...aztán máshol is futottak be

Wizzurah 2025.05.23. 16:54:59

Nagyon jó példát hoztál fel, de a kótyavetyélésben mi is versengünk a top3-ért, hosszú hosszú évek óta.
Coman, Cancelo, Romero, Dragusin, Huijsen. Olyanokat nem emlitek meg, hogy Kulusevski, Bentancur, Angliában jók és egy Tottenham-ben, de bennem akkor is van egy kellemetlen szájíz őket megemlítve is. Ha minden igaz mi még egy Halaandot is a next genbe hoztunk volna csak és szerintem a mai napig ott játszana :D
Meg is lepődtem, hogy sült el Thuram és Kalulu leigazolása. Pedig ha a vezetőség is FMezne milyen jó is lehetne. Mennyit spórolhattunk volna, ha nem igazolunk meg kölcsönzünk Concencaiot, Nicolas Gonzálezt meg hasonlókat, hanem ott van Mbangula stb. Velük sem lennénk világverőek, viszont a sikerkorszak által szerzett anyagi és mindenféle előnyünket nem kúrtuk volna el hátránnyá pár év alatt...
Én nehezen találok szavakat, hogy mi történik itt évek óta. Egészen brutális, hogy milliárdos kezében van a klub, idős emberek, akiknek ez a szakmájuk évek óta és mégis képesek voltak és végig nézték, hogy mindezt pár év alatt szétbasszák és semmi beismerés vagy lelki ismeretfurdalásuk nincs, hogy igen elkúrtuk, semmi következménye nincs, mert a kirúgás nem következmény, Giuntolit kirúgnák, már másnap leülhetne bármelyik másik jó csapathoz kb. Hihetetlen...

ENNYI 2025.05.23. 17:20:20

Azzal a *15évvel ezelőtti juvéval szerintem alap volt a bajnoki cím.

Contétől egyedül az idei szezont mondanám bravúrosnak!
Bár ha lukaku a juvéban van akkor a juve lett volna már idén is ennyi sérülttel is a bajnok!
Juventusból csak egy normális csatár hiányzik

Kell 1 lukaku-féle csatár nagy pénzért
Kell egy immobile 35+os cserecsatár olcsón
Kell 1 évre modric ingyen
És meg kell tartani konszenszaot

Fix bajnok a juve!!

ENNYI 2025.05.23. 17:22:20

@Wizzurah: coman dragusin,kulu,bentsncurert nem kár.

ggbuffon 2025.05.24. 06:19:48

Hat az van h a szezon nagyreszeben agyonistenitett es mentegetett Csiagu a kukaban, Conte (aki meg csak ide ne jojjon) ismet behuzott egy Scudettot. Mindezt ugy h gyakorlatilag nem volt Osimhen es nem volt a kimondhatatlan (de legalabbis leirhatatlan nevu) gruz. Mellekesen ket olyan lesajnalt igazolasa hozta vegul a szezont (Mektominé és Lukaku) akiket kirohogtek szezon elejen..es ez a Napoli tavaly 9. volt..

Szval nem nagyon van mirol beszelni, h mekkora baklovest kovetett el Dzsuntoli itt is..

Oktober ota ugattam h csak es kizarolag Conte lehet a megoldas, nem ez a brazil-olasz kokler..

A csavo a szarbol is varat epit, a Tottenhamen kivul barhova ment nyert.

Mi meg valszeg imadkozunk h a Venezia ellen osszejojjon a 4.hely tobbszaz millio euro eltapsolasa utan..

Shyr Kahn 2025.05.25. 10:06:13

@ENNYI: "Azzal a *15évvel ezelőtti juvéval szerintem alap volt a bajnoki cím." - nem hinnem, hogy Scudetto-t nyerni alap lett volna az ellen a Milan ellen. Nagyon nem. Sztem nem sok edzo lett volna ra kepes. Foleg nem egy hetedik helyet osszekapart szezon utan, amikor is az egesz csapat a beka feneke alatt volt onbizalom es hit tekinteteben. A rekord 102 pontos bajnoki sem volt sima liba... ha az let volna, nem lett volna rekord. Azota se tudta egyetlen csapat sem megismetelni, pedig 2015-ben es 2016-ban sztem erosebb volt a keretunk.

Lukaku senki alatt sem teljesit kiamagasloan, csupan Conte iranyitasa alatt. Ez is beszedes.

Utolsó kommentek

Címkék

Bajnokok Ligája (1920) bajnokság (3653) beharangozó (23) bemutatkozás (34) blog (81) EB (52) edző (1035) elemzés (40) előzetes (915) Európa Liga (171) felkészülés (137) hírek (1720) játékosokról (10442) juventus u23 (23) kiszemelt (29) kitekintő (111) klub (2544) meccsek (4480) mercato (4334) nyilatkozat (7839) Olasz Kupa (338) összefoglaló (459) pletyka (4372) Primavera (20) szavazás (17) szuperkupa (103) történelem (54) válogatott (182) VB (49) vendégblogger (44) vezetőség (337) video (249) Címkefelhő
süti beállítások módosítása