Giovanni Albanese szerint a Cristiano Giuntoli gondjaira bízott sportprojekt még egy ideig folytatódik, és a nyári átigazolási időszakban 2-3 erősítésre lesz szükség a csapat versenyképességének növelése érdekében. Jelenleg nincs jele bizalmatlanságnak: egyértelmű, hogy a Bajnokok Ligája-kvalifikáció nagyobb stabilitást adna a döntéseknek, de a sportigazgató megerősítése nem függ a sporteredményektől.
Nicolò Schira arról számolt be, hogy a következő hetek nagyon fontosak lesznek Antonio Conte szempontjából, mert a Juventus megbánta nyári döntését. Tavaly Antonio Conte jelezte, hogy rendelkezésre áll, de a Juve elvetette ezt a lehetőséget. A Juventusnál mindenki megértette, hogy a győzelemre Antonio Conte a garancia. A TuttoJuve szerint Antonio Conte a szezon végén el akarja hagyni a Napolit, és nagy esély van a Juventushoz való visszatérésére.
Az elmúlt napokban Antonio Pintus neve merült fel több esetben a Juventus kapcsán, miután a Real Madrid vezetősége a megújulásra szavazna az erőnléti szakember tekintetében is. Alfredo Pedullà szerint Antonio Pintus Spanyolországban szeretne maradni, de csak bizonyos feltételek mellett, míg a Juventus, amely már két szezon óta udvarol neki, ragaszkodik ahhoz, hogy rá bízza a részleg koordinálását és felügyeletét.
Alfredo Pedullà szerint a Juventus két csatárt tart szemmel, az egyik továbbra is Victor Osimhen, az első számú célpont, míg Lorenzo Lucca lehet a második igazolás, aki kiegészítőember lehet a Juventus keretében. Nicolò szerint a Juventus egyik megfigyelője a BluEnergy Stadionban volt, hogy megnézze az Udinese és a Monza mérkőzését, és figyelje Lorenzo Luccát, aki nyáron a mercato egyik lehetősége lehet.
Nicolò Schira és a Tuttosport szerint a Juventus és a Chelsea az elmúlt napokban tárgyalásokat folytatott Renato Veigáról, aki nagyon boldog Torinóban. Sok függ a Chelsea vezetőségétől, mivel a klub nyáron új középhátvédet szeretne igazolni. A Juventus szívesen megtartaná a portugál védőt, és a következő szezonra újabb kölcsönt kérhet, opcióval a szezon végén történő végleges igazolásra.
A sok opció után némi bizonyosság, a minap Shane Van Aarle hivatalosan is a Juventus Next Gen játékosa lett, és július 1-jétől csatlakozik a kerethez. A 2006-ban született védő 2029. június 30-ig szóló szerződést írt alá.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
JeetTrader 2025.05.15. 14:52:17
Rocky80 2025.05.15. 15:18:27
Nem bízom amúgy se Contéban, se Giuntoliban, se a játékosokban. :-I
JeetTrader 2025.05.15. 16:13:06
Ha BL lesz, akkor max úgy van erre lehetőség...őszintén szólva én is elég bizalmatlan lettem...csak azt várom hogy legyen már vége ennek a szezonnak, hogy lehessen építkezni. De ha megint lassan kezdünk ismét rossz lesz a helyzet. :(
Gabi 69. 2025.05.15. 16:26:27
delpi0823 2025.05.15. 16:35:16
delpi0823 2025.05.15. 16:36:04
Rocky80 2025.05.15. 16:39:47
Amúgy nem is tudom hogy miben reménykedünk: ha ekkora keretcsere meg edzőcsere(k) után is gatya van, akkor nem ezekkel volt a probléma.
Amúgy meg - mint már mondottam volt - én inkább mentális szakember - erőnléti edző - orvosi stáb trióra költenék most a mercato alatt javarészt, max. 1-2 játékossal hiànyposztokra. Nézzük meg így mire megyünk! Plusz eladnám Vlahot, helyére meg egy fiatalt.