Vlahović ügynöke Torinóba érkezett

vlahovic_dusan_golorok_leipzig_ellen.jpgAz Il Bianconero megerősítette az elmúlt napok pletykáit, miszerint jelenleg Dušan Vlahović áll a Juventus mercatójának a középpontjában. Mivel a játékos szerződése 2026 nyarán lejár, a klub szintjén két lehetőség merült fel, az egyik a szerződéshosszabbítás, a másik pedig az értékesítés. Az Arsenal figyeli a szerb csatár helyzetét, mivel nemrégiben sérülés miatt hosszú távú csatárhiány merült fel Londonban, de konkrét ajánlat eddig nem érkezett a Fiorentina egykori támadójáért. A mai napon egyébként a futballista ügynöke, Darko Ristić Torinóba érkezett, és nem zárható ki, hogy a képviselő előmozdíthatja a csatár ügyét valamilyen irányba.

Fulvio Collovati nyilatkozott a Rai Sport számára, és korántsem volt hízelgő a mondanivalója: „Senkinek sem kell Dušan Vlahović? Véleményem szerint nagy baklövés volt a szerződtetése, és ő túlértékelt futballista. Ő egy center, aki nem fizette vissza az Allegri-féle Juventus bizalmát, most pedig nem fizeti vissza a Motta-féle Juventus bizalmát. Szóval szerintem ez ebben az esetben nem az edző hibája, én személy szerint nem kedvelem ezt a támadót. Én 18 évig fogtam embereket a középpályán, és szerintem Dušan Vlahovićnak nehézségei vannak a labda átvételében, illetve a csapattal való munkában, ahogyan azt Romelu Lukaku teszi, aki más játékosok beadásaira játszik. Dušan Vlahović a mélységet keresi, néha-néha gólt lő, mindenki dicséri, de ennyi, ő egy túlértékelt játékos, és nem csak a Juve számára az.”

Némi pozitívumként érdemes megemlíteni, hogy Giovanni Albanese értesülései szerint a mai napon Dušan Vlahović visszatért a kerettel való edzéshez, míg Francisco Conceição külön dolgozott a mai napon az edzőpályán.

A mercato friss híreként pedig figyelmet érdemel, hogy Gianluca Di Marzio szerint a Manchester City 60-65 millió euróért kivásárolná Andrea Cambiasót a szerződéséből, míg a Juventus 80 millió euróban határozta meg a játékos árát.

A bejegyzés trackback címe:

https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr5618776568

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Rodri13 2025.01.16. 17:51:21

Cambiasoért 80 millió nekem nagyon szimpi lenne :)
Vlaho meg mehet amerre lát

Gaben Smith 2025.01.16. 18:14:36

Nemreg volt egy pletyka ,hogy Vlahovic,Cambiasso,DL es Gatti kliket alkotott es szembe megy Mottaval.
Cambiasso ezek utan Di Marzio szerint elorehaladott targyalasokat folytat a Cityvel ,Vlahovic ugynoke pedig Torinoba erkezett. Véletlen lenne?
Sztem jelentosen ki lesz pucolva ez a keret.
Egyebkent benfenteseknek tuti latszik ki akar kollektiven viselkedni es ki bomlaszt.
Azt tudjuk ,hogy Allegrinel es most Mottanal se stimmel valami ez akar lehet a keretben szereplo kakukktojasok miatt is.
Jo lenne mindenkit elzavarni aki csak hatraltat es egy osszetarto csapatot osszerakni.
Cambiasso ennyi penzert sztem ajandek Vlahovicot pedig barmi aron el kell zavarni a szerbek fejben amugyis gyengek O meg foleg.
Biztos vagyok benne hogy paran az oltozoben rombolják az egyseget Guintoli pedig ezt pontosan tudja.

Barbek8 2025.01.16. 18:28:29

@Gaben Smith: Azt a pletykát én is hallotam.
Cambiasso interben volt , rüheltem is mint a szart :D
Cambiaso 60 milla is nagyon jó ár sztem, védőkért ritkán adnak ennyit.
Vlaho is mehet két zsák krumpliért, de akkor Jonathan Davidre gyorsan rá kell repülni.
DL pedig bekéne vonni vlmilyen cserébe PL klubbokal.
De a középályára én Anguissat hoznám nápolybol, ha jól tudom le is jár a szerződése nyáron.

gomorra21 2025.01.16. 18:30:23

Cambiaso f@sza kis játékos. Most épp egy kicsit esett a formája, de az első hónapokban remek volt, és tavaly is. Kicsit azt érzem, hogy aki egy Cambiasot nem tud motiválni, vagy helyretenni, az magáról állít ki bizonyítványt. Motta építette fel a srácot, nehéz elhinni, hogy pont ő balhézna.
Azt hamarabb tudom elképzelni, hogy amikor tizedszerre nekifutunk a következő meccsnek ugyanazzal az elhibázott taktikával, extra motiválás nélkül, akkor vannak akik azért erről legalább egymás között beszélnek. Csak nehogy pont azok legyenek kib@szva, akik egy kicsit értenek fejben is a játékhoz, meg akiknek fontos a csapat annyira, hogy ezek a kérdések foglalkoztassák.
Ha Cambiasot meg Gattit kirakják, akkor mi marad? Egy rakás afrikai meg dél-amerikai játékos egy interes kapussal, meg egy interes edzővel. Spirito Juve..

alexGicamo 2025.01.16. 18:52:10

Collovati jól megmondta a véleményét Vlahóról ! :-)

Direct_01 2025.01.16. 18:58:05

A sohaviszontnemlàtásra Dusi!

Az àràból jöhet Castro vagy Lookman!

venember83 2025.01.16. 19:04:01

@Direct_01: Lookman? Nem volt elég a nyári huzavona a bergamóiakkal plusz Koop idei vesszőfutása?

Direct_01 2025.01.16. 19:09:43

@venember83: Tökéletesen illene a csapatba, a màsik ilyen Osimhen lenne! Gyors és Ägäis, ha azt nézzük kivel àpol jó kapcsolatot a Juve, Olaszorszàgot ki is lõhetnénk. Pénz diktàl még mindig!

Ha Vlahovic elkelt, lenne rà pénz. Én bepròbàlkoznék egy Mirettit bevonni az üzletbe, talàn Gasperinit is érdekelné!

steven.h 2025.01.16. 19:11:11

@gomorra21: Azért egy Savona, Fagioli, Locatelli 3-as még jön mellé, de értem amire célzol és nem tűnik jó iránynak. Mindenesetre jelenleg, ha igazak a hírek és ilyen 120 milliót mondjuk be lehetne zsebelni Cambiasoból és Vlahovicból, akkor azt meg kellene lépni, abból lehetne erősíteni. Mondom ezt úgy hogy Cambiasot én kedvelem.

MarcoT 2025.01.16. 19:26:14

Ha igaz, Kolo Muani holnap esik át az orvosin. Innentől asszem Vlaho sorsa nem nagyon kérdéses.

ZlatyiB 2025.01.16. 19:27:34

Cambiaso 65-ért ha megy, akkor 40-ért el kell hozni Dorgut a Lecce-ből.
15-ért szerintem el lehet hozni Jonathan Davidot a Lens-től.
Kellene még Antonio Silva és meg is vagyunk.
Vlahovic meg mehet Isten hírével...
Bár szerintem sehol nem fog ő már nagyot alkotni.
Kicsit olyan, mint Luka Jovic.
Volt egy jó szezonja, aztán vitte a Real.
Ott lefőtt neki a kávé.
Most a Milanban égett meg.
Vlahovic ugyanaz.
Keannak is nagyon megy a szekere a Fiorentinában.
Az az ő szintje. Ahogy Vlahovicnak is az volt. Nagyobb kabát nem illik rá...

Joachim21 2025.01.16. 19:28:59

Ha eladják a klubot, oda az olasz identitás, de ha csak 2 olasz van a kezdőben, az rendben van. :D:D:D Sztem ez vicces.

Asz Arzenál inkább érdeklődik Gyökeres és Mbeumo iránt mint Vlahomissért sajnos.
Jelenleg azt érzem egy Zirkzee csere valószínűbb forgatókönyv hogy megszabaduljunk tőle.

A Veronát eladták amerikai befektetőknek. Ezt csak érdekességképpen.

A Tottenham talán érdeklődik DLuiz iránt, az a pénz is jó lenne ha rendelkezésre állna amit belé fektettek.

Cambiaso a Bayern és a City érdeklődését is felkeltette. Nekem ez beszédesebb annál, mint hogy Motta nem tud vele mit kezdeni igazán. Nem biztos, hogy a játékossal van a baj.

A Koopmeiners - Lookman témához csak annyit, hogy Ederson, Scalvini, és Retegui már most beszédtéma, hogy a nyáron érkezhetnének. Úgy néz ki Guntoli nagy rajongója Gasperini neveltjeinek. Bárcsak Gasperininek is nagy rajongója lenne!

Rikster 2025.01.16. 19:40:20

Én rettentően sajnálnám Cambiasot, ha eladnánk. Szerintem helye van ebben a csapatban és igen is a védekezésbeli hiányosságok ellenére bőven használható és modern futballista.

Vlahovic persze mehet nyugodtan. Eleget láttam tőle elpattanni labdát. Mintha teniszlabdaütés sebességgel érkezne hozzá minden labda úgy pattognak le róla.

Barbek8 2025.01.16. 19:45:43

Cambiaso el kell passzolni Citynek 70-ért, Vlahot jó lenne 40-ért.

Arda Gülerre rá kéne menni sztem 100 már el lehetne hozni.

Két törökkel elől extrak lennénk sztem

kozagaha 2025.01.16. 20:31:00

@ZlatyiB: Keannek a PSG-ben is egesz jól ment

ZlatyiB 2025.01.16. 20:43:14

@kozagaha: ez igaz. Bár azért ott abban a csapatban nem volt nehéz Neymar,Mpappe,Icardi mellet.
Az Evertonban nagyon megégett pl.
Ügyes gyerek,de a Fior az ő szintje
Amúgy a Fior olyan mint a Paks.
Minden évben van valaki aki szarja a gólokat.
Nem mindenki fut be aztán nagy karriert.

Rikoo 2025.01.16. 21:28:09

Úgy néz ki, hogy 80 millió eurót kér a klub Cambiaso-ért. Ez az az összeg, amit már túl magasnak tartanak ahhoz, hogy elutasítsák.

BigChris 2025.01.16. 21:40:13

Ha elpasszolják a szerbet és Andrist, akkor magától feloszlik a gittegylet....

Wizzurah 2025.01.16. 22:10:55

60 millió Cambiaso-ért hol kell alár irni?
Ez a Fulvio tökös ember, ki meri mondani azt, amit igazából mindenki tud ilyen szinten nagy szó, respekt.

kidelpiero 2025.01.16. 22:23:50

Egyetertek Fulvioval.... Emlekszem mi mindennek ossze lettem hordva amikor azt mertem allitani h a Lukaku Vlahovic csere brutal lenne szamunkra. Haat azt meg most is alairnam....

verojuventino_86 2025.01.17. 00:07:46

Vlahovicot most kell eladni, ha értelmes összeget szeretnék érte kapni, Cambiasót pedig egy 60 millió euró feletti összegért biztosan el fogja engedni a klub. Hozzávetőlegesen olyan 100-110 millió euró abszolút jól jönne a téli átigazolási időszakban, pláne tekintve a csapat helyzetét.

Rocky80 2025.01.17. 00:14:38

Lehet, hogy jelenleg nem a legjobban muzsikàl, de nem temetném még Cambiasot!
Akiért a Bayern meg a City érdeklődik és komoly árat ajánl, az nem egy gyenge játékos, az értékeinket meg meg kellene tartani, nekem ő nem eladó kategória.

Röhej amúgy, hogy csapatépítésbe kezdünk, aztán eladjuk a legnagyobb értékeinket hogy tovább erősödjünk... Segítek: erős csapatunk akkor lesz, ha ezek MELLÉ hozunk játékosokat, nem ezek HELYETT...

Ez természetesen Vlahovicra nem vonatkozik, egyetlen egy esélye lehet még, ha csatárpárosban mutat valamit; de mivel senki nem játszik csatárpárossal manapság, mennie kell. Nem megy neki Mottanal, nem ment neki Allegrinél, lefőtt a kávé.

Aztán lehet itt mutogatni naptári évben lőtt gólokra meg egyéb hókuszpókuszokra, nekünk egy olyan csatár kell akire konzisztensen lehet számítani, rá meg nem lehet... Kolo Muani lazán túlszárnyalja szerintem, ez a jóslatom, kezdjük rá gyűjteni a pénzt én azt mondom.

verojuventino_86 2025.01.17. 00:54:54

@Rocky80: Ha okosan forgatjuk a dolgokat, akkor jól is kijöhetünk Cambiaso és mondjuk Vlahovic árából. Volt már rá példa, amikor Moggi papa Zidane árából Buffon, Thuram, Nedved hármast virított. Giuntoli remek szakember, szerintem minőségi lenne a pótlás.

gomorra21 2025.01.17. 01:18:36

@Rocky80: +
@verojuventino_86: Moggi egy erős, karakteres identitással rendelkező Juventusból adta el azt a játékost, aki már nagyon akart menni.
Ez a csapat még nagyon híján van az erős karaktereknek. Cambiaso potenciálisan egy ilyen lehetne pár év múlva. Egy nagycsapat pont attól nagycsapat, hogy az ilyen értékeit megtartja. Nem vagyunk mi Udinese.

Rocky80 2025.01.17. 01:52:16

@verojuventino_86: nem úgy tűnünk, mint akik okosan forgatják a dolgokat. Miért pont most változna?

Eladni nem tudunk, venni nem tudunk, kis túlzással inkább ne csináljunk semmit. ;-)

Ez a Zidane biznisz valóban szép volt amúgy, csak egy emberöltővel ezelőtt volt...

Amúgy meg ezekhez a topcsapatokhoz akarunk felnőni, nem? Akkor ne hagyjuk hogy gyengítsenek minket!

verojuventino_86 2025.01.17. 03:15:33

@Rocky80: Mondasz Te is valamit, de abban biztosan egyetértünk, hogy Vlahovic eladására ez a legmegfelelőbb pillanat.

venember83 2025.01.17. 07:30:14

@Rocky80: "kezdjük rá gyűjteni a pénzt én azt mondom."

Írjunk ki szurkolói gyűjtést a klub átigazolási műveleteinek a finanszírozására?

venember83 2025.01.17. 08:28:00

@Rocky80: hamarabb írnék cikket/adnék pénzt pl. az ukrajnai/orosz katonaárvák megsegítésére, de hátha vannak még nálam is elvakultabb/betegebb/perverzebb személyek itt a blogon.

Il Principino 2025.01.17. 08:47:44

@gomorra21: +1
Cambiasot meg kell tartani és pont!
Elég felemásan sültek el nyáron Giunti igazolásai,nem biztos hogy erősödne a keret :D
Még egy 50 vagy 60 millás melléfogást nem viselne el a büdzsé,inkább Arturtól szabaduljon meg..
Amúgy meg ha megy Dusan jön Muani akkor pont hogy nem leszünk előrébb,megint 1 szem csatárunk lesz,akinek még be is kell illeszkednie!
Miliket meg nyáron szélnek kell ereszteni..

venember83 2025.01.17. 08:54:00

@Il Principino: "Miliket meg nyáron szélnek kell ereszteni"

2026 nyarán jár le a szerződése.

SuperTrezi 2025.01.17. 09:19:39

@Il Principino: Én megnézném, milyen formában tér vissza. Még most lesz 31 éves, ami nem vészes. Nem pofázik padmelegítőként, nem sértődős, nem egetverő a bére, és mikor beteszik, általában jól teljesít. Nem az az ember, akit nádpálcával hajtanék el.
Reméljük, KolóMóni hamar beilleszkedik. Első látásra remek lepattanónak tűnik.

SuperTrezi 2025.01.17. 09:22:47

Miliknél mintha az orvosi stáb valamit elszabott volna amúgy. Ha a vezetők tisztában lettek volna vele, hogy ilyen súlyos, elhúzódó sérülésre van kilátás, akkor biztos, hogy hoztak volna valakit még csatárnak. De én emlékszem, hogy augusztus körül egyáltalán nem jöttek róla ilyen tragikus hírek. Kb. már szeptemberben vártuk, hogy mikor léphet pályára. Valami nagyon nem úgy alakult, ahogy azt a J-Medben elképzelték...

steven.h 2025.01.17. 09:51:55

@SuperTrezi: Igen, legkésőbb októberre várták vissza, szóval nem tudom ott mi történt.

Pavel1988 2025.01.17. 09:55:18

Cambiaso nem ér 65-70 millió eurót, lehet még 50-et se.
Önmagában szép dolog eladni egy játékost ár felett, de sajnos nekem már minimális bizodalmam van abban, hogy megfelelően lesz elköltve ez a pénz.
Semmivel nem leszünk beljebb ha újra szarul költjük el az érte kapott pénzt.

Rocky80 2025.01.17. 10:09:28

@Pavel1988: szerintem meg jó játékos, jó korban is van, 50 fölött van az ára, az biztos. Oké, most sérülésből jött vissza, kicsit gyengébb.

@Il Principino: @SuperTrezi: Miliket én! nem adnám, a mostani állapotok ellenére sem. Egy! hibája volt az ittléte alatt, amikor kiállíttatta magát, amúgy egy rossz szót sem mondhatunk rá azt hiszem. Egy sérülés mindig benne van a pakliban, az, meg hogy az orvosi stábunk mit berhel évek óta, nem az ő hibája.

Tökéletes korban van, tökéletes a hozzáállása mindig, gólerős, fel lehet rá passzolni a labdákat, megtartja, szétosztja, nem rinyál, alázatos, mi kell még? Nekem az egyik kedvencem, "alapemberem", el nem engedném! Egy ilyen játékost meg kell becsülni.

Sőt, tovább megyek, lengyelként meg a személyes "tragédiája", hogy Lewandowskival egy korban van, sokkal többet érhetett volna el ha nem így lenne. :-)

Rugani/Perin/Milik: nekem ők a tökéletes kiegészítő emberek a csapatomba, senki más nem kéne! Még Keant is ide venném, meg Rovellát, stb.

Kasabai 2025.01.17. 10:40:42

Remek, adjuk el megint az egyik tehetséges fiatal olaszunkat, mert hiába van benne óriási potenciál, volt néhány rossz meccse sérülés után.

xXPeiperXx 2025.01.17. 11:22:13

@Kasabai:

Leírom a narratívát az elmúlt 24 órából.

Mind Motta, mind a vezetősèg és èrinthetetlennek nevezte Cambiasot. Erre ma reggelre durranak a hírek, hogy Cambiaso megállapodott a Manchester Cityvel.

Tehát ő akar lelèpni, innentől kezdve vagy nèzed a vergődèsèt, amivel letolja az árát júniusra vagy most eladjuk a saját feltèteleink mellett egy pènzes csapatnak ès pótlod a kieső játèkost.

Hozzáteszem az eddig felmerült nevek mind nagyon jónak tűnnek.

Várjuk ki a vègèt.

Rocky80 2025.01.17. 11:49:54

@xXPeiperXx: ezt ki tudta? Én speciel nem.

Ha ez tuti infó, húzzon a f*szba! Nyilván az embernek megint egy őrült csalódás, hogy már kb. senkiben nem bízhat a klubbal kapcsolatban, de lassan hozzászokunk. Tudjátok miben bízok most már csak és kizárólag? Magamban...

Lassan nem látok olyat közel 's távol, akiről elhiszem, hogy önzetlenül és minden egyéb érdek nélkül szeret minket és a legjobbat akarja nekünk és értünk hajt. Na ez az igazán szomorú...

Amúgy egy kis visszakanyar megint de most pozitív értelemben próbálom "megidézni": Allegriről pl. én elhittem hogy juventino lett és a legjobbat akarja nekünk, ezért is szeretem annyira. Nyilván a módszereibe, eredményeibe, viselkedésébe bele lehet kötni, de én ezt éreztem belőle és ezért védtem és védem a mai napig. Ez a legfontosabb szerintem, erre lenne minden klubnak szüksége, hogy hű emberei legyenek, legyen szó játékosról, edzőről, személyzetről, tulajdonosról, bármiről. Szerintem ennek manapság minden klub híján van és ezért ilyen a foci manapság.

xXPeiperXx 2025.01.17. 11:55:08

@Rocky80:

Egy olasz fórumon szoktam mazsolázni a hírek között, ők közelebb vannak a tűzhöz.

A tèmával kapcsolatban már külön topic van ès nagyon megosztja az embereket, ahogy itt is.

Van az a pènz, amikor már nem kell gondolkodni ès ez a 70-80 millió euró már az szerintem. Ebből okosan megerősíthető a hátvèdsor ès marad is. Plusz hatalmas tőkenyeresèget generálna a transzfer (12-15 millió euróèrt èrkezett), ami a jelenlegi szorult helyzetünkben nagyon jól mutatna a hatóságok felè.

Rocky80 2025.01.17. 12:04:00

@xXPeiperXx: oké, csak engem a "szeretteimmel" kapcsolatban sosem a matek érdekelt, hanem az érzések...

Idehozunk szokás szerint valami fiatal portugált / akármit, aki pár évig nyilatkozza a tutit, meg csókolgatja a címert, aztán ha érdeklődik valami topcsapat ahogy most, akkor azonnal lekoccol. Nem kell, ezek csak ideiglenes megoldások!

Olyan kell aki valóban meghal értünk és hosszú távon marad, itt is képzeli el magát és innen akar nyugdíjba menni, ezek az igazi erősítések, és én ezt gondoltam Cambiasorol, és ezt várom el titkon minden új igazolásunktól. Ezért tragédia ez az egész ügy...

A sok hamis drágakő között igazi, "hithű" gyémántokat kellene találnunk, különben maradunk egy tizenkettő egy tucat zsoldoscsapat, na ez a nehéz!

FJuve 2025.01.17. 12:04:00

@Rocky80:
Nem rég még azt nyilatkozta, hogy a Juve az ő Real Madridja és azért hosszabbított 2029-ig, mert addig akarja szolgálni a klubbot, amíg lehet.
Furcsának tartanám, ha sajat akaratából tenné ezt, nem ilyen játékosnak tűnt.

De valahol meg is lehet érteni. Ő közelről látja azt a vergődést, ami a klubnál megy és lehet ennyire nem látszik az alagút vége.
A jelenlegi helyzet megkockáztatom, de rosszabb, mint a Serie B. Ott latszott, hogy a csapat magja összetart és tűz volt bennük a történtekért.
Most lóf*sz és estifény sincs ahhoz képest.

Plusz lehet egy harmadik szála is a dolognak.
Anno azt hiszem Nesta jött el muszájból a Laziotól, hogy a transzfer révén ne menjen csődbe a klubb. Akár 60 akár 80 misi, mind a kettő sok pénz...

Rocky80 2025.01.17. 12:11:14

@FJuve: olvastam én is b*zdmeg, ezért elb*szott egy ügy ez...

DP még muszájból se jött el tőlünk, meg még voltak egy páran... Ez az igazi áldozat, nem az, amikor beleülök a tutiba és azt mondom hogy "értetek ülök bele a tutiba!"...

Amúgy meg nem lehet megérteni: ha problémáim vannak a családommal-barátnőmmel-bármivel kapcsolatban, nem elmenekülnöm kell hanem megoldanom ha igazán szeretem őket.

Jelenlegi helyzet: anyagilag/perspektívát tekintve nyilván nem olyan rossz a helyzet, viszont az identitásunkat, útkeresésünket, igazi énünk megtalálását tekintve lehet sosem voltunk még ilyen rossz helyzetben mint most. Megkockáztatom, ez sokkal mélyebb gödör mint amiben valaha voltunk MAGUNKAT tekintve... Kb. egy csili-vili alma vagyunk kívülről, ami belül rohad és nem tudjuk megakadályozni a pusztulását.

Kives 2025.01.17. 12:21:19

@xXPeiperXx: ma szabadságon vagyok, és szabadjára engedtem én is a böngészőt ... sok cikk megjelent, hogy Osimhen megegyezett a Juventussal. Fordítóval néztem az olasz híreket, de elvileg este óta ez a hír megy Olaszban. Nem olvastál véletlenül valamit erről? Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet az igaz. Guantilo fedezte fel a Napolihoz is, és jó a viszony. Egyedül csak a Napoli tehet közbe. De egy viszonylag jó árat még ők is elfogadnának /ha menne Vlaho és/vagy Cambiaso/.

A cikkhez: állítólag a City csökkentené az árat, ha cserébe adják Walkert. Phfujjj gyűlölöm azt a játékost. Remélem nem jön ide!!! Amúgy is mindjárt 35.

Kíváncsi vagyok a téli átigazolási időszakra. Baromi jól is elsülhet akár. Vagy maradhatunk is ott ahol most. Drukkolok!!!

xXPeiperXx 2025.01.17. 12:24:36

@Kives:

Walkert èn is olvastam, de már cáfolatot is láttam.

Osimhen hírről mèg nem hallottam, de lehet benne igazság, mert az az angol hírforrás, aki először lehozta, hogy az Arsenal megszerezte Calafiorit, azt írta,hogy Vlahovic nagyon közel van az Ágyúsokhoz, egy drága kölcsön ès egy kötelező kivásárlás opcióról írtak.

Rodri13 2025.01.17. 12:25:30

Egyébként most kolo muanival mizu? Semmi hír róla ,nm úgy volt hogy tegnap orvosija volt ?

FJuve 2025.01.17. 12:26:49

@Rocky80:
Régóta olvasom a blogot(régebbóta, mint hozzászólok), de nem olvastalak még így kiakadva. Tényleg baj van itt na... :/

Igen, én is erre az identitás válságra gondoltam. Ami 2006ban szerintem pont DP miatt nem volt. Ha ő is megingott volna és elemegy, akkor megkockáztatom, hogy nem sokan maradtak volna a nagy nevek közül.
Most nincs nálunk olyan, aki összefogjon és utat mutasson a többieknek :/
Jönnek, fociznak, ahogy, fizu csilingel, letelt még egy hónap. Lélek nélkül. Ha máshol kell csinálni, akkor máshol csinálják és kész.

Pavel1988 2025.01.17. 12:28:28

Vlahovic révén fontos hír lehet, hogy befuccsolni látszik Sesko átigazolása az Arsenalba. A Lipcse csak akkor hajlandó tárgyalni ha valami őrült ajánlatot kapnak, amire nincs túl nagy esély.

Victory7 2025.01.17. 12:30:23

Azért Motta védelmében szólva elég dúrva lehet ott egy csapatot,közösséget építeni,ahol nyáron lecserélik a játékos keret egyik felét,a télen meg a másikat....

Attilio79 2025.01.17. 12:32:51

Elég sajnálatos és elgondolkodtató, hogy mi folyik/folyhat jelenleg a klubnál. Jó lenne a színfalak mögé látni.
Nagyon sajnálnám, ha távozna Cambiaso.
Pl. Cambiaso többet tett le az asztalra, mint Liuz.

gomorra21 2025.01.17. 12:54:14

@FJuve: Szerintem sanszos, hogy pl. Locatelli nem lécelne le egy 2006-hoz hasonló szituban. Igazából elég kontrasztosan látszik, hogy ő milyen jó védekező középpályás (idén), és az utóbbi években milyen méltatlan sz@rlapátolást is bevállalt a szurkolói gyűlölet mellett a csapatért. Nem is emlékszem, hogy az utóbbi 5 évben ki volt az a játékos, akit jobban gyűlöltek a mieink közül az ultrák.

FJuve 2025.01.17. 13:16:20

@gomorra21:
Én is nagyon bírom őt és nem is értettem miért ekézték ennyire. Szerintem minden évben hozott egy elfogdható teljesítményt. Az meg, hogy nem mélységi irányító és annak akarták használni, hát...ez olyan mint Koopot arra használni, amire nem való. Na mind egy.
Ő hiteles és jó lehetne vezérnek, de erre sem alkalmas, így nem is várom el tőle. Moat a helyére került és jól is csinálja a dolgot, nekem ennyi elég.
Hogy egy 2006os helyzetben mit lépett volna azt nem tudom... maradjunk a te gondolatodnál, az pozitív :)

Del Pybala 2025.01.17. 13:35:16

Cambiassot rohadtul csipem es jo jatekos is..de nem 60-80m-t ero jatekos. Baromi jo uzlet lenne 80m er eladni.

Kives 2025.01.17. 13:47:16

@xXPeiperXx: köszi a gyors reagálást!

Megnyugtattál Walkerrel kapcsolatban. :)
Elég sok a hír, sok helyről. Nagyjából akármi megtörténhet még ebben a két hétben.

Köszi még egyszer a híreket!

Del Pybala 2025.01.17. 13:54:01

Muani erkezese pedig nagyon jol is elsulhet. A kapu elott ugyanaz mint vlaho de a csapatjatekban egeszen mas univerzumban van mint az analfabeta szerb

Il Principino 2025.01.17. 14:11:19

@Rocky80: nincs bajom Milikkel,de ha nem lehet rá számítani akkor viszlát..
Nekem Sesko lenne a megfelelő Dusan helyett egyébként

Il Principino 2025.01.17. 14:15:55

@venember83: azt hittem idén..ettől függetlenül én szabadulnék tőle...
Rengeteget volt sérült karrierje során és most is már fél éve az..

SuperTrezi 2025.01.17. 14:28:26

@Rocky80: Ráadásul azt se mondhatjuk, hogy agyonnyerte magát a csapattal, s új kihívásokra vágyik, hiszen pöcsömet se nyerünk jó pár éve (oké, Coppa Italia :D). Azért ez mégse akármilyen klub, ki fogunk lábalni ebből, ha ezt fiatal olaszként nem bírja kivárni - meg persze tenni érte! - ez az okostóni, akkor árcédulát rá, és mehet a fenébe a korcsolyával a lábán.

Gabi 69. 2025.01.17. 14:35:09

@Il Principino: Csak Seskonak az egekben az ára. Még az Arzenál sem bír vele.

venember83 2025.01.17. 14:53:15

@Gabi 69.: "Csak Seskonak az egekben az ára."

Ugyan, hisz a Juve kész 70 millió eurót fizetni Araújo játékjogáért, friss pletykák szerint, szóval Sesko 50 millió eurós piaci értéke meg sem kottyan az Öreg Hölgynek. Mellé még jön Osimhen, mögéjük meg a Newcastle-ból Sturaro, vagy hogy hívják... S kész a csapat. Költségtudatosan Vlaho és Cambiaso, na meg Arthur árából persze.

Shaky79 2025.01.17. 20:24:52

@gomorra21: Ő akkor is kitartott amikor az előző edző miatt kikerült a válogatottból! Nem az ő hibája volt, a szurkolók meg őt ekézték egyfolytában, pedig a szíve és az intelligenciája is a helyén van.
Motta helyében a kisebb csapatok ellen feljebb tolnám vagy őt vagy a másikat aki mellette játszik, szerintem eredményesebbek lehetnénk elől!

Gabi 69. 2025.01.17. 21:38:47

@venember83: Csak Sesko árát a Lipcse 100+ ban határozta meg amikor visszautasította az Arzenált az 50-es ajánlatával. Én erre gondoltam hogy túl sok. 50 ért simán meg kellene venni.

venember83 2025.01.18. 09:38:07

@Gabi 69.: ha Araújóra van 70, Seskóra is lehet 100+. Határ a csillagos ég. Amíg pletykálni kell, s nem lóvét virítani.

Gabi 69. 2025.01.18. 11:53:38

@venember83: Az a baj hogy van aki a lóvét is viritja. Én bevezetném a fizetési sapkát, a játékos adás vétel összeget is maximálnám. Valami hasonlót kellene be vezetni mint az NFL Ben. De ahhoz túl korrupt a FIFA és az UEFA is. Ezzel nem azt mondom hogy az NFL Ben nincs. Csak valamennyire le van szűkitve a korrupciós lehetőség.

Utolsó kommentek

Címkék

Bajnokok Ligája (1917) bajnokság (3573) beharangozó (23) bemutatkozás (34) blog (81) EB (51) edző (984) elemzés (40) előzetes (901) Európa Liga (171) felkészülés (137) hírek (1707) játékosokról (10346) juventus u23 (23) kiszemelt (29) kitekintő (111) klub (2511) meccsek (4401) mercato (4311) nyilatkozat (7746) Olasz Kupa (335) összefoglaló (445) pletyka (4319) Primavera (20) szavazás (16) szuperkupa (103) történelem (53) válogatott (181) VB (49) vendégblogger (44) vezetőség (307) video (236) Címkefelhő
süti beállítások módosítása