Genoa - Juventus 1:1

A Juventus péntek este lehetőséget kapott a tabella vezetésére, hiszen az Inter csak vasárnap este látogat a Lazióhoz, és a Marassi gyepén a Juventus meg is szerezte a vezetést az első félidő derekán egy büntetőből, amit Federico Chiesa értékesített.

A gól után a Juventus kissé behúzta a kéziféket, és a Genoa próbálkozhatott, majd a második félidő elején a hazaiaknak sikerült egyenlítenie egy pofás helyzetből, amelyben Albert Guðmundsson védő nélkül maradt, s végül eljutott hozzá a labda, neki pedig nem kellett mást tennie, mint pár méterről kapuba juttatnia azt.

Az egyenlítő találat után a Juventus előtt is akadtak helyzetek, ám Josep Martínez nagyszerűen védett, így Federico Chiesa és Gleison Bremer sem tudta értékesíteni az egyértelmű gólhelyzetét.

venember83 2023.12.16. 06:38:21

Football Italia: "A 48. percben egy gyors akciót követően a Genoa eljuttatta a labdát a Juventus tizenhatosába, ahol Caleb Ekuban okosan megtartotta azt, majd továbbította Johann Gudmundssonnak, aki könnyed mozdulattal a Juventus kapujába lőtt…"

Nagy csibész ez a Gilardino. A Burnley játékosát is beállította a Genoa csapatába, csak azért, hogy valamiképpen borsot törjön az Öreg Hölgy orra alá.

SuperTrezi 2023.12.16. 11:36:41

@venember83: Szerintem Johann és Albert is pályán voltak. 12 ellen meg nem rossz eredmény a döntetlen. Értékes pont, ahogy a Mester mondotta volt!

Khedira 2023.12.17. 14:35:11

@SuperTrezi: sőt kb a 65-dik perctől már a játékvezető és vak VARjucskák is őket erősítették. 15-20 perc látványosan egyoldalú játékvezetést hozott. Tudom a Juve nem foglalkozik a játékvezetéssel, de ez már lassan elfogathatatlan...

Rikoo 2023.12.17. 14:43:14

@Khedira: Botrány is van kialakulóban miatta, de nyilván nekünk teljesen mindegy, hogy eltiltják a játékvezetőt vagy sem utólag, mert 2 pontot buktunk.