Monza - Juventus 1:0

A Juventus szégyenteljes produkcióval zárta az őszi szezon első felvonását, a Monza elleni meccsen véget ért a bajnokságbeli veretlenségi sorozat is.

A mérkőzés meghatározó pillanata volt Ángel Di María kiállítása, s ezt követően a Juventus már nem tudott igazán felülkerekedni ellenfelén, s a Juventusnál is megfordult Raffaele Palladino által vezetett házigazdák a második félidő derekán a vezetést is megszerezték.

A mérkőzés statisztikai adatai sem nyújtanak sok vigaszt a Juventus szurkolói számára, az Öreg Hölgy egyértelmű vereséget szenvedett, a Monza pedig megszerezte első győzelmét a Serie A-ban.

asvééd 2022.09.18. 19:15:02

Ugye Allegrit ma kib@sszák?

The king of alibis 2022.09.18. 19:16:17

Rovella kisujábban több tehetség van, mint Parádés egész testében

Alessandro Dybalinyo 2022.09.18. 19:36:04

@The king of alibis: +1
Remélem Arrivabene is eltakarodik allegrivel együtt, közös a felelősség LEGYEN GERINCETEK!!!

Szabiba 2022.09.18. 19:45:46

Én azt gondolim itt a vége fuss el véle...
Allegrinek mennie kell azonnal igy vagy ùgy,ez igy nem mehet tovább és erre nincsen semmilyen magyarázat!
Ha tényleg olyan "nagy"edző akkor önként feláll...

Mtg007 2022.09.18. 19:53:15

@The king of alibis: Ezt honnan tudod egyébként? Nem kötekedésből tényleg!

steven.h 2022.09.19. 08:03:20

@Mtg007: Elég volt megnézni a tegnapi meccset, bár a kijelentés merész, de a kérdés valóban jogos, hogy mennyivel vagyunk előrébb Paredes-szel, akiért fizettünk, ahelyett, hogy marad Rovella, aki már a mienk volt...Tegnapi nap alapján, meg úgy Rovella monzai meg felkészülés alatt mutatott játéka alapján semmivel... Ami nyilván változhat, de pont üres a kassza és sok csapatrész még így is lyukas.

A meccshez hozzászólva, ez megint egyszerűen botrány volt. 60 percet tudtam végigszenvedni és Di Maria kiállítása tökéletesen mutatja, hogy mentálisan milyen állapotban van ez a csapat. (mondjuk a Salernitana elleni meccs ezt tehette volna valamennyire rendbe, ahogy írtam már korábban is, pont úgy mint 2015-ben a Torino elleni utolsó perces győzelem)

Szerintem nem szabad a válogatott szünetig várni, mert ez most teljesen reménytelennek tűnik, sérülések ide vagy oda. Ráadásul én úgy gondolom, hogy most van 2 jó jelölt, mivel én Zidane-t nem számolom a francia válogatott iránti sopánkodása miatt, de ebből a 2-ből Tuchel gyakorlatilat azonnal javulást is tudna magával hozni, a szerződését kell okosan megírni és nem 4-5 évekre ideláncolni, hogy ő is ellegyen a langyos vízbe, mint ahogy most Allegri elvan. Azért is mondom, hogy most kellene lépni, mert ha ilyen mederben haladnak a dolgok Inzaghi sem lesz már sokáig inter edző és Marotta ha Allegri a piacon van, a tutira fog szavazni és talán megússzuk a bére fizetését még 4 évig. De ez részemről csak egy gyenge feltételezés, mindenesetre valamit muszáj csinálni, mert már megint 7 pont a hátrány és a BL-ből is kizúgásra állunk.

2022.09.19. 09:44:30

Most már Hallegrinek nem lehetnének kifogásai. Megvan az álomkerete. Le lett igazolva mindenki, akit akart.
A meccs meg a szokásos, unalmas, alacsony színvonalú, fejetlenül összevissza szaladgálós nézhetetlen foshalmaz volt. Kár volt rá fecsérelni egy percet is.
Allegri out! Allegri takarogggyyááámááááá!!!

Zoli985 2022.09.19. 09:50:10

Ezt a vereséget nemlehet kifürdetni már, pláne ha a kulcsfontosságú benfica elleni meccset is belevesszük. Tudtam h rossz formában van a csapat, de azt álmomban sem gondoltam h kikapunk a Monza ellen...ez mostmár túl sok, igy szeptember közepén. Olyan érzésem van, hogy a játékosok nemakarják Allegri személyét és ha ez igy van minnél előbb váltani kellene