Milik: „A Juventusnak változnia kell”

milik_arkadiusz_interju_j_mezben.jpgArkadiusz Milik a Benfica elleni meccsen korán előnyhöz juttatta az Öreg Hölgyet, ám gólja nem volt elég, hiszen a portugálok még a szünet előtt egyenlítettek, majd a második félidőben meg is nyerték a meccset.

„Irányítottuk a meccset az első 25 percben, jól teljesítettünk, és gólt is szereztünk. Nem hiányzott semmi, de a meccsek 90 percet tartanak. Volt egy fizikai visszaesés. Valami hiányzik, és jelenleg nem keressük a kibúvókat, felelősséget kell mutatnunk.

A Benfica sokkal többet mutatott a pályán, most be kell fognunk a szánkat, és keményen kell dolgoznunk. Sokkal gonoszabbnak kell lennünk, amikor pályára lépünk. A Juve mindegyik játékosának el kell viselnie a felelősséget, sok meccs van még hátra, és még felállhatunk.

Nem érdekel a gólszerzés, én nyerni akarok. Engem az tesz boldoggá, ha nyer a csapat. Ezt együtt kell végrehajtanunk, remélhetőleg megnyerjük a következő meccset, és akkor folytathatjuk a célkitűzéseink megvalósítását.

Együtt nyerünk és veszítünk, ez kemény pillanat, és minél előbb ki akarunk mászni a gödörből. Ma veszítettünk, de visszatérhetünk. Valamin változtatnunk kell, de nehéz megmondani, hogy pontosan min.”

A mérkőzést követően Ángel Di María és Arkadiusz Milik beszélgetett a pályán, és az argentin játékos nem értette, hogy miért hozta le a mester a gólszerzőt.

„Csupán beszélgettük. Az ilyesmi köztünk marad. Hogy a problémánk fizikai, taktikai vagy pszichológiai jellegű? Nehéz kérdés, nemigen tudok válaszolni. Együtt kell megoldást találnunk, mert vannak ezek a visszaesések, és nehéz megmondani, hogy ennek fizikai állapothoz köthető okai vannak-e. De ez nem történhet meg 30 perc után.”

A lengyel csatár Dušan Vlahović párjaként kezdett, milyen a kapcsoltuk, játszhatnak együtt?

„Azt hiszem, hogy igen, és többre vagyunk képesek, én csak most érkeztem, és nem sok meccsen szerepeltünk együtt. Minél többet futballozunk együtt, annál jobb lesz. Ő erős játékos, meglátjuk, hogy idővel mire jutunk.”

Attilio79 2022.09.15. 05:31:36

Sajnos minden van, de időből van egyre kevesebb. Ha húzzuk, halasztjuk a dolgokat, akkor talán késő lesz. Remélem a Monza nem lesz akkora falat és menni fog. Jó lenne, ha a teljes keret egészségesen rendelkezésre állna, de, ez nem lehet kifogás!

Pilsnerurquell 2022.09.15. 06:16:50

Milik jó csóka. Hozzáteszi amit lehet. Nincs a támadókkal probléma. Egy sorral hátrébb viszont.... Pfffff... De erről már írtam.

Pavel1988 2022.09.15. 07:38:46

Többet mondott, mint Allegri az eddigi összes nyilatkozatában.

Thuglife! 2022.09.15. 07:50:53

Di Mariának ismerős a szitu.lecserélnek valakit mert akinek igazából nem megy(Vlahovic) azt nem meri az edző lecserélni.

Lanzafame 2022.09.15. 07:59:14

Minden meccsnek ugyanaz a forgatókönyve, korai vezetés, majd elkényelmesedés, visszahúzódás, aztán beszorulás, kapott gól, rettegő bunkerfoci, aztán a védőink napi formájától függ, hogy kihúzzuk döntetlennel vagy bedarálnak.

2022.09.15. 08:04:00

@Lanzafame: Vagy csak 20 percig bírjuk erővel. Ami szintén az edzői stáb hibája.

Zoli985 2022.09.15. 08:42:38

Nem köntörfalazott a lengyel, egyenes beszéd.

Mtg007 2022.09.15. 09:43:00

Szimpatikus. Én amitől rosszul vagyok amikor Mckennie megkapja a labdát.

JeetTrader 2022.09.15. 09:43:50

Megkedveltem Miliket. Idejott, kussolt és elkezdte rúgni a gólokat. Nincs hiszti h nem kezd.

Igen jó mondás h most nem beszélni hanem dolgozni kell. Viszont a sorokból az hallatszik át h senkinek fogggalma sincs h min kéne dolgozni. Sokan várjuk h majd ha visszatér Pogba, Chiesa, Di Maria is fullos akkor jók leszünk. Nehogy nagy tévedésben legyünk.

Komolyan erőnléti bajok lennének? Ha csak az akkor örüljünk mert pikk pakk megoldható...de valóban furi hogy 25 percig egész jól toljuk, gólt lövünk és irányítunk utána meg off. Nincs semmi váratlan a csapatban, nincs kitől rettegni az ellenfélnek.

Nem tudom hogyan tovább. Itt vannak akiket kert Max de nem megy a játék így sem...

Dani1204 2022.09.15. 09:47:07

A juventusnak úgy kell változnia hogy edzőt cserél

triplat 2022.09.15. 09:58:18

Hüm azért ez sokat elárult a problémákról! Erőnléti edzést a fiúknak nosza hajrá

Fabrizio 2022.09.15. 10:29:32

Eljött az idő, meg kell hozni bozonyos döntéseket mégha az jelentős anyagi veszteséggel fog járni. Nem szabad több időt és bizalmat adni Allegrinek. Elvesztette a csapatát, nem tudja motiválni és fizikálisan felkészíteni őket. A taktikát már hadd ne említsem. Odáig jutottunk, hogy teleszart nadrággal állunk ki még egy Samp vagy Salernitana ellen is. Nagyon komoly a helyzet, eddig is az volt, de van ennél lejjebb is ha nem cselekszik azonnal a tulajdonosi kör. Azon meg nem kell meglepődni hogy a Benfica elpicsázott bennünket. Aki magára húzza ezt a mezt, az igenis a seggén vegyen levegőt a mérkőzés után de ne a huszadik percben.

Leram7 2022.09.15. 11:07:57

Allegri jó kezdőt rakott fel, kivétel McKennie, aki nem való a kezdőbe, de sajnos nincs Locatelli és Rabiot. Rabiot a legjobb kp-nk idén szerintem védekezésben és mezőnymunkában.

A középpályáról Mirettinek kellett volna segítenie a támadásokat, de sokat nem tudott hozzá tenni.

Sajnos egyedül Di Maria volt a padon, mint minőségi csere.

A benficában pedig Enzo Fernandez kiváló volt, akit a nyáron le kellett volna igazolnunk.

Amikor elkezdett cserélni Allegri csak rosszabb lett minden, mert De Sciglio és Kean maximum időhúzó cserének jók, pláne egy BL-ben, amikor focizni és támadni kéne hátrányban. Hát ezek az érvek Allegri mentségére.

Allegri ellen viszont az szól, hogy olyan visszafogottságba, olyan nyugalomba rakja a csapatot, hogy szürke kockázatmentes állófoci alakul ki, csakhogy így nem lehet nyerni. Sőt ez csak arra jó, hogy az amúgy esélytelenebb ellenfelet felbátorítjuk.

Nincs mentalitás, nincs spirito és nem jönnek az eredmények. A psg, roma, fior elleni eredmények elfogadhatóak, de a benfica, salarnitana, sampdoria elleni játék és eredmény már nem.

Vlahoviccal mi lett? 1 akciógolja van?

Komolyan el kell gondolkozni Tuchelen! Nézhetetlenek a meccsek, nincsenek eredmények és fényévekre vagyunk attól, hogy ez változzon.

alexGicamo 2022.09.15. 12:12:11

Egyre jobban tetszik ez a csávó ! Az is, amit a pályán mutat és ez a nyilatkozata is . Remélem, ő nem szürkül bele a posványba !

cd1 2022.09.15. 13:44:27

@JeetTrader: igen,egyreszt nem felnek senkitol, meg azt erzem Allegri oli ki a cseleket, az 1-1 elleni szituaciok bevallalasat a jatekosokbol. Inkabb jonnek a biztonsagos hatrapasszok akar a kapusig. Cuadrado volt kepes egy egy jo cselre, de mostanaban o se remekel.

sleepy8 2022.09.16. 17:34:34

@JeetTrader: Amúgy ki van itt akit Allegri kért? Többen írták már ezt is, de melyik megbízható forrás erősítette meg? Paredes az akinél volt szó róla, hogy Allegri kerese es ennyi.

sleepy8 2022.09.16. 17:36:00

@cd1: Mondjuk ha Allegri tiltana nekik az egy-egyezest, lehet az az ostoba Cuadrado nem vezetne bele meccsenkent 4x a vedobe...

sleepy8 2022.09.16. 17:37:40

@Leram7: "nincsenek eredmények és fényévekre vagyunk attól, hogy ez változzon." Pontosan egy minőségi keretnyire vagyunk tőle :D