A Milan elnöke azzal viccelődött, hogy le kellene cserélni az egész játékvezetői kart, annak érdekében, hogy megállítsák a Juvét.
A volt miniszterelnök csapata pénteken mérkőzik meg a bajnokkal az olasz szuperkupáért, bár egyes hírek szerint a mérkőzés akár el is maradhat, hiszen gondok támadtak a Milan járatával.
A Rossonerik elöljárója tegnap este egy karácsonyi estén vett részt az olasz elnökkel, Sergio Mattarellával, s amikor az újságírók arról kérdezték, vajon mivel lehetne megállítani a Juvét, ő viccesen így válaszolt.
"Le kellene cserélnünk az összes játékvezetőt a Serie A-ban és a bírókkal is hasonlóan tenni." - mosolygott a több büntetőügyben is érintett volt olasz kormányfő.
"A Milan költségvetése? Az utóbbi évben 150 millió eurót tettem a csapatba." - zárta rövid nyilatkozatát Berlusconi.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
TYUKI 2016.12.21. 14:23:49
Moggi hozádképest szent ember!