Dybala: "Képesek vagyunk legyőzni a Bayern Münchent"

dybala_paulo_golorom_bayern.jpgA Juventus kétgólos hátrányból fordítva, 2:2-es döntetlent játszott a Bayern München ellen, s habár az első félidő rettenetes teljesítmény elborzasztotta, a második játékrész harcossága és eredményessége reménnyel tölti el a zebramezes szurkolókat a három hét múlva esedékes visszavágó előtt.

A torinóiak szépítő találatát a nyáron igazolt, majd mostanra alapemberré váló Paulo Dybala szerezte, aki most első alkalommal volt eredményes a Bajnokok Ligájában.

"Tisztában vagyunk azzal, hogy nagyon nehéz lesz, azonban a végére kivívtuk magunknak a tiszteletüket. Beleadtuk a szívünket, s jó teljesítménnyel értük el a döntetlent. Képesek vagyunk rá." - hangolódott a visszavágóra az argentin tehetség a Mediaset Premium munkatársának nyilatkozva.

A visszavágó nehéz lesz, kevés csapat képes arra, hogy saját pályáján győzze le a Bayernt, azonban ha ezzel a szívvel és elszántsággal játszunk, képesek vagyunk rá."

A Juventus francia középpályása, Paul Pogba szeretett volna büntetőt kapni Vidal kezezése miatt, s természetesen szó esett a jövőről is.

"Úgy gondoltam, hogy ez büntető, azonban a játékvezető azt mondta, hogy a keze túl közel volt a a testéhez." - mondta az esetről Pogba a Mediaset Premium-nak nyilatkozva.

"Nem volt könnyű ma este, de mi soha sem adtuk fel. Hittünk abban, hogy felállhatunk, s a 2:2-nem egy elveszett eredmény."

Múlt héten Pogba elismerő szavakkal szólt a Bayern München mesteréről, Pep Guardioláról, s ez természetesen újraélesztette a játékos jövőjével kapcsolatos pletykákat.

"Nem feledkezem meg arról, amit a Juventus értem tett. Ameddig csak itt vagyok, mindent beleadok, hogy győzelemre segítsem ezt a csodálatos családot. Az ember akkor is képes a győzelemre a Juventusnál, ha bizonyos játékosok távoznak."

A Juventus kolumbiai szélsője, Juan Cuadrado lelkes és lendületes, azonban hibáktól sem mentes játékkal járult hozzá csapata teljesítményéhez, azonban egy nagyszerű gólszerzési lehetőséget puskázott el.

"Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű, mivel a Bayern egy kiváló csapat, azonban nekünk a mai este pozitív momentumaiból kell építkeznünk, s meg kell próbálnunk Németországban is megismételni a második félidei teljesítményt.

Erős csapat vagyunk, s tisztában kell lennünk az esélyeinkkel a továbbjutást illetően. A hibám? Nem lesznek rémálmaim miatta, mindenki hibázhat."