Xhaka és Bissouma neve is felmerült Torinóban

bissouma_yves_meghajol_tottenham_mezben.JPGA Juventus idén nyáron újabb középpályásokat igazolna a keretbe, és a Tuttosport és a La Gazzetta dello Sport szerint az Öreg Hölgy érdeklődött Granit Xhaka iránt, aki a Milannal is tárgyalt. A Juventus új igazgatója, Damien Comolli arra készül, hogy értékesíti Douglas Luizt, így kívánja finanszírozni egy új középpályás szerződtetését.

A hírek szerint Morten Hjulmand (Sporting CP), Florentino Luís (Benfica) és Yves Bissouma (Tottenham) is a Juventus célpontjai között van. A sarkantyúsok 28 éves középpályására jó esély mutatkozik, mivel a La Gazzetta dello Sport szerint Damien Comolli és a Spurs vezetősége között jó a kapcsolat, a szakember a londoni klubnál is dolgozott a múltban, és a középpályás 15-20 millió euróért mozdítható.

Az Öreg Hölgy tekintetében nyáron a legégetőbb kérdés Dušan Vlahović távozása, a játékos ügynöke és Damien Comolli között a napokban várható találkozó, és Gianluca Di Marzio értesülései szerint a Juventus a szerződésbontás ötletét fogja felvetni, miután a csatár nem mutat hajlandóságot bérének a csökkentésére.

Nicolò Schira viszont arról írt, hogy a Juventus nem akar végkielégítést adni Dušan Vlahovićnak a távozás megkönnyítése érdekében. A csatár eladó, ára 20 millió euró.

Mirko Di Natale előrelépésekről számolt be a Marseille és Tim Weah között ügyében, folynak a tárgyalások, és a futballista már beleegyezését adta a Franciaországba való visszatérésre.

Az Il Bianconero a másik amerikai játékos távozásáról írt, Weston McKennie szerződése 2026-ban jár le, és a Juve nem akarja ingyen elengedni a játékost, így most nyáron 15 millió eurót kér érte, miután a szerződéshosszabbítási tárgyalások elakadtak.

Egy másik várható távozó Nico González, a Tuttosport szerint a Juventus szeretne 30 millió eurót a játékosért, így a keretben maradhatna Francisco Conceição, valamint érkezhetne Jadon Sanchót is. Nem zárható ki az argentin játékos szaúdi bajnokságba távozása.

Michele De Blasis arról írt, hogy soha nem volt ilyen közel a megegyezés a Juventus és Jadon Sancho között, az összes fél rábólintott az üzlet véglegesítésére, amit már csak valami hirtelen változás akadályozhat meg, miután a végső részleteket is sikerült egyeztetni a játékossal.

Giovanni Albanese egy ismert név felmerüléséről írt, az újságíró szerint Karim Adeyemi újra a Juve egyik fő célpontja, azonban a Dortmund 45/50 millió euró közötti összeget kér a német játékosért, és a Juventus egyelőre a kiértékelési fázisnál tart. A helyzet kedvezőnek tűnik, a torinói vezetőség hajlandó anyagi elköteleződést vállalni a támadó ügyében, és amennyiben adott feltételek teljesülnek, ajánlatot tehet a következő hetekben.

Giovanni Albanese eközben arról írt, hogy a Juventus elutasított minden érdeklődést Alberto Costa ügyében, és a játékost a vezetőség Torinóban kívánja tartani.

A bejegyzés trackback címe:

https://juventuz.blog.hu/api/trackback/id/tr6418904326

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

venember83 2025.07.09. 07:19:00

La Repubblica: Dušan Vlahović ügynökei 10 millió euró körüli összeget kérnek a Juventustól a távozáshoz: 5 milliót maguknak, 5 milliót pedig a játékosnak. A klub nem hajlandó elfogadni ilyen feltételeket.

Attilio79 2025.07.09. 07:43:21

@venember83: Értékelhetetlen üzlet lenne, hiszen 2 millióval "olcsóbb" megoldás lenne.
Jobb, ha elengedjük valahova és fizetjük "a bére fennmaradó részét".
Csak úgy tűnik nem akar menni sehova.

venember83 2025.07.09. 07:59:09

@Attilio79: azért remélem, annyi tartás még van ebben a szerbben, hogy nem akarja lelátóról nézni a következő év meccseit, és sikerül valamiféle megegyezésre jutni vele. A Juve részéről is jó lenne valami határozott fellépés, mert ez a tízmilliós lelépési pénz elég undorító, még ha a játékos utolsó éves bruttó bérénél lényegesen kedvezőbb is. Sajnos ez a sztori is undorítóan fog végződni, úgy tűnik.

Victory7 2025.07.09. 07:59:13

Xhaka nem lenne rossz ,az ő rutinja aranyat érne ebben a csapatban,ahogy aranyat ért a Leverkusennek is.
Bissouma nem szimpi nekem,pláne úgy ,hogy majd a szezon közepén mene Afrika kupára....
A Mekivel kapcsolatos dolgot nem értem. Évek óta el akarják innen zavarni,miközben az egyik leghasznosabb játékos. Nekem pl. a kedvencem.
A védelmet kellene megerősíteni Bremer ide vagy oda.

szabo2323 2025.07.09. 08:37:01

@Victory7: Mckenny sajnos, nagyon hullámzó teljesítményt nyújt. És az is lehet,hogy félnek,hogy az ára már csak lefelé megy. Nekem Locatelli is ugyan ez a kategória. Szerintem jövőre ő is menesztve lesz. Egyedül a középpályán Thuram tud különbséget jelenteni! A többi mind középszerű sajnos.

Rocky80 2025.07.09. 08:39:46

Én sem értem mi bajunk a két amcsival. Nem ők a legnagyobb problémáink.

venember83 2025.07.09. 09:18:00

@Rocky80: mindkettőből pénzt akar látni a Juve. Nem elengedethetetlenek.

west30 2025.07.09. 09:42:54

@Rocky80: Nyilvan nem ok az elsok ha tavozokra gondol az ember,de azokat kell kitenni akikert van ajanlat.

Juventino86 2025.07.09. 09:58:14

Xhaka szerintem jó lenne, kell a rutin a középpályára. Én sem értem, mi a baj a két amcsival, ők még egész vállalhatóan játszanak. Nb2-es technikájú Vlaho és látványosan ügyetlen Nico viszont mehetnek.

Il Principino 2025.07.09. 10:16:00

Xhaka oké felőlem, van benne pár jó év, de ő sem kreatív kp,annyi ilyen van már a keretben..De Bruyne kellett volna ide, akàr még Modric se lenne hülyeség aki fazont ad és kulcspasszokat!
Dusan mehet a lelátóra ha nem akar innen elmenni,de akkor sztem vb keretben sem lesz benne ,ha kijutnak.
Sancho édes Istenem,sok jót nem várok tőle a besült angoltól,inkább maradjon Nico vagy Concit vegyük meg..
A kèt amcsi kiegészítő ember mehet felőlem, de az én eladható listámon hátul vannak..
Dusan,Arthur,D Luiz,(Kopi,)Kelly,Milik..
Nekik kell csapatot keresni elsősorban vagy vmi megoldást..

Zsupi44 2025.07.09. 11:01:24

Nekem Bissouma nagy kedvencem , de a játéka gyakorlatilag egy az egyben mint Thuram, oda inkább tényleg Xhaka lenne jó a Svájci stílusa meg még passzolna is a Seria A-hoz.
Azért egy fizikálisabb kp nagyon elférne, nem is nagyon tudnék hirtelen ilyen mozdíthatót mondani...

Victory7 2025.07.09. 11:24:04

A Real-os Endrick gyerekre is ráhajtottunk elvileg. Hát vele kapcsolatban nekem az az érzésem,hogy kicsit korán jött a kontinensre ,meg a piszkos nagy átigazolási díj+az elvárások kicsit lenyomták.

MGB75 2025.07.09. 11:53:25

Az amerikaiak és úgy nagyjából a mai keret 90%-a néhány évvel ezelőtt még max labdaszedők lehettek volna a Juventusnál. Ez a gáz, hogy idáig jutottunk, hogy már ők az elfogadott "minőség" a keretben sokaknak. Én maradi vagyok. Nekem nem. Én a keret nagy részét bsznám ki a 3,14ába, ha tehetném, velük együtt.

kidelpiero 2025.07.09. 11:58:13

@Il Principino: es ez a baj. A rivalisaink megtanultak anno tolunk h lehet a Serie At megnyerni. Nalunk meg a legrutinosabb jatekos jo ha nyert eleteben egy olasz kupat...ha a serules elkeruli oket Kdb es Modric is brutal erosites lesz nekik

MdewC 2025.07.09. 13:07:37

Még mindig nem látom a klasszisokat.

babo0410 2025.07.09. 13:22:36

@szabo2323: Locatelli nagyon hasznos játékos. Olyan, mint Marci volt. Nem látványos, de hihetetlenül hasznos.

babo0410 2025.07.09. 13:24:03

@Il Principino: A 39 éves Modrić? Na az lett volna csak a gáz igazolás!

west30 2025.07.09. 14:29:44

@MGB75: Ajajj meg a vegen megszolnak,ha ilyeneket irogatsz. :)

Pavel1988 2025.07.09. 14:34:31

A Thuram-Locatelli kettősből csak a kulcspasszok volumene hiányzik, ebben meg kiváló a svájci.
Ráadásul rutinos játékos, ami kiválóan kiegészítené ezt a fiatal keretet. Kár lenne kihagyni, benne még biztosan lenne 3 jó év.

Florentino Luis nagyon jól védekezik de ennyi, labdával Ő kb. semmit nem tud kezdeni. Ilyen játékosért ne fizessünk 30m-t, van már épp elég ilyen kategória játékos a keretben.

Hjulmand még jó lenne, de Ő 40m felett lesz az biztos. Bissouma pedig egy jó rotációs játékos lehetne, nekem vele sem lenne bajom.

Rikoo 2025.07.09. 18:38:42

Igen, nagyjából mindenhol arról van szó, hogy Vlahovic szerződését fel akarja bontani a klub.

Victory7 2025.07.09. 18:55:01

Egy időben volt szó arról,hogy Laporte után érdeklődünk ,aki szintén jó lenne a rutinja miatt a védelembe,mert oda is kell ember.
A Barca környékéről olyat hallani ,hogy Christensent akarja elküldeni,na ő se lenne rossz ide.
Félreértés ne essék én bírom ,hogy ennyi fiatal van a keretben és próbálunk rájuk építeni,de kell a rutin is ,ezt anno Wenger papával az Arsenal szépen bemutatta.

NewJuve1986 2025.07.09. 19:45:16

Vlaho szerződését fel kell bontani mihamarabb!
Nagyon elég volt már a töketlenkedésből, és félő hogy az lesz belőle ami eddig minden hasonló primadonnával, aki a pénzét félti, hogy fizetjük évekig, és nem tudunk megszabadulni tőle!
Az a 10M nem nagy összeg ahhoz képest, ami a fizuja lenne!
Gyors, és határozott lépés kell, hogy időben tudjanak jönni az új igazolások, mert Tudornak kell az idő az alapozásra, és az összeszoktatásra!
Essünk már túl rajta, és menjünk tovább!

west30 2025.07.09. 20:07:44

Vlahovic helyzete nem csak a szerzodese miatt problemas,hanem a konyvelesben is -20milliot er szerzodesbontas eseten.Fizessek ki neki amivel tartoznak,de bebaszna ha ingyen tavozna.

Leram7 2025.07.09. 20:08:59

Retegui 67M megy az arabokhoz... durva.

Vlahovic, Arthur megszabadulás úgy tűnik most sem lesz.

Jó lenne értelmes játékost venni, de kicsi az esély. Ha ez így folytatódik, 3-5 év és teljesen leépül az olasz liga.

venember83 2025.07.10. 06:10:51

Schira: Weah a Marseille-be tart, a francia klub kölcsönt szeretne vételi opcióval, amely „könnyű” feltételek mellett 12/15 millió euró körüli összegért kötelezettséggé alakul, de a végleges eladás sem zárható ki.

venember83 2025.07.10. 06:13:25

Gazzetta: a Juventus újabb ajánlatot tett a PSG-nek Randal Kolo Muaniért, az Öreg Hölgy 10 millió eurós kölcsönt ajánlott, vételi opcióval, amely „könnyű” feltételek mellett kötelezettséggé alakul.

Shyr Kahn 2025.07.10. 08:28:34

Sancho-tol kiraz a hideg... miert kell egy ujabb bilifrizurajuert erdeklodni, aki raadasul nem is jatszik jol, azt nem igen ertem.

Weah elmenetele egyetlen esetben lenne pozitivum: ha Balerdi-t csereben (akar rafizetessel is) hozhatnank.

Mindket amics ertelmes, profi jatekos. Nem ugy, mint sokan masok a keretben, akik nem teszik oda magukat annyira es lathatoan nem kovetik magas szinten a taktikai utasitasokat.

Kolo Muani maradasa nagyon jo lenne. Benne van sziv es motivacio.

MGB75 2025.07.10. 11:53:24

@west30: Kemény vagyok, mint a wc deszka. Kibírom. :)

babo0410 2025.07.10. 15:30:15

@Shyr Kahn: Pont az ilyen fejben szétesett, meg a csúcsformájuktól nagyon messze lévő, inkább hanyatlóban lévő játékosok miatt nem leszünk soa a régiek. Tr szerint Xhaka is már csak 12 milliót ér, és szinte értelmezhetetlenűl visszaesett. Nem örülnék ilyen igazolásaoknak. Jó lenne inkább kevesebb játékost venni, de azok legyenek jó formában, és fejben is rendben. Akkor lehetne itt jó csapat. Az sajnos jól látszik, hogy itt a fejben széthullott játékosokkal nem tudnak mit kezdeni.

Utolsó kommentek

Címkék

Bajnokok Ligája (1920) bajnokság (3653) beharangozó (23) bemutatkozás (34) blog (81) EB (52) edző (1040) elemzés (40) előzetes (919) Európa Liga (171) felkészülés (137) hírek (1723) játékosokról (10477) juventus u23 (23) kiszemelt (29) kitekintő (111) klub (2550) Klubvilágbajnokság (21) meccsek (4500) mercato (4354) nyilatkozat (7859) Olasz Kupa (338) összefoglaló (463) pletyka (4389) Primavera (20) szavazás (17) szuperkupa (103) történelem (54) válogatott (182) VB (49) vendégblogger (44) vezetőség (339) video (253) Címkefelhő
süti beállítások módosítása