Quagliarella nem játszik a Cesena ellen

A Juventusnak Fabio Quagliarella nélkül kell helytállnia a szerda esti mérkőzésen a Cesena ellen.

A csatár egy meccses eltiltását tölti, miután a vasárnap esti, Roma elleni mérkőzésen sárga lapot kapott.

Andrea Barzagli, Alessandro Matri, Claudio Marchisio, Emanuele Giaccherini és Paolo De Ceglie is mind egy lapra vannak az eltiltástól.

A Cesena védője, Von Bergen szintén emiatt hagyja ki a szerda esti összecsapást.

juve28adam 2012.04.24. 16:22:53

Elérkezett Del Piero ideje kezdőként :)

Ismeretlen_197458 2012.04.24. 16:24:12

Nem lenne gáz, ha nem egyszerre pontozódnának ki! Am nem is baj, ha Q nem játszhat holnap, mert jöhet Matri, nem volt túl jó a ritka sz.r Roma ellen Quagliarella. Most lehet akkor se kapott volna lehetőséget, ha nem pontozzák ki. A bíró is úgy látta, hogy gyengén játszik, hét közben nem kéne játszania! :D

Ismeretlen_197458 2012.04.24. 16:26:51

@juve28adam vasárnap Del Piero is kapott épp elég lehetőséget, de sajna ő se volt túl jó. Nem tudom mennyire lenne jó, ha kezdene. És szerintem ennyi idősen nem is kéne kezdetni, max behozni megint a 60. percben. Am jó volt látni, hogy a mestre a biztos vezetés tudatában adott neki időt, és végre nem a meccs utolsó 15 percére hagyta a cseréket.

Ismeretlen_102246 2012.04.24. 17:16:09

Szerintem sem lenne jó DP-t kezdetni. Ő a második félidőkre beugrónak tökéletes. A teljes játék sok lenne neki, valószínű tartalékolna, hiszen 37 éves már és leginkább ez a kondiján és gyorsaságán érződik. Sokkal jobb, ha minden erejét 30 percre tudja fordítani.

zsigadani 2012.04.24. 17:17:00

Bocsi de sztem ez kicsit ,,hülyeség,, . Del Piero ugyanúgy lőhet gólt és játszhat eredményesen ha kezdőként van a pályán és második félidőre cserélik le vagy ha becserélik a második félidőben. tök mind1 sztem. annyit még ,,ennyi idősen,, is simán bír. Az utóbbi meccsek teljesítménye alapján pedig igenis beférne a kezdőbe. Az hogy a Roma ellen nem játszott túl jól az annak is köszönhető hogy nagyjából mikortól beállt kb alig kapott labdát. Nem is akartak már focizni a fiúk (többségük legalábbis). De végül így is nyert a csapat :) Az már más kérdé hogy sztem sem fog kezdeni Del Piero, valószagú hogy a Vucinic-Matri-Pepe trio kezd majd. De reméljük hogy szeretett Capitanonk beáll a második félidőben és ver egy gólt :) (vagy kettőt :D )

Ismeretlen_102246 2012.04.24. 17:33:18

@zsigadani: Ki írta, hogy nem lőhet úgy gólt, ha kezd? A kérdés inkább az, hogy kezdőként mennyire tudna hatékony lenni, azaz mennyi esélye van úgy, illetve csereként gólt lőni. Amikor Ibrát favorizálta Capello DP akkor is csereként lőtte meg a maga 15-20 gólját és abban az idényben amikor kezdőként kapott lehetőséget, akkor általában kevesebbszer talált be. Jó lenne erről egy stat, mert nyilván amíg ezt nem tudom alátámasztani, addig csak megérzés marad a dolog. Nekem az a meglátásom, hogy DP csereként jobban harap.

FJ 2012.04.24. 18:08:21

De egy fáradt csapat ellen többet ér egy friss Del Piero. Egy friss csapat ellen Ő már sokra nem menne mivel öreg ereje sincs annyi. Ezt bekell látni hogy rajtad is fog az idő.

Tony 2012.04.24. 18:30:03

Teljesen mind1 mikor játsza azt a kevés időt. Milan,Roma gól az első félidőben, Inter,Lazio a 2. félidőben. Ettől függetlenül Matri fog kezdeni szerintem.

ToMi015 2012.04.24. 18:58:52

Vannak játékosok, akik kezdőként tudnak jobb teljesítményt nyújtani, vannak, akik csereként beszállva a meccsbe sokkal jobbak, mintha kezdenének! És vannak, akiknek teljesen mindegy, a teljesítményük között egyik verzióban sincs lényegi különbség. Ami a lényeg lenne, hogy Alex melyik kategóriába tartozik... Ezt nem tudom személy szerint megítélni, de azt azért ne felejtsük el, hogy Del Piero tud a leghatékonyabban szabadrúgást kiharcolni, amelyet jó eséllyel értékesít is. Ő tud a legjobban "elesni" és neki van a legnagyobb respektje a pályán, így nagyobb százalékban szólal meg a síp akkor, mikor vele ütköznek. Ez is fontos lehet egy meccsen. De szerintem azért nem DP fog kezdeni, mert Mirko alapember Conténál, és a két szélen Vucinic és egy másik előkészítő játékos fog szerepet kapni (Pepére azért van jó esély, mert ő védekezni is tud, a mellett hogy veszélyes előre) és a befejező csatár pedig Matri lesz. De jó lenne ha kapna megint 25-30 percet Alex, megérdemli és meggyőződésem hogy hasznunkra is lenne! Ahogyan jövőre is, mert még egy utolsó év benne van!!! Hihetetlen bajnok, örülök, hogy legalább egyszer láthattam játszani egy keveset élőben! :) Az embersége, a karaktere és a magatartása miatt kijárna az neki, hogy ő mondhassa meg, hogy mikor akar visszavonulni a Juvéból... És ha a padozást is ilyen méltósággal tűri, akkor meg nem értem mi akadálya ennek... FORZA ALEX!!! FORZA JUVE!!! ALEX=JUVE

zsigadani 2012.04.24. 19:48:25

De egyébként meg mind1 is a dolog mert úgyis Mirko fog kezdeni szóval Del Papa majd bejön második félidőbe és ver majd egyet :D