TIM Kupa: Juventus - Milan 2-2

A tegnap esti Olasz Kupa elődöntő mérkőzésen a Juventus a hosszabbítás során harcolta ki a döntőbe jutást, miután 2-2-es döntetlent játszott a Milan együttesével.

TIM Kupa: Juventus-Milan 2-2

A vezetést még a Bianconeri szerezte meg az első félidőben, ám a vendégek a második félidőben nagyon jó játékkal előbb egyenlítettek, majd egy második góllal meg is fordították az eredményt.

Az első mérkőzésen szintén 2-1 arányú vendéggyőzelem született - akkor a Juventus javára -, így következhetett a hosszabbítás, ami alatt mindössze egy találat született.

Mirko Vučinić óriási góljára már nem tudott válaszolni a Milan, így a Juventus jutott az Olasz Kupa döntőjébe.

A torinóiak ellenfele a mai Napoli - Siena találkozó győztese lesz.

JUVENTUS - MILAN: 2-2

Összegzés:

gólok: Del Piero 28', Mesbah 51', Maxi López, Vučinić 96'

sárga lapok: Muntari 16', Aquilani 35', Vučinić 38', Seedorf 56', Borriello 80', Thiago Silva 101', Vidal 112'

JUVENTUS: Storari; Lichtsteiner (Cáceres 90+1'), Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Giaccherini, Pirlo, Vidal; Pepe (Marchisio 63'), Del Piero (Borriello 74'), Vučinić

fel nem használt cserék: Manninger, Padoin, Estigarribia, Quagliarella

edző: Conte

MILAN: Amelia; Antonini, Mexes, Thiago Silva, Mesbah; Aquilani (Nocerino 68'), Muntari, Seedorf; Emanuelson, Ibrahimović (Maxi López 46'), El Shaarawy (Inzaghi 78')

fel nem használt cserék: Abbiati, Bonera, Yepes, Gattuso

edző: Allegri

Játékvezető: Orsato

zrinyisz 2012.03.21. 18:51:15

Hihetetlen volt az a Vucinic gól..rengetegszer visszanéztem már..nem tudok betelni vele :D gratula a csapatnak..le a kalappal.. Forza JUVE!!!

Ismeretlen_197458 2012.03.21. 19:27:57

Vucinic így játszott volna az elmúlt egy hónapban is, most tuti első helyen állnánk még mindig. Remélem hozza a formáját. Jó meccs volt nagyon, pláne a Milan vezető gólja után! És remélem ma a Siena megy tovább, habár a Napoli szerintem küzdeni fog, mert a kupa nyerhető számukra is, és nyilván nem lenne rossz, ha legalább ezt megnyernék, mert BL-ből kiestek, meg se nyerték volna, a BL csoportnak köszönhetően a bajnokságot is fel kellett adják. Pedig ott lehetett volna keresnivalójuk egy olyan játékkal, mint a BL-ben.

Ismeretlen_180654 2012.03.21. 19:40:53

Először is gratulálok a csapatnak! Vucinic tényleg jól játszik mostanság, de valljuk legalább annyiszor dönt rosszul, mint jól. Néha passzolhatna ahelyett, hogy lehetetlen szögből lőne, máskor pedig rádurranthatná a labdát ahelyett, hogy passzolna. De Ceglie-én lehidaltam, jók a passzai, jók a beadásai, jól szerel (hetek/hónapok óta)...nem is véltem hibát felfedezni 120 perc alatt nála. Conte ismét olyat húzott a 2x15 perces hosszabbítás előtt, amit mástól nemigen látni, igazi fanatikus! Nem bánnám, ha ma a Siena nyerne :)

glaci19 2012.03.21. 20:38:43

Igen,nekem is az tűnt fel a legjobban hogy De Ceglie egyre jobb,és magabiztosabb.Az ő oldalán szinte minden milan támadás elhalt.Fizikailag erős,gyors jók a passzai és egyre jobbak a beadásai is.Ha így fejlődik nem is lesz olyan égetően szükséges a balhátvéd nyáron. Egy meglátás a tegnapi meccsel kapcsolatban és ez az előző meccsekre is elmondható,hogy Pepe nagyon kilóg.Tegnap is rém gyenge volt mint ha a pályán sem lett volna.Az ő posztjára kell egy nagy név és egy befejező csatár.Ami Vucinicet illeti remélem elkapja a fonalat,a tegnapi játéka életveszélyes volt.Ezt kell folytatni..