Győzelem az első barátságos meccsen

Fél tucat gólt lőtt a Bianconeri.

diegoA szezon első barátságos találkozóját Pinzolóban vívta a Juventus, a végeredmény 6-0 lett a torinói csapat javára, úgy, hogy a mérkőzést a heves esőzés miatt 80 perc után lefújták.

Luigi Del Neri 4-4-2-es felállásban küldte pályára csapatát. A kapuban Storari állt, a védelmet a Motta-Legrottaglie-Alcibiade-De Ceglie négyes alkotta. A középpályán Lanzafame, Ekdal, Marrone és Pasquato kapott szerepet, a támadó párost pedig Diego és Trezeguet alkotta.

A szezon első gólját Diego szerezte egy bal lábas lövéssel. A brazil emellett is jól játszott, több lövéssel veszélyeztetett. A másik főszereplő Trezeguet volt, ő Lanzafame és De Ceglie beadásából is gólt fejelt, így duplázott. Az első félidőben még Pasquato is eredményes volt.

A második játékrészben pályára lépett Grygera, Ferrero, Grosso, Buchel, Boniperti és Amauri is. A Juventus ötödik találatát Grosso rúgta szabadrúgásból, az utolsó gólt pedig Grygera fejelte.

Juventus - Rappresentativa Dilettanti Trentino 6-0

Gólok: Diego 16', Pasquato 19', Trezeguet 29' and 36', Grosso 48', Grygera 63'

Juventus: Storari - Motta (Grygera 45'), Legrottaglie (Alcibiade 66'), Alcibiade (Ferrero 45'), De Ceglie (Grosso 45') - Lanzafame (Pasquato 62'), Ekdal (Buchel 45'), Marrone (Belcastro 66'), Pasquato (Boniperti 45') - Diego (Amauri 45'), Trezeguet (Diego 62')

ANADROL 2010.07.11. 19:39:41

Amauri itt se talált be:D

Ismeretlen_140492 2010.07.11. 19:41:00

Itt az összefoglaló: www(pont)youtube(pont)com/watch?v=MECzeXEAVzs

Ismeretlen_145917 2010.07.11. 20:03:44

az azért még nem világos, hogy ha Diego a két támadóposzt egyikében fog helyet kapni, akkor gyakorlatileg 5 támadónk van (+ Gio) és még Dzekoért is ajántatot teszünk...?

Ismeretlen_109592 2010.07.11. 20:16:08

vmi fura: a 45dik percben diego helyett amauri lepett be, aztan diego a 65dik percben visszament trez helyere?

ANADROL 2010.07.11. 20:21:10

fel se tűnt.. és tényleg. :W

Mátéé 2010.07.11. 20:59:56

akkor csaltunk :'D

Ismeretlen_53881 2010.07.11. 21:21:35

Barátságos meccsen össze-vissza lehet cserélni. Itt is ez történt.

k_krisz92 2010.07.11. 21:22:18

Lanzafame nagyon jó volt! Gyors, technikás és pontos bár kicsit a viselkedése engem Ibráéra emlékeztetett!.. Diego volt a meccs embere ez kétségtelen. Viszont megjegyezném még Marrone 45 méteres hajszál pontos passzát amit Pasquato elé tálalt a gól előtt!

goku 2010.07.11. 23:16:30

nem láttam a meccset de ilyen falusi csapatok ellen nem nagy kunszt 6ot lőni:D Lanzafame-ra énis kíváncsi vagyok egyébként, ha már az olasz cronaldóként írnak róla az újságok. lehet hogy be tudja majd játszani a jobb oldalt.. Diego pedig jó lenne Dzeko mögött... ha megvan el is adhatjuk Trezt és Amaurit/Iaquintát.

Diego89 2010.07.11. 23:50:49

DII DIII DIIIIIEEEGOOOOO.. REMÉLEM HALLOM 1X AMIKOR A NEVÉT ÉNEKLIK. NÉMETORSZÁGBAN MINDEN MECCSEN ÖT ÉLTETTÉK:) REMÉLEM ITT IS KIFOGJA ÉRDEMELNI.

Krilehor 2010.07.12. 09:53:58

Én végignéztem a meccset, és bár harmatgyenge volt az ellenfél, mégis úgy fest megtanultak focizni a srácok. Diego, Pasquato és Lanzafame nagyon jól játszottak. Storarinak nem volt védenivalója. (egyébként 70percig tartott a meccs)

joceeb 2010.07.12. 10:09:16

a mostani meccsen skandálták a nevét és jól is játszott ez lesz az ő igazi posztja!igazán jó meccs volt ahhoz képest hogy az első volt! valaki nem tudja a juve mikor kapcsolódik be a europa liga küzdelmeibe?

fmsteve 2010.07.12. 10:20:46

joceeb: július 16-án sorsolnak majd. Az első meccs július 29-én, a visszavágó pedig augusztus 5-én lesz.

balla 2010.07.12. 11:02:06

Sziasztok! Sajnos a meccset nem láttam de meg szeretném nézni! Valaki tudna nekem egy linket adni, ahonnan leszedhetném a teljes meccset? Az összefoglalót már láttam csak én az egész meccsre vagyok kíváncsi. Előre is köszi.

Diego89 2010.07.12. 12:15:49

kerestem én is, de nem találok 1ellöre. ha meglesz akkor belinkelem. vagy ha tud valaki mutatni 1 teljes videót azt én is megköszönném.

joceeb 2010.07.12. 12:22:07

köszönöm fmsteve az információt!

billy 2010.07.12. 13:06:39

lanzafame kellemes csalódás, diego pedig bizonyította, miért nem szabad eladni. a mez viszont elég csúnyán néz ki így akció közben. eddig azt hittem hogy szép. mindenesetre legalább már nem vagyunk traktoros csapat.

gay 2010.07.12. 13:10:16

bartátságos meccsen nem lehet összevissza cserélni -.- csak edző meccsen...-.-

Ismeretlen_150170 2010.07.12. 14:21:19

Giovinco ide se fért be???

Arnijuve 2010.07.12. 16:53:30

@pedronegro: giovinco nemvett részt a mérkőzésen akárcsak del piero vagy sissoko de a juve honlapján utánanézhetsz még a hiányzóknak....egyébként jó volt a mutatott játék és diegonak nagyon fekszik ezen a poszton..lanzafame meg egy állat:Dnagyon jól játszott :D remélem ilyen lesz egész idényben és akkor van helye a csapatban...

Ismeretlen_165062 2010.07.12. 22:02:44

Pasquato itt marad??? TUd róla valaki valamit? Ki Ő

Ismeretlen_161778 2010.07.12. 22:27:43

Ebből a jelentéktelen eredményből semmilyen következtetést nem szabad levonni. Erre a meccsre egy hét múlva már senki sem fog emlékezni, csakúgy mint amikor a New York Red Bulls csapata alázott minket 3-1re. És azt is remélem, hogy a pályára levők 80%-a most játszott utoljára, mert ez a kezdőcsapat pl. egy focicsapat ellen édeskevés lenne. Mert ugye ezt a 'Trentino Amatőr Képviselőit' senki sem gondolja focicsapatnak.