Brondby - Juventus: 1-2

A lehető legjobban kezdődött a Juventus nemzetközi túrja Dániában. Ranieri fiai 2-1 arányban legyőzték a Brondby-t, a gólokat Iaquinta és Amauri szerezték az első félidőben. A házigazdák a második félidőben tizenegyesből szépítettek Farnerud révén, majd még kétszer eltalálták a dánok a kapufát

Ranieri nem kockáztatott semmit, így Buffon kivételéve a szabadságukról visszatérők nem kaptak helyet a kezdőben.

A két csatár, Iaquinta és Amauri a Mezzocorona elleni mérkőzés után újra megmutathatták mire képesek közösen. Rengeteg passzoltak egymás között méghozzá eredményesen. Először Amauri talált be egy tökéletes fejessel, csapattársa pár perc múlva szintén betalált egy egyéni akciót követően, így 0-2 a félidőben.

A második félidőben a vendék előbb egy kapufát értek el majd ezt nem sokkal követően büntetőből szereztek találatot.

BRONDBY - JUVENTUS: 1-2