A Juventus 90 másodpercen belül megkezdte a gólgyártást a Cremonese csapata ellen, s a meccset követően a gólszerző Filip Kostić a meccs legjobbjának járó díjat is megkapta, így maximális elégedettséggel nyilatkozott a Sky Sport számára.
„Nagyon örülök a gólomnak, de még boldogabb vagyok, mert megnyertük a mérkőzést, ezt folytatnunk kell. Nekem nehéz időszak volt, de mindig hittem benne, mindig keményen edzettem. Örülök, mert sorozatban másodszor kezdő voltam. A csapat sokat segített, és boldog vagyok, mert ma ünneplem a születésnapom, ahogy a Juventus születésnapja is ma van.”
Andrea Cambiaso a DAZN számára értékelt, s először a bekapott gólról kérdezték: „Gyenge védekezés? Olyan gólt kaptunk, amit el lehetett és kellett volna elkerülni. Visszaengedtük a Cremonesét a játékba, de a lényeg, hogy nyertünk. Ha a Juventusnál játszol, és nem nyersz adott meccsen, akkor hajlamos vagy az összes negatívumot előtérbe helyezni. Nyugodt és higgadt vagyok, és a gól előtt is az voltam. Gyakran hoznak elhamarkodott ítéleteket, de így van ez. Amikor látod, hogy a labda a hálóba kerül, az a legszebb dolog. A mai posztom? Nekem könnyebb a jobb oldalon játszani... Kétségtelen, hogy ez ma előnyömre vált, jó helyeket találtam a középpályán, és könnyebb így pályára lépni.”
Dušan Vlahović a Sky Sport mikrofonja előtt a csapat előnyben való hátrahúzódását emelte ki elkerülendő hibakét: „Rossz megközelítés? Nem, nem mondanám, hogy a második félidőben rossz volt a hozzáállásunk, de vannak olyan szokásaink, amelyeket meg kell változtatnunk. A második félidőben ok nélkül visszavonultunk és mélyebbre húzódtunk. Folyamatosan nyomást kellett volna gyakorolnunk rájuk, 2-0-ra is nyerhettük volna a meccset, de végül bajba kerültünk. A fontos az, hogy nyertünk, és holnaptól folytatjuk a munkát. Holnap kielemezzük a mérkőzést, megnézzük, mit rontottunk el, majd felkészülünk a következő mérkőzésre. Mi kényelmesebb számomra, centerként vagy csatártással játszani? Ez a vezetőedzőn múlik, én bármilyen rendszerben készen állok arra, hogy mindent megtegyek a csapatért, aztán a vezetőedzőn múlik, hogy milyen rendszerben és elképzeléssel játszunk.”
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
