Manuel Locatelli az amerikai tornán a DAZN számára adott nyilatkozatot, amelyben a csapat célkitűzéseiről és a csapatkapitányi karszalaghoz köthető érzéseiről is beszélt.
„Mindig libabőrös leszek, amikor ezt a mezt és a kapitányi karszalagot viselem, hiszen gyerekkorom óta viselem a Juventus mezét. Ezt minden nap érzem. Sokszor mondtam már, hogy ez minden egyes nap felelősséget jelent számomra, mert példát kell mutatnom mindenkinek.
Igor Tudor ismeri a Juventust, a mezhez társuló szellemiséget, és tudja, hogyan kell beszélni velünk, és hogyan kell kezelni a helyzeteket, és ez az, ami számít. Úgy gondolom, hogy az a hozzáállás, amit az érkezése óta próbál átadni, olyasmi, amire szükségünk volt. Ez fontos dolog, amit mindig meg kell őriznünk.
Úgy érzem, hogy ez a csapat fizikailag és mentálisan is döntőbe akar jutni. Nyilvánvaló, hogy lehetnek nagyon jól felkészült csapatok, amelyek idén már döntőbe jutottak a BL-ben, de egy olyan torna, amely nem nyújt annyi referenciát vagy annyi biztos pontot, akár a Juve tornája is lehet. De ismétlem, ebből a szempontból nagyon nyugodtak vagyunk. Úgy értem, igen, a győzelem egy álom, ami mindenki álma, de ehhez el kell jutni a döntőig. Igaz, hogy ez egy rövid torna, de meccsről meccsre kell haladni. Egyelőre először meg kell próbálnunk bebiztosítani a továbbjutást, aztán majd mindent kielemzünk.
Kenan Yıldız? Ő nagyon erős játékos, szerintem ő az egyik legígéretesebb tehetség az európai futballban. A legfőbb erénye pedig az, hogy jó családból származik. Ismerem őt, és gyakran beszéltem a szüleivel. Ez egy olyan dolog, ami nagyon előnyt jelent számára, mert ő egy jó gyerek, aki tanulni akar. Ő olyasvalaki, akihez erősen kell ragaszkodnunk a Juventusnál.”
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.