Cambiaso: "Kiváltságot jelent a Juventusnál lenni"

cambiaso_andrea_udinese_ellen.jpgA Juventus az Udinese otthonában elért 3:0-ás győzelemmel kezdte a szezont, s a Bolognánál töltött kölcsönből visszatérő Andrea Cambiaso nagyszerű teljesítménnyel járult hozzá a három bajnoki pont begyűjtéséhez.

"Kiváltságot jelent itt lenni, s nagyon boldog vagyok. A bejárt út jó volt, az alacsonyabb osztályokból érkeztem, így nagyszerű ezekkel a nagy játékosokkal játszani. Olyan, mintha egy játszótéren lennék, nagyon jól érzem magamat a pályán." - mondta a fiatal játékos a találkozó lefújását követően a DAZN munkatársának nyilatkozva.

Cambiaso nem titkolja, hogy a példaképe João Cancelo, aki korábban maga is megfordult a Juventusnál, s a napokban egy dedikált mezt küldött az olasz tehetségnek.

"Szeretem nézni a mozdulatait, jó fotografikus memóriám van, fejlődök, s bízom benne, hogy még többre vagyok képes. A Bolognánál négyfős védelemben játszottam, így több védőfeladatom volt. Meg kell mondanom, hogy tetszik ez az új szerep. Szeretek támadni, így ez a pozíció lehetővé teszi, hogy egy kicsivel előrébb játsszak a pályán.

Ez még csak a kezdet, fejlődök. Bizonyosan jobban kell gazdálkodnom az energiáimmal. 60-70 perc után görcseim voltak, s az edző azt mondta, hogy túl sokat futottam. 90 percig akarom ezt csinálni, ezért fejlődnöm kell. "