A Salernitana elleni mérkőzés

serie_a_logo_1.jpgA Juventus idén is komoly csalódással zárta a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjét, s a Villarreal csapatától elszenvedett hazai vereséget követően egy lényegesen könnyebbnek ígérkező feladat előtt áll, hiszen vasárnap délután a kiesőjelölt Salernitana látogat Torinóba.

Massimiliano Allegri keretében már ott lehet a csapatkapitány, Giorgio Chiellini is.

A két csapat november végi első találkozóján a Juventus Paulo Dybala csodálatos lövésével szerezte meg a vezetést, majd a második félidőben Álvaro Morata közelről kotorta a hálóba Federico Bernardeschi labdáját, ezzel kialakult a 2:0-ás végeredmény.

A 15:00-kor kezdődő mérkőzést az Sport 1 közvetíti élőben.

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Dzsákkeríni 2022.03.20. 14:09:02

Egyébként pont a mai meccs szolgáltatna remek alkalmat arra, hogy végre 90 percen keresztül kipróbáljuk 18 éves argentin támadónkat. Ennek több oka is van. Az ellenfél az utolsó helyezett, fel lehetne kavarni picit ezt a leült csapatot egy olyan játékossal aki bizonyítani akar, a BL búcsú után is kisebb érdeklődéssel ülne le a drukker meccset nézni, Gyémánt Kapitány is pihenhet úgyis olyan fáradt szegény!

Leram7 2022.03.20. 14:13:08

@Dzsákkeríni: Ha igaz a kezdő, akkor elég furcsa felállás lesz. Pellegrini bal oldali kp lesz vagy pedig 3 védős rendszer.

Apuleius 2022.03.20. 14:13:19

Juventus: Szczesny; De Sciglio, De Ligt, Chiellini, Pellegrini; Cuadrado, Danilo, Arthur, Rabiot; Dybala, Vlahovic

Del Pybala 2022.03.20. 14:14:13

Szoval ott van Miretti vagy Soule de inkabb Danilo kezd a kp-n? Megis mi a faszert?

Dzsákkeríni 2022.03.20. 14:17:05

@Del Pybala: Hát nem tudod? Mert ma is egy nagyon jó focit játszó, veszélyes csapat ellen játszunk!

2022.03.20. 14:25:31

@Dzsákkeríni: Ezt te gondolod így. Allegri másképp. :D Miretti vagy Soulé (ha) kap majd a hosszabbításban 2-3 percet.

venember83 2022.03.20. 14:34:04

@Apuleius: kell a három pont. A Villarreal elleni félresikerült párharc után itt majd bizonyíthatja a csapat a győztes mentalitását. Fino alla fine!

Dybala2379 2022.03.20. 14:44:39

Allegri hamarabb tenné be Pinsogliot vagy a szertárost a mezőnybe, minthogy egy fiatalt jatszasson

Mark Szabo 2022.03.20. 15:01:17

Danilo azon a poszton még nem is akkora hülyessèg

venember83 2022.03.20. 15:02:14

@Dybala2379: micsoda alaptalan rosszindulat...

Gabueroo 2022.03.20. 15:07:07

BL be ilyeneket miert nem tudunk csinalni?

pott70 2022.03.20. 15:10:04

Sajnos nem tudom igazán értékelni.A Villareal ellen kellett volna így villogni Palikának.

Thuglife! 2022.03.20. 15:10:13

@Gabueroo: kicsit komolyabb védők vannak

venember83 2022.03.20. 15:11:21

@pott70: CR7 is a BL-kiesés után mutatta meg a muszkliját a kamerának valami sokadrangú csapat ellen.

mondjuk lehet ebből még egy izgi 1-1 a végére

Gabueroo 2022.03.20. 15:23:30

Vlahoviccal mi tortent?

Apuleius 2022.03.20. 15:24:11

Elképesztő, hogy miket balfaszkodunk el megint...

Del Pybala 2022.03.20. 15:24:58

Arthurnak tobb passza van a kapushoz mint mezonyjatekoshoz.

Lanzafame 2022.03.20. 15:30:19

@Gabueroo: nincs hozzászokva az ilyen mértékű terheléshez. Locatelli is ezért lehet hullámvölgyben, majd kijönnek belőle.

venember83 2022.03.20. 15:34:37

@Lanzafame: háromnaponta meccs, bizony, folyamatos terhelés, folyamatos nyomás.

78juve 2022.03.20. 15:36:20

Jó látni ezt a srácot (vlaho)nekem Ronaldo s mentalitása ugrik be nagyon akarja a gólt de még jobban a győzelmet

Vialli96 2022.03.20. 15:44:54

Ez az Arthur katasztrófa, rossz nézni!

Roli921 2022.03.20. 15:50:18

@pott70: mondjuk a cserepadon nehéz. Persze divat szidni, majd jövőre a sinterben megmutatja. Amúgy meg is érdemeljük, játékos temető vagyunk. Kulu is megmutatta.

Il Principino 2022.03.20. 15:55:21

3 nap telt el a bl meccs óta..Vajon miért nem lehetett kezdő Chiellini a balfasz Rugani helyett,és a primadonnánk Dybcsi,aki bezzeg egy Serie B-s csapat ellen tud is villogni?

2022.03.20. 15:57:27

@Il Principino: Mindketten le lesznek cserélve, elmondta Allegri, hogy nem bírnak 90 percet.

The king of alibis 2022.03.20. 15:58:16

Palikának a Villarreal ellen kellett volna így villognia az utolsó 20 percben, mikor beállt egy totálisan széthullot csapatba

Del Pybala 2022.03.20. 16:00:40

Dybala kapott 10 percet a bl meccsen... kellett volna lonie 3 golt minimum :D de retardaltak itt egyesek

Jozeph Pelikahn 2022.03.20. 16:00:49

Vannak itt Juventus szurkolók is?

Leram7 2022.03.20. 16:09:02

Ezzel a meccsel eddig semmi probléma.
Ha év elején az első 2 meccsen 1 pont helyett 6 lett volna, most bajnokságért mennénk.

Eddig 2022 nem rossz (kivétel a játék minősége és a villareal meccs).

Leram7 2022.03.20. 16:18:02

Sima meccs, nem értem miért nem egy fiatal áll be vagy legalább Kean.

Tony. 2022.03.20. 16:19:29

Fantasztikus ez a Dybala, milyen kár hogy a szezon nem 2 havonta egy Salernitana elleni meccsből áll. Az aranylabda sem lenne esélytelen számára.

Mark Szabo 2022.03.20. 16:22:44

@Jozeph Pelikahn: Te melyik csapatnak szurkolsz? Ez egy Juventus fan oldal

Mark Szabo 2022.03.20. 16:24:32

Nagyon sovány ez a 2:0 ez ellen a csapat ellen. Nehogy izgalmas legyen a vége

Mark Szabo 2022.03.20. 16:27:15

@Del Pybala: Válogasd meg a szavaidat légyszives!

Lanzafame 2022.03.20. 16:28:23

Lehetne esetleg nem magunkra húzni őket, és nem kapni egy gólt?

Mark Szabo 2022.03.20. 16:32:40

@Del Pybala: Mindenkinek lehet saját véleménye, de mások sèrtegetèsènek itt nincs helye!

The king of alibis 2022.03.20. 16:34:04

Mióta Dybala lejött, egy kalap xar az egész

FeriGjuve 2022.03.20. 16:44:33

A második félidő nagyon jól mutatja,mennyire szüksège van egy jó Dybalára ennek a csapatnak.

Juvebest 2022.03.20. 16:49:31

Sima meccs sajnos az első félidőt nem láttam a másodikban meg nem sok minden történt eddig. Jól jött az Inter botlása, jó lenne a dobogó én a bajnoki címet nem látom a csapatban és öszintén nem is érdemelnénk meg a mutatott játék alapján. Olvasom ,hogy most csapatépités zajlik remélem tényleg a játekhoz hozzá nem tevő játékosok távoznak. Nálam Sandro, Arthur, Rabiot,Bernardeschi, Kean, tartozik ide. Dybalát én továbbra is megtartanám, de nagy nagyon úgy fest hogy nem marad

nortu30 2022.03.20. 16:49:57

Üdv, a meccset és a Forma1-et nézem párhuzamosan, de akárhányszor idekapcsoltam, eladtuk a labdát. Maradt inkább az F1.

Mark Szabo 2022.03.20. 16:51:04

@nortu30: Az első félidő sztem nem volt rossz. A második inkább

nortu30 2022.03.20. 16:52:45

@Mark Szabo: Igen, azt nem írtam, hogy az első félidőről meg lemaradtam.

2022.03.20. 16:52:51

Így legyen 5ösöm a lottón. Annyira biztos voltam benne, hogy Allegri majd a fiatalokat, ebben az esetben Mirettit a hosszabbításban hozza be... Nevetséges. Szerencsétlen a labdához sem fog érni.

Lanzafame 2022.03.20. 16:53:00

@FeriGjuve: kreatív, klasszis játékosra szükségünk van, igen.

De olyanra nincs szükség, akire nem lehet számítani, mert (1) max. ilyen trágya csapatok ellen villog csak, a nagy meccseken pedig beég, és 7 év sem elég neki, hogy húzóemberré váljon, és (2) a szezon 30-40%-át kihagyja sérülések miatt, ezért nem lehet rá számítani.

Mark Szabo 2022.03.20. 16:54:52

Másnak is feltűnt hogy Danilo jó passzokat ad?

Leram7 2022.03.20. 16:56:55

Nem értem miért nem kaptak kicsit több időt a fiatalok, kb 15 percet legalább.

Danilo, De Sciglio egész jók voltak.

2. félidő igazi antifoci volt.

Wizzurah 2022.03.20. 16:59:20

Csakhogy lefújták. Szegény Kean meg Miretti már a seggén vette a levegőt.

2022.03.20. 17:08:12

@Wizzurah: Csodálod? Abban a 3 percben, amit Miretti kapott, én is ott venném. :D
Az első félidőben lerendeztük a meccset, a 2. félidő pedig egyértelműen az eredmény megtartásáról szólt.
Lényeg a 3 pont. Az üldözöttek nyakán vagyunk. Ha nem linkeskedjük el a szezon elejét, simán bajnokok lehetnénk. Kár érte, kiváló ügynök volt..

Dzsákkeríni 2022.03.20. 17:12:24

Miretti 3 perc, Soule 0. A biztos kieső ellen. Gratulálok ennek a beszari f@sznak! Ja és érdemes volt megnézni megint a 2. félidőben mutatott fostengert!

tjunior 2022.03.20. 17:31:37

@FeriGjuve: Egy 90 perces Dybalára, mert a mostani kis jóindulattal 45 perces. A második félidőre felesleges volt kijönnie már kb. futni nem bírt már.

Csak Csucsu 2022.03.20. 18:06:35

Nekem a második félidei játék tetszett a legjobban. Igazán briliáns ahogy kiharcoltuk a győzelmet.

Juvino 2022.03.20. 19:42:15

Ez egy regi megszokott Allegris meccs volt. Az elso erabam dogivel lattunk ilyet. Vezetes-masodik rarug-alibi. Csak most mar csak az utso 1-2 csapattal tudjuk ezt megcsinalni, akkor meg az egesz mezonnyel. Megvaltoztak az eroviszonyok, remenykedjunk a "tudatos epitkezes" beereseben.