Dybala kész a visszatérésre

chiesa_federico_dybalaval_es_frabottaval_csikos_mezben.jpgPaulo Dybala a válogatott szünet után vissza akar térni a pályára, hogy csapatát segítse, miután idén rengeteget szenvedett erőnléti és sérülések okozta gondokkal.

Az Ilbianconero szerint a csatár az elmúlt napokban már fájdalom nélkül tudott edzeni, ezért mindenképpen kivenné a részét a szünetet követő meccsekből. A Juventusnak a Benevento elleni 1-0 után kell újrakezdenie a menetelést a bajnokságban a válogatott szünet után, az ellenfél pedig a Torino lesz, a bajnoki szezon végéig pedig nem lehet más célja a csapatnak, mint az első négyben végezni.

A beszámoló szerint Dybala reménykedik benne, hogy a korántsem remeklő városi rivális ellen kap vagy 20 percet, majd a Napoli ellen már kezdő lehet.

Paulo Dybala eddig minden egyes szezonban segíteni tudta csapatát kisebb vagy nagyobb mértékben, olykor hátára véve a Juventust a bajnokságban, mindeddig nem volt jellemző rá az a sérülékenység, ami az elmúlt időszakban komolyan hátráltatta.

A Juventus számára a címvédés már csak egy elérhetetlen álom, mindazonáltal a Cristiano Ronaldo - Álvaro Morata párosnak mindenképpen szüksége van támogatásra elöl, a szerzett gólokra tekintve pedig egyértelműen kijelenthető, hogy a Juventusnak idén igencsak hiányzott egy jó formában lévő Paulo Dybala, aki idén 16 tétmeccsen csak 3 gólig és 2 gólpasszig jutott.