Maurizio Sarri véleménye szerint a Juventusnak jót fog tenni a következő időszak, az ázsiai túrát követően, mivel meccsek híján csak a felkészülésre koncentrálhat a csapat.
A bianconero együttes a K-League válogatottjával 3-3-as döntetlent játszott a turné utolsó meccsén, de számos meghatározó játékos nem lépett pályára a találkozón.
„Jelenleg nagyon korai bármilyen következtetést levonni a helyzetből, mivel nagyon sok játékos kimaradt.” - mondta Maurizio Sarri a JTV munkatársának.
„Ezen az estén több fiatal játékosnak adtunk lehetőséget, hogy rivaldafénybe léphessen. Cristiano Ronaldo nagyon fáradt volt, ezért inkább pihentettük őt.
Csodálatos stadionban futballozhattunk, nagyszerű szurkolók előtt, egy tökéletes játéktéren.
Most van 10 napunk meccsek nélkül, amin az edzésen való megfelelő felkészülésre koncentrálhatunk.”
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.