Conte: "A lecserélt játékosnak a kispadon a helye"

Az olasz sajtó értesülései szerint Antonio Conte egyértelművé tette csapata számára elvárásait, amelyek szerint a mérkőzés során lecserélt játékosnak a kispadon kell kivárnia a végső sípszót.

Conte Antonio 2.jpgA La Gazzetta dello Sport állításai szerint mindezt Andrea Pirlo vasárnapi megnyilvánulása tette szükségessé. A Verona elleni, 2:1-es Juventus győzelemmel végződő bajnoki találkozón az olasz válogatott középpályást a mérkőzés 66. percében a sérüléséből visszatérő Claudio Marchisio váltotta, s ahelyett, hogy a kispadra ült volna, Pirlo azonnal az öltöző felé vette az irányt.

"El fogom mondani Andreának, hogy amikor lecserélés után elhagyja a pályát, a kispadon kell maradnia, s meg kell várnia a csapattársait." - mondta Conte vasárnap a mérkőzést követően.

"Az jó dolog, hogy 25 percet pihent, s így készen áll majd a Chievo ellen."

A Milan egykori játékosát, a Verona elleni mérkőzéshez hasonlóan, a mester az Inter elleni rangadó során is lecserélte a 86. percben.

Andrea Pirlo szerződése jövő nyáron jár le az Öreg Hölgynél.