Tévez betalált Juventus mezben

A Juventus A csapata 4-1 arányban legyőzte vasárnap este a hagyományosnak tekinthető meccsen a primavera fiataljaiból álló Juventus B csapatot.

Tévez_stadion.jpgA Villar Perosa komplexumban rendezett Juventus Nap ünnepségein szurkolók ezrei és egykori játékosok jelentek meg, idén tiszteletét tette például az UEFA elnöke, Michel Platini.

A felnőtt csapatnak csupán három percre volt szüksége ahhoz, hogy megtörje a gólcsendet, a labdát Arturo Vidal juttatta a kapuba, majd Carlos Tévez keresztlabdáját Leonardo Bonucci fejelte védhetetlenül a kapuba.

A nyáron érkezett sztárcsatár, Carlos Tévez is gólt szerzett a második félidő elején, amikor is ügyesen átemelte a labdát az ellenfél kapusa felett.

A fiatalok nem hagyták magukat, és Zoran Josipovic révén gólt szereztek, akinek a nevéhez egy kapufa is fűződik, ezt követően viszont nem jött feltámadás, hiszen a nagyok Fabio Quagliarella révén szert tettek egy negyedik gólra is.

A mérkőzést tíz perccel a hivatalos játékidő lejárta előtt meg kellett szakítani és le kellett fújni, mivel a szurkolók szeretetük jeléül betörtek a pályára.

A mérkőzés góljai ide kattintva megtekinthetők.

steelo 2013.08.12. 09:24:36

Josipovicot simán megnézném egyszer a nagy csapatban. Úgy megetette Bonuccit, hogy öröm volt nézni :D Tévez sztem lassan beilleszkedik és megszokja Conte stílusát. Llorente állítólag nem is fog játszani a szuperkupán mert h gondok vannak a stratégia elsajátításával meg túl sokat hagyott ki. Látszott is a felkészülési meccseken, hogy a Vucinic - Tévez páros sokkal jobban tudott összedolgozni mint a Tévez - Llorente. Reméljük azért a bajnokságra minden rendben lesz.

Alex8610 2013.08.12. 09:56:36

@steelo: Tevez miatt egy percig sem aggódtam van ő olyan klasszis hogy bármely rendszerben képes alkotni viszont Llorente-ről énis olvastam hogy Conte hosszasan elbeszélgetett vele nagyon remélem hogy összekapja magát bár 1éves kihagyás az 1éves kihagyás igaz hogy ingyen jött de simán befürödhetünk vele és akkor megint nem leszünk beljebb idén nagy szükségünk van 2 kiváló formájú csatárra.Ha 2 támadó távozik lehet nem ártana még 1 aki különbséget jelent mert sovány lesz akkor...Jó lenne ha Elkann nyomna egy kis lóvét Agüero-ra:) amugy grat Tevez!:)

MDaniel98 2013.08.12. 10:46:53

@Alex8610: Sajnos szerintem Llorente egy cseppel sem lesz jobb mint pl.:Matri vagy talán csak annyival,hogy ő képes lesz átvenni a labdát.Llorente ugyanis a góljai felét fejjel szerezte,beívelések,szögletek után.Na pont ez az ami a mi szélsőinknek nem megy...