Adriano Galliani reagált arra, hogy Del Piero elhagyja a Juvét, de nem biztos, hogy szögre is akasztja a stoplist. Egy elég érdekes lehetőséget "kínált" Alexnek, méghozzá azt, hogy folytassa náluk pályafutását: "sok sztárunk 40 éves korában vonult vissza".
"Majdnem leigazoltuk Del Pierót 1993-ban, és ennek az elszalasztása az egyik nagy szívfájdalmam marad." - vallotta be a Milan alelnöke a Sky Sport Italianak.
"Tény, hogy mielőtt a Juvéba ment, a Milan érdeklődött iránta. Sosem késő?"
"Megtanultam aszerint meghatározni a játékosokat, hogy tehetségesek vagy középszerűek, nem pedig aszerint, hogy fiatalok vagy idősek. Mindig is egy tehetségest preferáltam egy ifjúval szemben."
"Végtére is sok sztárunk, mint Paolo Maldini, vagy Billy Costacurta 40 évesen fejezte be. Pippo Inzaghi 38 éves és még mindig nálunk játszik."
Del Piero utalt rá, hogy nem játszana egy másik Serie A csapatban, de a forrás felveti annak lehetőségét, hogy ha a Milan-legenda Pirlo a Juvéba igazolt, akkor minden lehetséges...szerintünk viszont nem! Mi a véleményetek erről?
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.