Krasić sajnálja a kihagyott helyzetet

A szerb szélső rövid nyilatkozatban értékelte tegnapi teljesítményét.

A Juventus középpályása mérges magára, amiért nem tudott gólt szerezni tegnap a Sampdoria ellen.

Krasić a hazai csapat egyik legjobbja volt, két Juve gólban is nagy szerepet vállalt, de mégis kihagyott egy hatalmas ziccert.

"Elégedett vagyok a teljesítményemmel. De tudok ennél jobban is játszani."

"Sikerült kialakítanom néhány helyzetet, de csak 70%-os állapotban vagyok. Úgy érzem, hogy még egy-két meccs, és fizikailag a csúcson leszek."

"A cseleimmel nem vagyok kibékülve. Nem sikerült úgy átvernem az ellenfeleim, mint ahogy kellett volna, és ahogy akartam. Pedig ez a szakterületem."

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

juvem 2010.09.13. 14:45:05

ha ez tényleg csak a 70%-a volt annak amit tud akk érdekelni fog mit alkot 100%osan:) 1. meccsen látszott rajta h neki ez még új beledobták a mélyvízbe de nagyon gyorsan át tudott térni az oalsz focira:) ha tényleg így folytatja akk még a végén méltó lesz hozzá az új Nedved megszólítás! bár még a jó öreg Nedvedtől messze van én Nedved és Alex miatt imádtam meg a Juventust szal nálam nem sokan fogják elérni azt a szintet h új Nedved vagy új ALex:)

Tony 2010.09.13. 14:58:26

Én csak azt sajnálom,hogy lecserélték,a 2. félidőben élmény volt nézni a játékát. Szerintem egyébként nem az egyik hanem a legjobb volt a meccsen. Azt hiszem ha így folytatja,hamar nagy közönség-kedvenc lehet!

Ismeretlen_150170 2010.09.13. 15:10:59

Nyílván azért cserélték le amit maga Krasic is elismer ebben a nyilatkozatában hogy nincs még fizikailag a csúcson! Persze e miatt a csere miatt is Del Neri volt a hűlye egyesek szerint. Örüljünk inkább hogy 70%-osan is már ilyen teljesítményre képes a szerb! :)

Delpiero10 2010.09.13. 15:11:21

Valóban nagyon jó nézni ahogy játszik.Gyors lendületes jól cselez kicsit talán a védekezésben jobban kivehetné a részét de számomra is ő volt a meccs embere!Ha így folytatja nagyon nagy játékos és közönség kedvenc lehet.És látni rajta hogy nagyon akar és a másik kellemes meglepetés számomra F.Melo mert látni rajta az akarást igyekezetet és alázatosságot reménykedem benne ha a játékosok meccsről meccsre fejlődnek ott leszünk a végelszámolásnál az első 3 helyen de az első félidőt nem kommentálom mert az katasztrófa volt.Ha egy Milan ellen produkálunk egy ilyen első félidőt akkor könnyen előfordulhat hogy szünetre 3-4-0-al megyünk mert azért a második félidőben kellett a samp védőinek az aszisztálása a gólok nagy részéhez de csak pozitívan:)Forza Juve!!!

tudojuve 2010.09.13. 15:11:52

Juvem...ha kíváncsi vagy mit tud 100%-osan nézd meg a tavalyi meccseit a Manchester ellen.... Továbbra is állítom...real és a city fog pár év múlva licitálgatni érte.

Csülök 2010.09.13. 15:20:48

Biztos Nedvedet azért hívták vissza, hogy testközelből segítsen neki,és át adja az erőt és a tudást, amit az ifjú Padavannak tudnia kell:D

Ismeretlen_168970 2010.09.13. 15:27:58

IMÁDOM EZT A SRÁCOT!:) youtube.com/watch?v=3FspCJ6WBJ8 youtube.com/watch?v=745cq1QT7Z8&feature=related a mentalitását, azt, hogy mindig győzni akar, hajt, küzd és soha nem áll le! Rajta kívűl ezt még Felipe Melon lehet látni, remélem ez a tűz átragad a többiekre is!!!!

Csülök 2010.09.13. 15:53:32

BigP86 Igazad van... Méló sem rossz gyerek,és a tegnap meccsen is egész jól játszott..valamint én Marchisioval is elégedett voltam, a góljától eltekintve is... Amúgy Krasic azt nyilatkozta, hogy ez egyetlen negatívum amit a Juvénál van, hogy nem lehetett övé kedvenc száma, a 17-es.... De trez elment,akkor Ő miért nem vette át azt a mezt?..... Bár végülis lényegtelen,csak hát mégis...:D

Doma 2010.09.13. 16:03:58

Egy élmény volt látni azt amit a második félidőben művelt. Szerintem is nagyon nagy játékos lehet belőle. FORZA JUVE PER SEMPRE!!!!!!

Juve... 2010.09.13. 16:21:19

Mert mikor idejött Milost akkor még Trez is itt volt ezért a 27 mezt kapta és Trez távozása után meg Traoré kapta a 17 mezt...

juvem 2010.09.13. 16:37:08

tudojuve de más csapatban 100%osnak lenni más dolog 1 picit... vagyis szerintem:)

Csülök 2010.09.13. 19:40:26

Srácok! Aki PES-ezik segítsen már nekem! Krasicot hogy lehet meg találni a PES 10-ben? Nem találom a CSKA Moscow-ot...sem a Szerb válogatottban...

juvem 2010.09.13. 23:07:13

Csülök egyszerűen... sehogy:) mivel nincs benne:) én is próbáltam... de még 3-4 hét és úgyis itt a pes 11... ne izgulj abban benne lesz:)