Bologna - Juventus: 1-2

A Juventus idegenben győzte le a Bologna csapatát, így sorozatban harmadik győzelmét aratta.

candreva_bolognaA Bianconeri korán vezetést szerzett Diego góljával, ezt az előny a szünetig sikerült is megtartani. A második játékrészt aktívabban kezdte a Bologna, ennek eredményeként egyenlítettek is.

Candreva azonban jó cserének bizonyult, a fiatal olasz játékos Del Piero passzát váltotta gólra. A hátralévő időben a Juve visszaállt védekezni, és sikerült is kihúzni a meccset további kapott gól nélkül.

A sikernek köszönhetően a Juve a negyedik helyre lépett előre a tabellán.

BOLOGNA - JUVENTUS 1-2

Összegzés:

Gólok: Diego 4', Busce' 49', Candreva 65'

Sárga lap: Marchisio 51', Portanova 94'

Piros lap: Raggi 89'

BOLOGNA
: Viviano; Zenoni (Savio 73'), Portanova, Moras, Raggi; Busce', Mudingay (Mingazzini 83'), Guana, Casarini; Adailton (Gimenez 60'), Zalayeta

Fel nem használt cserék: Colombo, Appiah, Santos

Edző: Colomba

JUVENTUS
: Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini; Salihamidžić, Felipe Melo, Marchisio (Sissoko 53'), De Ceglie; Diego (Candreva 60'); Amauri, Del Piero (Camoranesi 86')

Fel nem használt cserék: Manninger, Cannavaro, Grosso, Trezeguet

Edző: Zaccheroni

Bíró
: Banti

Ismeretlen_53881 2010.02.21. 19:24:41

Hú de rossz meccs volt. Én nem láttam jó játékot, sőt. Még szerencse, hogy el lehet mondani: csak a 3 pont a lényeg.

Saxoo 2010.02.21. 19:37:51

Az ilyen győzelmek erőt fognak adni a csapatnak a folytatásra! Ne feledjük, hogy mikor Zaccheroni átvette a csapatot, nem csak morálisan, de fizikálisan is hatalmas hátrányban voltunk a többi csapathoz képest, ami azért az Ajax ellen, és ma is látszódott, hogy a 65-70 perctől kezdve sokan nem kaptak levegőt(ez azért bocsánatos dolog, azt nézve, hogy csütörtökön Amsterdamban játszottak). De azért remélem itt is lesz javulás! Viszont 1 dolog nagyon aggaszt! Ez pedig Sissoko jelenlegi formája! Mikor beállt, már akkor úgy mozgott, mint más 90 perc után.... Nem ezt szoktuk meg tőle!!!

DelPiero86 2010.02.21. 19:38:26

Ez a Candreva gyerek egyáltalán nem idevaló, ugyanolyan gyenge mint DeCeglie..Zebina.. Ha Alex meg Diego nem lenne jo formában, szerintem sehol se lennénk..

Csülök 2010.02.21. 19:41:36

Ez a Candrevagyerek,meg pont ide való lenne, egy kis oda figyeléssel és rutinnal elég jó lenne... ha meg nem,akkor pad...

Forza_Juve 2010.02.21. 19:49:34

ha ijen ütembe javul a játék,akkor talán 2év múlva juve szintet látunk majd. ha candreva nem idevaló,akkor melo se.még mindig egy kalap szar.javult valamelyest,már nem 50labdát ad el,hanem csak 40-et és csak minden második meccsen kap sárgát. amúgy örülhetünk hogy diegot nem állította ki a bíró az elején a brutális és fölösleges szabálytalanságér. ja és ha valaki nem bírja 90percig,akkor ottvan a cserelehetőség.amit úgyláccik zacceroni se szeret kihasználni vagy ha igen akkor szarul. amúgy nálam buffon is elkövet mostanság nagyon amatőr hibákat.ferrara és a vezetőség nagyon nagy kárt okozott.szerencse hogy Del Piero kezd formába lendülni és ezzel valamelyest diego is javul.

rmc 2010.02.21. 19:52:26

mit szídjátok Candrevát????Ő lőtte a győztes gólunkat cirka 5 perccel a becserélése után, mégis mi a szart vártok tőle????szánalom hogy képtelenek vagytok örülni a győzelmünknek...egy olyan Bologna otthonában, ahol megizzad mindenki a 3 pontért!!

laverda 2010.02.21. 20:08:58

DelPiero86, neked mi a isten bajod van Candrevával?

Carlos 2010.02.21. 20:12:48

Csak tudnám, hogy egyesek miért szidják a csapatot egy győzelem után. Persze, nem volt a pályán brazilos szamba, és a második félidőben volt egy nagyobb visszaesés, de mindezek ellenére a csapat legalább már elhiszi, hogy képes nyerni, és egyre több fantázia van a játékban is. Egyértelműen javul a játék, bár lassan, de valamennyire biztosan. Diego mostanában végre tud jól is játszani, a Kapitány is kezd formába lendülni, persze vannak bizonytalan pontok, de nem kéne ennyire borúlátónak lenni. Remélhetőleg a Juventus most már elindul azon az úton, ami kifelé vezet ebből a szakadékból. Én nagyon szorítok a srácoknak. (Off: nyert a Roma, az inter pedig ha így folytatja, még elúszik a scudettója. :D Ha már a Juve nem nyerhet idén, akkor Forza Roma! Üssétek ki a mocskos interesek vigyorgó pofájából a fogakat! >D )

Ricsiii 2010.02.21. 20:21:36

Hát eléggé paráztam amikor 1-1 volt de nyerni kellett ez a kötelező. Remélem hogy az idény hátralevő részében nagyon jók leszünk és mindent megnyerünk. Remélem hogy az EL-ba jó teljesítményt nyújtunk és akár meg is nyerjük hát adja isten. FORZA JUVE

DelPiero86 2010.02.21. 20:37:01

Candreva: védekezni nemtud, K.sok labdát elad, sokszor megindul előre, azt sem tudja mit akar vele..röviden.igazábol azt sem tudom őt most milyen poszton erőltetik itt nálunk? Givinco eközben a padon ül, pedig sokkal többet hozzátudna tenni a meccshez, Alexszel, meg Diegoval, meg ugye bár most már CAmoval is..és nem vagyok benne biztos, hogy azért mert ő a legalacsonyabb a serei A-ban, szarabbul védekezik mint Candreva! Azért hoztuk ide mert nem volt más, ennyi!majd ha felépül mindenki,nemsok lehetőséget fog kapni ..

DelPiero86 2010.02.21. 20:37:45

Amugy nem fikázom a csapatot, örülök h végre hozzuk a meccseket! :)

Arnijuve 2010.02.21. 20:41:18

Na azt énsem értem hogy miért kell a srácokat állandóan szidni minden győzelem után....egyszerűen szánalmas hogy már a győzelemnek sem tudnak egyesek örülni.candreva pedig igen sokat fejlődött szerintem már azóta is hogy idejött és de ceglie is elég jó formát mutat....del piero nélkül télleg nem sokat érne a juve,de még szerencse hogy ittvan.idővel meglátjuk hogy valóban fejlődés van e vagy csak szerencsénk volt mostanság.de valami azért mégis jobb lett.5 meccse nem kaptunk ki.szerintem mostmár önbizalom szinten kb 50%-on állunk(cironál 0 volt) szóval tuti fejlődünk még sokat. és a cél már ittvan előttünk hisz 4. helyen vagyunk tehát zaccot sem kell szidni őt erre kérték fel nem arra hogy világverő csapatot építsen arra nem is lenne tökéletes sem a taktika sem pedig a keret egyenlőre.giovinconak egyenlőre nemlátom a helyét a csapatban sajnos pedig az egyik legjobb küzdő szerintem.remélem többet fog játszani ezután.és jöhetnek a győzelmek:D Forza JUVE

Ismeretlen_145917 2010.02.21. 20:43:21

rmc, Carlos: csatlakozok hozzátok! Mit keresnek itt azok akik egy ilyen mély hullámvölgy után 3 meccsel picsognak, hogy szar meccs meg szar Candreva... Menjetek már a fenébe! Végülis csak győztes gólt lőtt! A szemét! Mit képzel ez?! vagy nem keveritek össze az inter blog.hu-val az oldalt?

Carlos 2010.02.21. 20:51:11

DelPiero86: Ebben viszont többé-kevésbé egyet értek. Annyira nem jó ez a srác, hogy kezdő lehessen, padosnak meg minek, és ha választani kell, hát Giovinco sokkalta hasznosabb tudna lenni. Jó, hogy Seba támadó szellemű, de annyit tud ő is védekezni, amennyit Candreva, ráadásul sokkalta jobban tartja a labdákat is. Sebát rettenetesen hiányolom, mert véleményem szerint nagyon menne neki Kapitánnyal és Diegóval karöltve. Végre lehetne fantázia és lendület a játékunkban. Remélhetőleg kap majd lehetőséget Seba, mert bármennyire is szereti a Juventust, szerintem már nem fogja sokáig tűrni, hogy padoztatják, mikor más csapatokban stabil kezdő lehetne. Csak nehogy elveszítse a Juve a végén.. :/ Forza Juventus, Forza Giovinco e Capitano!

Carlos 2010.02.21. 20:54:03

Persze ha Candreva így folytatná, és gólokkal segítené a Juvét, akkor minden áldásom a fiúra! :))

Dani 2010.02.21. 22:05:30

Ha eladnánk Candrévát és/vagy Melót, még itt sem tartanánk. Én örülök, hogy megvan jelenleg a negyedik hely, cél a Milant befogni.

babo410 2010.02.21. 22:21:54

Én nem szidnám a csapatot, ha nem csak a mázlinkon múlna, hogy nyerünk. Mert valjuk meg bement a 2. gól, és utána a Bologna lefocizott minket. és a meccs közben simán bealudtam. Csak néha villant meg a csapat, de közben meg a Bologna felénk kerekedett. És miért van az, hogy kb. 60 percig bírjuk csak? Ez a Juve nem? És tegnap láttam a Barcat játszani. 1 félidő alatt elintézték az ellenfelüket. Mi mikor fogunk úgy játszani újra? Remélem nyáron jön egy jó edző, és ő eldönti kikkel akar dolgozni, és jó játékot produkálunk majd! Mert ez siralmas. Én örülök a győzelemnek, de jó lenne, ha nem csak a szerencsénken múlna a győzelem!

ANADROL 2010.02.21. 23:23:54

DelPiero86 Aztirtad sokat megy előre csak úgy.. ha most nem ment volna előre csak úgy Candreva, nem lett volna gól :)

devil-z 2010.02.22. 12:05:22

Az utóbbi meccseken csupán szerencsénk volt, a játékunk csak minimálisan fejlődött. Az Ajax ellen ugye a szokásos 'íveljük Amaurira majd 100-ból 1x befejeli' - taktika mondhatni bejött, de ez csak mázli. A Bologna ellen is szerencsénk volt, Del Piero ismét remekelt, tökéletes passzokat adott. Ha ő nem játszik ezen a 2 meccsen, esélyünk sincs. Továbbá DC, grygera, zebina, sőt még Salinak sincs keresnivalója a pályán, nem értem miért erőltetik annyira az ő játékukat.