Giovinco nem Nedved helyettese - Ranieri

A 4-1-es Bologna elleni mérkőzést követően Ranieri egy kicsit magyarázkodni volt kénytelen, és elmondta, hogy nem volt elégedett az első félidei eredménnyel.

„Túl passzívak voltunk az első félidőben. Nem tudtuk a megszokott ritmusunkban elkezdeni a meccset, a középpályánk túlságosan kinyílt, és Tiagónak problémát okozott szembeszállni a Bologna öt emberes középpályájával. A második félidőben aztán felgyorsítottunk, és végül egy nagyon jó meccset játszottunk.”

RanieriGiovincoról, aki gólt szerzett és az egyenlítést jelentő gól passzát is szolgáltatta, a következőt nyilatkozta:

„Mindig is azt mondtam, nem kell Giovincóra túl sok felelősséget rakni, de jól teljesít, remek képességei vannak. Már jó volt a Chelsea ellen is, bátorságot és életerőt sugárzott, ahogy ma este is, egy jó meccset játszott. Ő nem Nedved helyettese, mivel különböző játékosok.”

Az egyik negatív pont a mérkőzésen Tiago rossz teljesítménye volt, akit félidőben le is cserélt Ranieri.

„Mondta nekem, hogy a lábai fáradtak, játszani akar, de a lábai nem engedelmeskednek. Ezt követően jobbnak láttam lehozni, hogy esélyünk legyen a mérkőzésen.”