Rossz hírek minden Juve drukker számára: a sérültek száma egyre csak emelkedik, ezért 4 Primavera játékos is az utazó keret tagja, és így is csak 18 játékos áll Ranieri rendelkezésére.

Az elmúlt pát nap katasztrofálisan alakult, Marchionni és Legrottaglie még a Napoli ellen sérült meg, Nedved pedig a Chelsea ellen, Sissoko azt követően és most hozzájuk csatlakozott Trezeguet, Amauri és Manninger is. Ehhez jön még, hogy Camoranesi, Zanetti és De Ceglie még lábadozik sérüléséből, szóval ők sem játszhatnak.

Kapusok: 1 Buffon, 12 Chimenti

Védők: 3 Chiellini, 4 Mellberg, 5 Zebina, 21 Grygera, 28 Molinaro, 41 Ariaudo

Középpályások: 7 Salihamidžić, 18 Poulsen, 19 Marchisio, 20 Giovinco, 30 Tiago, 35 Esposito, 47 Daud
Csatárok: 9 Iaquinta, 10 Del Piero, 46 Immobile

Én ennyi sérültre idén még nem emlékszem, pedig volt pár húzós időszak. Ennek fényében elég kemény meccs elé nézünk így, csak senki meg ne sérüljön már. A mérkőzést ma 20:30-kor játsszák.

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

B 2009.03.14. 18:25:45

pát = pár :)

mmartin91 2009.03.14. 18:26:41

Hát ez a keret, így télleg nagyon gáz, ez egy nagyon nehéz meccs lesz számunkra, remélem Di Vaio-t sikerül majd semlegesíteni Chielliniéknek. Én így kezdenék: Buffon Grygera-Mellberg-Chiellini-Molinaro Salihamidzic-Marchisio-Poulsen-Giovinco Iaquinta-Del Piero

B 2009.03.14. 18:34:35

A hivatalos kezdő meg van elvileg ugyan az amit te leírtál csak Marchisio helyett Tiago :)

Ismeretlen_111021 2009.03.14. 19:00:07

ezez kicsit sok...Trezeguet és Amauri mikor sérült??és mi van velük?ez nálam kimaradt...

Ismeretlen_53881 2009.03.14. 19:16:45

Eszméletlen, hogy nem tudnak mit tenni a sérülések elkerülése végett. Nehéz meccs lesz, és ha folytatódik ez a széria, akkor a fél primavera játszani fog év végére. Amikor lesérül valaki, reménykedem benne, hogy egy jó ideig akkor ennyi lesz, de mindig jön valaki új.. felelős persze nincs.

Alessandro 2009.03.14. 19:18:45

Folytathatnánk a vitát tovább a sérültekről. Mi történik? Valami nagyon nagy gáz van a csapatnál. Most már tényleg el kéne gondolkodni a vezetőknek, egyszerűen ez nevetséges, valakit felelősségre kell vonni.

Alessandro 2009.03.14. 19:27:03

Korábban nem volt ilyen, szerepeltünk 3 fronton, két kupa és bajnokság. Persze tudom bundabotrány, megszakadt egy folyamat, de ez érdekes, nem bírjuk a szerda-szombat tempót. Ezen a szinten ez alap kéne hogy legyen, és így visszakanyarodhatunk oda hogy a játékosok felkészítése nem megfelelő és ismét az edzőnél kötünk ki. Nem hinném hogy az orvosi stáb lenne a hibás, őket nem Ranieri hozta. Na mindegy, várhatóan nem fogjuk megtudni, mi az igazság ebben a dologban, de ez így a normálistól nagyon messze van, nincs ekkor pechszéria véletlenül.

Ismeretlen_118238 2009.03.14. 20:04:23

Még ha az edző tehetne a sok sérülésről ami szerintem nem igaz, akkor sem szabad elfelejteni, hogy 2. helyen állunk a bajnokságban és van esélyünk elnyeri az olasz kupát. Erről viszont az edző tehet.

carlos44 2009.03.14. 20:09:27

nem csípem ranipapát, de most meg kell védenem. tényleg a 2. vagyunk + ott a kupa ahol még van sanszunk, ellentétben az interrel. Bár így is ők valsz nyerni fognak vmit, mi meg nem... a sérültek meg: kő alap, h gáz van velük, csak nem egyértelmű, h ki a hibás. orvosok mert balfaszok, vagy az edző szar tréningeket vezet.

Ismeretlen_118238 2009.03.14. 20:14:04

ha sz edző szar tréningeket vezet, akkor már csak az a kérdésem, hogy eddigi csapatainál miért nem volt ez? Szerintem ez ennél sokkal összetettebb dolog, de az is lehet, hogy csak szerencsétlenség. Minden 100 éveben előfordulhat ilyen.

Ismeretlen_118066 2009.03.14. 20:36:23

Sok dologból adódhatnak a sérülések, mi innen nem láthatjuk át ezeket a dolgokat mert túl kis halak vagyunk az eset megítéléséhez, szerintem ez puszta pechszéria, mert olyan nincs, hogy félreedzené Ranieri a játékosokat. Csak 20-éve van a szakmában az öreg, az edzői kvalitásait ne vonjuk már kétségbe. Aláírom, hogy van nála sok jobb edző, nem ő a legjobb a világon. De ilyen hamis sztereotípiákat ne állítsunk már, hogy ezért is ő a hibás. Mint sokak szerint mindenért.

Gaspy 2009.03.14. 20:47:40

Halli! Nem tom nézni most a meccset, ha a fontosabb infókat leírnátok megköszönném! Előre is thx! gaspy

zlt 2009.03.14. 20:55:09

Gaspy Mutarelli 1-0 Tiagorol jött a gólpassz... Micsoda meglepetés.:D Tényleg csodásan tud védekezni.:D

Ismeretlen_22017 2009.03.14. 21:01:41

Sajnos se net, se Sport2 nincs itt, ahol vagyok, csak a telefonom, szóval csatlakoznék Gaspy-hoz, és arra kérnélek benneteket, kommentáljátok már légyszi nagy vonalakban a mérkőzést. Mi a kezdő, hogy játszunk, ilyesmi. Bár zlt sorai alapján semmi jóra nem számítok... Köszi!

zlt 2009.03.14. 21:04:45

Most csak egy kis káoszt látok és tanácstalanságot. Sajnos. Chiellini a pálya szélén van, mert vérzik az orra elég durván. Ameddig a pályán feküdt, addig Alex kicsit magyarázott valamit Mellbergnek és Grygeranak, de érthetően nagyon idegesnek tűnt.

Gaspy 2009.03.14. 21:05:36

Köszi Zlt, remélem jobb hírek következnek

zlt 2009.03.14. 21:05:51

Amúgy 442 van úgy, ahogy előzőleg vártuk.

zlt 2009.03.14. 21:08:17

Most Giovinco a szélen okosan helyezkedve begyűjtött egy labdát. Szépen átvert valakit és rálőtte. A kipattanót Tiago kapásból fellőtte a stadion tetejére.

Ismeretlen_109592 2009.03.14. 21:13:14

nem ertem. szerintem most nagyon jol jatszik a jueventus. giovincora csak jot lehet mondani, nem tudom mit latnak azok akik nem tartjak nagyra. tempos meccs, sok helyzet, megis a bologna vezet. az egy tiago nem illik a kepbe. hajra!

zlt 2009.03.14. 21:16:39

Azóta is támadunk. Volt Giovinco lövés, Alex fejes (vagyis vállas), Alex szabad. Minden támadást Giovinco indít, de Del Pierot és Jakit nagyon megfogják a védők. Most pedig szünet.

Ismeretlen_109592 2009.03.14. 21:16:50

22 meterrol del piero szbadrugas. fole

Ismeretlen_110022 2009.03.14. 21:18:43

szánalmas az egész...

Ismeretlen_118238 2009.03.14. 21:23:10

Tiago legalább a kaput találta volna el. De nem, a kapus a földön, 16 méterről szembe a kapuval és kibikázza a pályáról. Csak a mellette álló játékosnak passzol, igaz volt egy-két hosszú indítása kisebb nagyobb sikerrel. Jó a Bologna, mi meg nem tudjuk felbontani a masszív védekezésüket. Nagyon beálltak védekezni és kontrákból számíthatunk veszélyre.

Ismeretlen_53881 2009.03.14. 21:26:54

Gio jó, Marchisio is eléggé, viszont Brazzo, Tiago, és sajnos Alex is gyengén muzsikál. Fel kell kötni a gatyát, különben nagyobb égés lehet, mint a Cagliari ellen.

Ismeretlen_53881 2009.03.14. 21:28:33

Ja és nyilván nem kell megerősíteni a védelmünket...

Alessandro 2009.03.14. 21:28:47

GIGI-81: Melyik meccset nézed? Gio nagyon jó, csak még egy kevés izom kellene rá, aztán igazi klasszis lehet, Tiago nagyon gyenge volt az első félidőben. Grygera nagyon aktív, egész jók a beadásai, Salih viszont nem az igazi. Feltétlenül kell egy jobb oldali kp-t vennünk.

zlt 2009.03.14. 21:29:32

Jaja. Amikor Alex visszajött labdáért akkor is jött vele két védő. Nagyon figyelnek rá.

zlt 2009.03.14. 21:30:46

Alex most Buffonnak és Molinaronak magyarázott elég idegesen. Nagyon feszült a helyzet.

zlt 2009.03.14. 21:41:12

Giovinco mekkora labdákat osztogatott... Nagyon jól játszik ma. Most Buffon védett hatalmasat. Di Vaio fejelt. Előtte Gio és Jaki lövését védte Antonioli.

zlt 2009.03.14. 21:52:04

Haha. Giovincot egyszerűen nem tudják szabályosan szerelni. Már másodszor rúgják fel és a második sárgát osztja ezért a bíró.:D Most Zenoni kapta. Eh Del Piero megint vállal találja el a labdát. Kapufa.

Zsotya 2009.03.14. 21:54:46

Tetszetős, h Chiellini-t már többször lehetett látni a kapu előtt nem rögzített szituknál, remélem nem fog rosszul elsülni egy esetleges kontránál... Gio jelenleg a legjobb, talán erőltetnie kellene neki a Terzi-vel való párharcokat. Ha már van egy sárgája, akár kaphatna mégegyet... :D

zlt 2009.03.14. 21:57:45

Jee jee Giovinco 2-1 jobb külsővel.

Zsotya 2009.03.14. 21:57:50

Giooooo !!!!! Nálunk a for !! :D

Zsotya 2009.03.14. 21:58:52

És persze respect Jakinak az önzetlen passzért...

Gaspy 2009.03.14. 21:59:01

Ez az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! így kell fiúk

Ismeretlen_110022 2009.03.14. 22:00:37

GIGI-81: Melyik meccset nézed? Gondolom amelyiket te.

Zsotya 2009.03.14. 22:22:45

Grat az egész csapatnak... Mindenki hozta a tőle elvárhatót, sztem Tiago hibája is csak azért tűnt olyan nagynak, mert 0-1 -nél nem találta el az üres kaput... Gio sokszor visszajött védekezni, Chiellini támadni, néha már nem lehetett eldönteni ki milyen poszton van... :D Alex az utolsó helyzeténél lepasszolhatta volna a labdát Daud-nak, első Serie-A-s meccsén ha gólt lő... Szerintem ezt a csapatot most Alex játszatta, nem Ranieri, nem álltunk meg egy gólnál, végig támadtunk, és ami nekem személy szerint nagyon hiányzott: SZÉPEN játszottunk... Forza Juve !! (és egy kicsit Forza Fior így a 7végére)

carlos44 2009.03.14. 22:27:15

összefoglalva: 1. félidő borzalmas rossz volt sajnos. le is zárom. 2. félidőben hamar jött a gól, ez felpörgette a csapatot. Giovinco nagyon jól játszik, kreatív, jól szervez/irányít. Meg is lett az eredmény előbb 1-1 majd 2-1 az állás. Innentől beindultunk, mindenki kivette a részét. Védelem viszonylag gyenguc volt. Gio tovább élt a szélen és osztott. Alexnek pedig végre összejött 2 akciógól. A végén kicsit önző volt, de 4-1nél talán belefér. :) De sajnos csak 1 félidőn keresztül játszottunk jól. jó volt, h bejött 2 ifi, igaz kicsit előbb kellett volna kb 5 percel, de + h itt voltak. Buffon még nincs teljesen formában, de már alakulgat. a 2. félidő alapján mindenkinek jár a grat. jóccakát :)

Ismeretlen_118238 2009.03.14. 22:29:06

NA VÉGRE!!!!! Most Giovinco is bebizonyította, hogy képes arra, hogy majdan irányítsa ezt a csapatot. Alex nagyon jó volt. Ranieri meg bizonyított, hogy ad esélyt a fiataloknak és nem csak védekezésre állítja be a csapatot. Egy negatívumot tudok mondani, mégpedig azt, hogy a játékvezető lefújta a meccset, mert reggelig el tudtam volna nézni.

Alessandro 2009.03.14. 22:29:34

Ha minden meccsen így játszanánk, akkor egy rossz szót nem szólhatnánk Ranierire, azért látványosan is lehet játszani, úgy néz ki. Persze ehhez kellett Giovinco nagyszerű teljesítménye, és Salih is jó volt a 2. félidőben. Remélem a mai meccsel Del Piero beindul a gólgyártásban és támadni fogunk a továbbiakban is.

Ismeretlen_109592 2009.03.14. 22:30:38

GIGI-81 a kommented-nek nem tudom mi volt a lenyege? Ha ertessz egy kicsit is a focihoz, akkor belanad h a csapat nagyon nagyon jol jatszott! Remelem azota neked is megvaltozott a velemenyed. Egyszeruen lenyugozo volt a meccs. Tisztan latszott h Giovinco szint vitt a jatekba, persze a gyozelem az egesz csapatot illeti. Az egy Tiago-t nem szimpatizaltam csak, inkabb hivta volna Ekdal-t a helyebe. Gratula az edzonek is h ennyire jol tudta motivalni a jatekosokat. En mar csak azt nem ertem, hogy van mikor a mai csapatbol 7-8 benne vannak a kezdoben +masok es nem jatszanak majd semmit, ma meg ennyire jol produkalnak. En tenyleg "el vagyok szallva" a mai meccstol. Szep volt.

Zsotya 2009.03.14. 22:30:52

További jó fórumozgatást mindenkinek !! "Magyarország, én most leiszom magam." - örömömben :D Jóccakát !

zlt 2009.03.14. 22:30:56

"Mindenki hozta a tőle elvárhatót, sztem Tiago hibája is csak azért tűnt olyan nagynak, mert 0-1 -nél nem találta el az üres kaput..." Róla kapta Mutarelli a gólpasszt és a lövése után még labdát is vesztett a félpályán, amiből szerencsére egy támadáson kívül nem lett semmi komolyabb. 2 dolgot vártam ma. Azt, hogy Ranieri agresszív taktikával készüljön és azt, hogy meglássam én is miben fejlődött Tiago. Az első bejött. És nem véletlenül volt az a csere félidőnél. Poulsen sokkal stabilabb pont volt a középpályán, mint a portugál. Ranierinek ezért külön dicséret, mert bele mert szólni a meccsbe viszonylag korán ezzel a cserével. A többiek előtt le a kalappal. Még Grygera is villant egy szépet. Mellberg is majdnem sarkalt egy gólt. Végre kreatív összjáték volt. Szerintem nagyon jó meccset láttunk.

Ismeretlen_118238 2009.03.14. 22:32:48

Ez a meccs bebizonyította, hogy minden rosszban van valami jó. Most Nedved sérülésére gondolok. Így legalább Giovinco megragadhatja az esélyt és beírhatja nevét a kezdő csapatba.

Ismeretlen_108746 2009.03.14. 22:34:13

Giovinco nagyon jó volt, aki még mindig túlsztárolt játékosnak tartja az nem normális. Ranierit sem érheti kritika, élmény volt nézni a 2. félidei játékot, s újabb fiatalok kaptak lehetőséget. Csak így tovább. Salihamidzic is egész jó volt, remélem soha többet nem látjuk Marchionnit a pálya közelében.

Gaspy 2009.03.14. 22:38:52

Király megvan! zlt és Zsotya köszi a közvetítést! Forza Juve!!!

Ismeretlen_110022 2009.03.14. 22:39:24

GIGI-81 a kommented-nek nem tudom mi volt a lenyege? Ha ertessz egy kicsit is a focihoz, akkor belanad h a csapat nagyon nagyon jol jatszott! Remelem azota neked is megvaltozott a velemenyed. Amit írtam az első félidőről írtam a szünetben. És a véleményem (az első félidőről) nem változott. EGYSZER LŐTTÜNK KAPURA!!! A kiesés elől menekülő bolonya ellen. Ez nekem nagyon kevés. A második félidő nyilván kellemes csalódás volt. :-)

zlt 2009.03.14. 22:41:42

A félidőben 9/5 és 5/3 volt a kapuralövések száma.

Dodi 2009.03.14. 22:50:06

Nagyon állat volt ez a meccs!!!!!!!Végre valami szép játékot láthattunk!!Gio,Alex,Sali,Grygera,Marchisio,Chiellini, Mellberg nagyon jól nyomták na meg Molinaro ,de nem igaz mért kell Molit mindig szidni minden meccsen kihajtja a lelkét le a kalappal előtte!!! Forza Juve !!!!!!!!

Ismeretlen_116706 2009.03.14. 23:12:52

mintha masodik felidoben 4-3-1-2-re allt volna at a csapat, Giovinco szabadabb kezet kapott, es lett is eredmenye. Varom, ahogy az occse is par ev mulva bemutatkozik ;)

Ismeretlen_109592 2009.03.14. 23:15:04

szerintem az elso felidoben is nagyon jol jatszott a csapat. a bolognanak szerencseje volt azzal a gollal, biztos megerdemeltek, de a juventus dominalasa evidens volt. csak igy tovabb es hajra fiorentina

buub 2009.03.15. 00:49:28

Nem tudja valaki megmondani, hogy ismétli-e a sport tv a meccset? mert lemaradta róla, de szeretném megnézni.

Ismeretlen_22017 2009.03.15. 01:08:29

Nagyon szépen köszi mindenkinek a közvetítést, de azt nagyon sajnálom, hogy erről a mérkőzésről lemaradtam. Köszi Sport2. Ráadásul úgy tudom, nem is ismétlik majd... :(

DP88 2009.03.15. 01:18:50

Pont jól jött ki h tegnap kezdtem el védeni Tiagot. :D Ma sajnos szánalmas volt, ilyen rossz produkciót tavaly láttam tőle (többször is) volt az az 5 perc amikor azt se tudta hol van, remélem többször nem jön rá idén... Giovinco bámulatos volt, és le a kalappal a blogna elött, amit tudtak megcsinálták, ha igy folytatják szerintem bent is maradnak. Alex a végére elkapta a fonalat, persze tegyük hozzá, h ennyi helyzetből 5 éve 4 gólt rugott volna, de minden ok, a 2. félidőben jól játszottunk, Tiago megérdemelte a cserét.

Ismeretlen_53881 2009.03.15. 08:22:19

Nagyon jó volt a második félidő. Brazzo és Alex látványos javuláson ment keresztül szünetben, persze Gio így is ellopta a showt. Nincs mese, játszatni kell, igazából az sem érdekel, hogy ki helyett, mert nincs még egy olyan játékosunk, aki kreatív és gyors is. Több ilyen játékot szeretnék látni.

mnorba 2009.03.15. 08:54:31

Ismeretlen_102898 2009.03.15. 08:55:26

Giovinco nagyot nyújtott!

zlt 2009.03.15. 09:12:41

Az összefoglaló: youtube.com/watch?v=gbz-v2kTeJs

carlos44 2009.03.15. 09:57:29

man of match egyértelműen Giovinco!!! DP88: teljesen igazad van. Alex nagyon sokat elpuskázott, de a végére azért csak bepiszkált kettőt. Kellett neki nagyon. Sztem 3at akart rúgni, mert a végén 3tám 2 védő szituban elönzőzte. Ha leadja 5-1. Mind1 4-1nél alextől ez belefér. Amúgy sztem Iaq is nagyon hajtott

juve16 2009.03.15. 10:16:44

Ma reggel néztem meg a meccset még elég kómásan, aztán hamar magamhoz tértem, ugyanis az első félidőtől elkapott a gyomorgörcs mint a reggeli tejeskávétól. Most Tiago elég gyengén játszott szerintem, jól tette hogy lecserélte Ranieri. Molinaro illetve Grygera beadásai sem voltak túl acélosak, de hál' Istennek hamar kiderült hogy Giovinco mekkora kiskirály beadásban. És úgy vettem észre hogy észlelték a többiek is, és tömték a jó labdákkal. Salira sem lehet most panasz, örülnék ha a hátralevő meccseken is így tudna játszani mert nagy szükség lenne rá. Gratula a csapatnak a 2. félidei játékért. Lenyűgöztek!

Victor90 2009.03.15. 11:33:34

Üdv!!Gratulálok a csapatnak,nagyon boldog vagyok!Sajnos csak az első félidőt tudtam megnézni:S0-1nél nagyon megijedtem,hogy tudna zárkózni a Milan ránk,de hálistennek még nem!!Tiago sajnos nagyon rossz volt,nem csoda hogy Ranieri lecserélte!!Marchisio és Gio már az első félidőbe megmutatták,hogy milyen tehetségesek!!A youtubén megnéztem az összefoglalót és a gólokat,nagyon örülök hogy Del Piero vágott 2-tőt,Gio ismét betalált,és Brazzo is eredményes volt!!Grat mégegyszer a csapatnak,remélem a Milan vagy az Inter botlik.

mmartin91 2009.03.15. 12:14:09

Érdekes meccs volt ez a tegnapi. Az első félidei játékunk egyenlő volt a nullával. A Bologna nagyon jól játszott, mi pedig nagyon szarul, egyedül Giovinco teljesítménye volt kielégítő. Tiagoról inkább nem is beszélek, ez kész paródia. A második félidőre aztán minden megváltozott. Kiválóan játszottunk, elsősorban Giovinconak köszönhetően, akit én először láttam jól játszani Juventus mezben. Összejött neki a gól is, igaz, egy teljesen nem tudatos lövést követően, bár most ez lényegtelen. Ezek után Del Piero vágott kettőt, aki sok helyzetet kihagyott, de szerencséjére mindig úgy pattant a labda, ahogy neki kedvezett. Összességében a második félidei játékunk lehet h a szezon legjobb játéka volt, és hát el kell ismernem nekem is, h ez 99%-ban Giovinconak volt köszönhető. Amit tegnap láttam tőle, az télleg nagyon szép volt, nekem is tetszett a játéka. Az érdekesség egyébként az volt, h a Bologna első félidei remek játéka után a második félidőben vmi elképesztően szarul játszott. A góljainknál a Bologna védői gyakorlatilag álltak a pályán, nem léptek oda senkinek, katasztrófálisan játszottak. A második félidőben egyszerűen annyira elfáradtak h alig tudtak már futni is, ez az amit nem értek. Persze, nekünk jó volt ez így, mert lazán gurítottunk egy négyest, és végül simán megnyertük a meccset, de a probléma konkrétan az, hogy ha feljött volna a Manchester United vagy a Liverpool, akkor akár nekünk, akár a Bolognának gurítottak volna jó esetben egy hatost, ha nem többet.

juvem 2009.03.15. 12:49:13

hát sztem rohadtúl nem gúrított volna a MU vagy a Pool 6-ot az 1 félidőben ők is lehet betalálnak lehet nem... de 2. félidőben ilyen játékkal és ezekkel a játékosokkal akik fent voltak a chelsea-t is szanaszét szedtük volna! és Gio-nak már volt néhány nagyon jó meccse! pl olasz kupa meccs ott ahogy Alex, Gio és Amauri bolondította a védőket azt örm volt nézni! FORZA JUVE

Roli921 2009.03.15. 14:53:08

Hülyét kapok hogy egyesek egy ilyen négyes után is kritizálnak. Nektek tényleg semmi se elég. egyébként a mu meccs is 4:1 lett nem?

juve21 2009.03.15. 16:57:12

Roli921, Én az ilyen emberek miatt nem szeretek kommentelni. Engem is ki tudnak kergetni a világból ezzel az állandó negatív dumával. Ha jók vagyunk, akkor az ellenfél gyenge, ha kikapunk akkor meg szar a csapatunk, az edzőnk. Ne is foglalkozz velük. Én már egyes emberek kommentjét egyszerűen átugrom, bele sem olvasok! Forza JUVE!!!!

Ismeretlen_53881 2009.03.15. 17:07:34

Könyörgöm, mmartin leírja a véleményét, és azonnal ugrani kell rá? Az az igazság, hogy legtöbben vitatkozni, kötekedni jönnek ide, és nem negatívkodni. Sajnálatos. juve21, no offense, de csak azt tudom neked javasolni, amit te javasoltál Roli921-nek: ne törődj vele, ergo ne is reagálj rá.

zlt 2009.03.15. 17:12:56

Azért az kicsit vicces, hogy most hirtelen mennyire eltűntek a Tiago rajongók, akik szerint sokat fejlődött az utóbbi fél évben.:D Ranieri Tiagoról szóló kommentje is csak egy jó mentség volt, nehogy kikezdje a média a portugált.:D

Ismeretlen_114665 2009.03.15. 17:33:06

Én meg már az "újjoncok" kommentjeit nem kommentálnám! Én azt kérném azoktól akik nem olyan régóta kommentelgetnek itt, hogy nézzenek már magukba egy kicsit, hogy mióta megjöttek azóta vannak itt OFF-olások, meg trágárságok! (És most direkt nem mondok konkrét neveket, nehogy még nagyobb feszkó legyen!) mmartin91-, passerby-, shyr kahn-, GIGI-81-el stb. nem pár hete kommentálgatunk itt és még ha nem is egyezet néha a véleményünk megmaradtunk a kúltúrális keretek között MINDIG! Ui.: télleg akinek inge az magára veszi, aki meg nem az nem! Ja és a győzelemhez meg grat a csapatnak! Forza Juve!

juvem 2009.03.15. 18:17:46

rem nem rám gondolsz mert 2 éve nézem az oldalt és kommentezgetek:D vagy az még mindig újjonc?:(:D

Ismeretlen_102194 2009.03.15. 19:22:34

Kury sorai adták a bátorságot hogy mégegyszer ideszúrjam alig két nappal ezelőtti kommentemet,elynek lényege,aktualitása mit sem változott,és ami szomorú,nemis fog egyhamar ahogy így elnézem.:( asveed, 2009. március 13., 21:35 OFF!!!Igen,ebben igazad van!Ami itt hetek óta folyik az nem méltó a Kommentelés fogalmához,a Juventus FC Blog Fogalmához!!!!Az állandó személyeskedés,egymás leszólása,kioktatása stb soha nem látott méreteket ölt!Én azt hiszem tartózkodni fogok a kommenteléstől mert cirka 2,5-3 év alatt nagyon elfajultak itt az indulatok,amit azért nem értek mert ez az oldal nem ezért lett létrehozva,nem erről szól!!!!!!!!!!!!!!!! A kúltúrált viták mindíg is arra sarkalltak hogy -mégha nemis értettünk egyet-,mégis megvitassuk a dolgokat,de azért nem döngöltük a földbe másikat "vérig alázva",ami valljuk be egy monitor mögül azért nem nehéz,inkább szánalmas!!! Nagyon,Őszintén sajnálom ezt,mint ahogyan azokat is akik régen szintén mindennapos vendégek voltak itt de hasonló okból már tartózkodnak a hozzászólásoktól! Sajnálom! Üdv Mindenkinek,Forza Juve! End OFF!!!

Ismeretlen_102194 2009.03.15. 19:23:45

Ja!És a tegnapi meccs második félidejétől kicsit elaléltam!Erre vágytunk már régóta,assszem! Forza Juve!!!

Roli921 2009.03.15. 20:42:55

Én még mindig szeretem tiago játékát. Most szar volt elismerem. Gio is szar volt nápoly ellen mégsem írogattam hogy el kell adni. Mindenkinek van rossz meccse. Egyébként a Marchisio Tiago páros egy kalap szar. A két játékosnak kiüti egymást. Együtt bénák Sissel vagy Poulsennel párban mindegyik használható. Egyébként a Poulsent fikázok is eltüntek.

Ismeretlen_22017 2009.03.15. 20:51:34

Gaspy: kiszedtem a kommentedet, mert ennek a stílusnak itt nem volt helye. Többször téged sem figyelmeztetlek... mmartin91 leírta a véleményét, amivel nem kell egyetértened, de ő legalább normális stílusban tette. Te nem!

Ha jól tudom ez egy juventus fórum és nem egy juventus ellenfórum. Kb 1 éve olvasgatom és kb 1-2 hónapja irogatok is. Próbálok mindig kulturált lenni bár nem biztos hogy mindig sikerült. Itt egyesek szerintem nem drukkolnak a JUVENTUSnak csak a juve egyes játékosainak. Pl ősszel hányan drukkoltak annak hogy veszítsen a csapat hogy kirugják az edzőt. Szerintem az igazi JUVE drukker sohasem drukkol a csapat ellen. Itt egyesek szerint Del Piero mindig isten Poulsen Tiago Molinaro Secco Ranieri meg mindig egy fos. Én mindig elismerem ha valaki jó vagy szar(Pl tegnap Tiago). Csak mikor egy győztes meccset a csapat nyert meg a veszteset meg Rani papa meg Tiago vesztette el az röhej. A zlt provokációk meg röhelyes Az ilyeneknek kéne eltűnnie!

kikka 2009.03.15. 21:43:05

egyet értek roli szánalmas amiket irnak

zlt 2009.03.15. 21:44:23

:DDD Tiago nem csak tegnap volt rossz. Már két éve ilyen 1-2 meccstől eltekintve. Az, hogy te ezt nem akarod meglátni már a te bajod.:D A sérülésekre is úgy reagáltál, hogy nincs baj, mert a milánnak több sérültje van. Ez így megmutat egy bizonyos szintet sajnos. Ez van. Ha nem tetszik, hogy valaki nem ért veled egyet, akkor becsukod a szemedet.:)

kikka 2009.03.15. 21:44:28

akinek nem inge ne vegye magára

zlt 2009.03.15. 21:49:57

"tt egyesek szerint Del Piero mindig isten Poulsen Tiago Molinaro Secco Ranieri meg mindig egy fos." Amikor otthon kivédekeztünk félidőket, akkor megírtam Ranieriről a véleményemet. Amikor bevállalta a Chelsea ellen a támadó játékot akkor is megírtam a véleményemet. Ha jó lépése volt, akkor azt elismerem. Ennyi az egész. Van véleményem és nem csak reménykedek, hogy lesz ez még jobb is. Próbálom realisan látni a dolgokat. Ha ezt nem tudod elfogadni, hogy valaki nem vak, akkor nem kell kritikákat olvasni. Ennyi az egész.:) Valakinek nem megy az a módszer, hogy becsukjuk a szemünket és lakmározunk akármi a helyzet.:)

Roli921 2009.03.15. 22:03:24

Nyilván ha te elismerted hogy jó volt amit cselszki ellen csinált akkor nem rád gondoltam. Arról hogy magadra vetted nem én tehetek. Sérültekre pedig te kérdezted van e még egy ilyen csapat. Én meg megírtam hogy van. Én is szarnak tartom az orvosi stábunkat Jó lenne ha nem forgatnád ki a szavaimat. Nyilván te sokkal jobban tudod hogy mi van mint Ranieri. Elvégre te is minden nap dumálsz Tiagoval! Csak így tovább

zlt 2009.03.15. 22:09:05

"Sérültekre pedig te kérdezted van e még egy ilyen csapat. Én meg megírtam hogy van." "Roli921, 2009. március 15., 14:54 Milannál simán rosszabb a helyzet." Én első hozzászólásom ott: zlt, 2009. március 15., 17:07 Köszönöm. Ki forgatja ki kinek a szavát?

Roli921 2009.03.15. 22:16:39

Igazad van gratula Elodv, kérdezte és arra reagáltam Bocs

Ismeretlen_118066 2009.03.16. 10:12:12

zlt: "Azért az kicsit vicces, hogy most hirtelen mennyire eltűntek a Tiago rajongók, akik szerint sokat fejlődött az utóbbi fél évben.:D Ranieri Tiagoról szóló kommentje is csak egy jó mentség volt, nehogy kikezdje a média a portugált." Ha te nem látod a fejlődést akkor valami belement a szemecskédbe, kicsit túlzás amit művelsz, mintha unatkoznál otthon és direkt vitát akarnál provokálni, ha a te véleményed elfogadja valaki, akkor te miért nem tudod elfogadni más véleményét? Jó nem volt most jó Tiago, remélem örülsz is otthon magadban, hogy milyen igazad van meg milyen okos is vagy te valójában. A meccs után meg Ranieri elmondta, hogy Tiago kérte a saját lecserélését mert elfáradt és nem akart még1 sérülést megkockáztatni, nem játszott jól, de a világon nincs olyan játékos aki minden meccsén jó lenne. A beilleszkedési probléma sem egyedülálló, sokszor sok helyen előfordult már sok játékossal. Na peace

Shyr Kahn 2009.03.16. 10:37:00

Tiago sokat fejlődött az előző félévben. Ez az én véleményem. Minden meccsen amikor játszott elég jó teljesítményt nyújtott. Nem világklasszis teljesítményt, de jót.

Ismeretlen_117673 2009.03.16. 11:58:00

egyébként mennyi idő kell ennek az embernek,hogy végre felvegye a ritmust? az elmúlt néhány hétben jó volt,de még mindig nem ELÉG jó... én speciel eddig egy meccsen sem láttam Tiagotól olyan játékot,ami egyébként benne van. Sissoko sérülésével most itt az esély hogy bizonyítson,aztán év végén eldől,hogy marad e vagy sem.