A Genoa elleni keret

A Genoa ellen Ranieri már számíthat néhány újabb játékosára, akik felépültek sérüléseikből. Elképzelhető, hogy Claudio Marchisio, akik a Real Madrid elleni első mérkőzésen sérült meg, kezdőként kap ma este lehetőséget.

Ennek ellenére még mindig nagyon sok a sérült: Buffon, Trezeguet, Zanetti, Zebina, Poulsen, Salihamidžić, és Knezević sem léphet pályára a Genoa ellen.

Íme a 19 játékosból álló keret:

kapus: 12 Chimenti, 13 Manninger

védő: 3 Chiellini, 4 Mellberg, 21 Grygera, 28 Molinaro, 29 De Ceglie, 33 Legrottaglie

középpályás: 11 Nedved, 16 Camoranesi, 19 Marchisio, 20 Giovinco, 22 Sissoko, 27 Ekdal, 30 Tiago, 32 Marchionni

csatár: 8 Amauri, 9 Iaquinta, 10 Del Piero

A mérkőzést 20.30-tól közvetíti élőben a Sport 2.

mmartin91 2008.11.13. 16:14:51

Manninger Grygera-Legrottaglie-Chiellini-De Ceglie Marchionni-Sissoko-Marchisio/Tiago-Nedved Amauri-Del Piero Nagyon fontos h Diego Milito-t semlegesítsük a meccsen mivel ő a Genoa első számú gólfelelőse. Persze, vannak még jó játékosok a Genoában de Milito semlegesítése a legfontosabb, ez kell ahhoz h megszerezzük zsinórban hetedik győzelmünket.

buub 2008.11.13. 20:12:38

Manninger Grygera-Legro-Chiellini-De Ceglie Camo-Sissoko-Tiago-!!!!Giovinco!!!! Del Piero- Iaquinta

Ismeretlen_74763 2008.11.13. 21:19:08

félidő vége 2-0 ide Grygera Amauri, Giovinco nem játszik.

Juvetto 2008.11.13. 21:32:14

:)) Így szoktam a FIFA-ba gólt rúgdosni, mint ahogy Grygera csinálta, bravó!! :)) Aztán még egy gólpassz is Amaurinak(mint edzésen...természetesen fantasztikusan csinálta a "brolasz"!:)), és megfelelő védőmunka, egyelőre ez a cseh védő teljesítménye... Pacsi a mi oldalunkon lévő asszisztensnek! ;) Ja, és Várhidi úrnak remek meglátásai vannak, csípem az elemzéseit. Na, gyerünk tovább, hajrá!!!!!!!!!!! FORZA JUVE!!!

juvem 2008.11.13. 21:51:45

Del Piero teljesíténye milyen??? és milyen a játék képe? szépjáték vagy csak kontrás középpályaharc?:)

Juvetto 2008.11.13. 22:02:53

Alex most nem villog, de végzi a kis munkáját. Volt néhány szabadrúgása, igaz távolabbról, szóval egyelőre még nem talált be ismét állítottból. :) Nem mondhatni, hogy szépen játszunk, de ez most nem is érdekes, ezt a meccset "csak" be kell húzni és kész! :) Megy egy kis labdatartás és próbálkozás itt is-ott is... Egyébként viszonylag még mindíg agilis a Genoa, főleg Palladino és Milito próbálkoznak, bár szerencsére ez inkább az első játékrészre volt jellemző. /69. perc: Marchionni le-Camoranesi be/ FORZA JUVE!!!

Juvetto 2008.11.13. 22:07:16

Hozd már be Giovincot, hogy vernéd telibeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juvetto 2008.11.13. 22:13:05

85. perc: Iaquinta góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))) Alex assziszt!! :) FORZA JUVE!!!

juvem 2008.11.13. 22:14:26

:) na 3-0 idéna legtöbb gól:P:D

Juvetto 2008.11.13. 22:15:04

Jééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!! Beállt Giovinco, Alex helyett a 88.(!!!) percben... Tizenegyes ellenünk, Sissoko kezezése miatt... :(

Juvetto 2008.11.13. 22:15:43

3-1, Milito :(

juvem 2008.11.13. 22:17:17

faszom mekkkora szerencsétlenség:S mind1 a 3pont megvan

Juvetto 2008.11.13. 22:18:59

Szívesen! :) Aha, szépen oldotta meg Grygera. Pavel már látványosan szenved, teeeeeeee!!! A faszér nem lehet lecserélni(már nem)?!!?!?! Öngól, 4:1, Camo beadása után!! :) FORZA JUVE!!!

Juvetto 2008.11.13. 22:22:22

Kipipálva! :) FORZA JUVE!!!

Juvetto 2008.11.13. 22:27:10

Ja, sorry, Legro kezezett! És az isteni Alex hatalmas gólpasszt továbbított Jakinak!! :) Gratulálok Ranierinek, mert győzött a csapata, de ezzel egyidőben le is cummanthana egy talicska majmot!!!!! FORZA JUVE!!!

juvem 2008.11.13. 22:27:15

na a végét láttam legalább :D uccsó 10 percet néztem ami 3 gólt jelent:D na ahogy látom elég könnyen túlmentünk genoán! nem baj így tovább mindenkin így gázoljunk át:P rem jövőhéten intert is kb így verjük:P

vizi8 2008.11.14. 07:38:08

Gratulálok a fiuknak, nem szép játékkal, de nagyon hatékonyan adták elő.Molináro és Marchionni játéka hagyott némi kívánni valót.A csatárkettósunk pedig küzdöttek, de szenvedtek is egyben. A védelem szinte tökéletesen látta el a feladatot, csak az első félidőben tudott milito kezdeni valamit.Palladino harmatgyenge!!! Nedved Sisoko, Tiago pedig kezdi egyre jobban megszokni egymást.és amit multkor is írtam, hogy visszatámadnak a belső kp.-k, ugyanezt emelte ki várhidi is. Így már a támadás inditását szorult helyzetből kell végezni-nincsenek hajszálpontos labdák.

Ismeretlen_53881 2008.11.14. 10:36:18

Legnagyobb különbségű idei győzelem - taps. Giovinco kapott kemény öt percet - taps.

Alexxx 2008.11.14. 11:51:53

1.Hát igen, Giovinco 5 perce, ha nem játszatjuk, adjuk kölcsön a télen, legalább fejlődhet, bár tavasszal a bl-ben szükség lesz rá. 2.Addig örülhatünk még Manninger nem ér labdához és az ellenfél nem találja el a kapunkat. Az ellenfelünk megint kihagyta a ziccereit. Szerintem Chiellini volt talán a legjobb Del Piero mellett. Mi erről a véleményetek???????

Shyr Kahn 2008.11.14. 15:26:21

Most komolyan. Miért kell mindig a negatívumokat kiemelni? Gio majd kap több lehetőséget, ha Ranieri úgy látja, hogy már felkészült... Hatalmas grat a csapatnak!

Ismeretlen_53881 2008.11.14. 17:59:40

Shyr Kahn, a hozzászólásomból eléggé nyilvánvaló, hogy örülök a győzelemnek. A többi meg... Söpörjük a szőnyeg alá, vagy mi? Gio már rég felkészült, és simán van olyan jó első 20-25 perce, mint Nedvednek utolsó 20-25 perce.