Spalletti lehet majd a Juventus trénere

Óriás pletyka-folyam, ezúttal a 'Tuttosport' jóvoltából... Nézzük:

A 'Tuttosport' úgy tudja (tehát nem igaz...), hogy Carlo Ancelotti az idény végén távozni szeretne a Milantól, és a legvalószínűbb célpont a Roma lehet. Ezzel együtt a fővárosiak jelenlegi trénere, Luciano Spalletti a Juventushoz igazolna.

Luciano Spalletti

Carlo Ancelotti 2001-ben vette át a Milan irányatását, és a sikerekben gazdag hét év alatt Scudettót, Bajnokok Ligáját, Olasz Kupát és Interkontinentális Kupát is nyert.

Az elmúlt évben azonban már nem jöttek annyira a sikerek, és sokan úgy vélték, a tavalyi idény végén elhagyja a Milant. Ancelotti végül maradt, de a 'Tuttosport' információi szerint a csapat szereplésétől függetlenül távozik Milánóból.

A tréner ugyanis új kihívásokra vágyik, és könnyen elképzelhető, hogy szeretett klubjának, a AS Romának veszi át az irányítását, ahol játékosként nyolc évet töltött el, bajnoki címet, és négy Olasz Kupát nyert.

Amennyiben ez megvalósul, Luciano Spalletti, a Roma jelenlegi trénere Torinóba költözhet, és válthatja Claudio Ranierit. Spalletti nevét már jó ideje emlegetik együtt a Bianconerivel, így végül a Juventusnál köthet ki, amennyiben Ranieri nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.

zebra 2008.09.04. 11:03:26

Remekül hangzik. Bár igaz lenne! Várunk, Luciano!

babo410 2008.09.04. 11:49:42

Többre mennénk vele, mint Ranierivel, akit csak örök vesztesnek szoktak hívni. A Romával is csak azért nem lett bajnok, mert rövid a kispadja. Több cserejátékost kéne venniük. Sokkal szívesebben látnám a Romát bajnokként, mint az Intert. De idén mi leszünk a bajnokok. Sőt a bajnokok bajnoka is:)

juvem 2008.09.04. 13:12:52

én emgelégednék ismét a 3. hellyel... ha helyette megnyerjük a bl-t:))))

Ismeretlen_102246 2008.09.04. 16:09:02

Szerintem Ranieri nem lúzer. Jól tolja a szekeret, de ha mégis megvállnánk tőle, akkor inkább Prandellire teszem a voksom...

babo410 2008.09.04. 17:34:48

Én majd az év végén mondok véleményt Ranieriről! Eddig nem mutatott sokat, tavaly is lehettünk volna bajnokok, de neki is köszönhetően (Nagyban neki) nem lettünk. De idén sztem bajnokok leszünk. Remélem idén jobb taktikát választ a mester.

Grove4 2008.09.05. 15:16:53

"Többre mennénk vele, mint Ranierivel, akit csak örök vesztesnek szoktak hívni.";"De idén mi leszünk a bajnokok. Sőt a bajnokok bajnoka is:)" Enyhe ellentmondás van a hozzászólásodban,én egyetértek ShyrKahn-al,egyáltalán nem rossz edző Ranieri(és én mindig is védem őt),azért mert a Chelsea-ből elküldték ,de egy jó csapatot épített előtte,és mindenki Lúzerezi,meg vesztesezi,tény,nem nyert mindent halomszámra,de erről nem csak ő tehet,és ettől még szerintem nem rossz edző. "Eddig nem mutatott sokat, tavaly is lehettünk volna bajnokok, de neki is köszönhetően (Nagyban neki) nem lettünk." Ez egy hülyeség szvsz.,a reális elvárások a tavalyi szezonban a cspattal szemben a 4-5.hely volt(tehát az UEFA kupa),és ezt nyilatkozta is Ranieri,aki ezeket az elvárásokat felülteljesítette!Nem lehet mindent az edzőre fogni,nyilván neki is vannak hibái,de Spalletinek is!