Young Boys - Juventus: 1-1

A Juventus uruguay-i középpályásának, Oliverának köszönheően 1-1-es döntetlent ért el a Young Boys elleni barátságos találkozón. A mérkőzés után Ranieri a következőket mondta:

"A legfontosabb dolog, hogy nem történt sérülés."

Juventus FC

A berni Stade de Suisse műfüves pályáján megrendezett mérkőzésen a végeredmény 1-1 lett, mindkét gól az első félidőben született. Joao Paolo szerzett vezetést a hazaiaknak, majd az első félidő végén Olivera egyenlített.

A 16.000 néző előtt lejátszott találkozón Ranieri a következő összeállításban küldte pályára csapatát:

Belardi; Birindelli, Legrottaglie, Zebina, Molinaro; Szalihamidzsics, Tiago, Zanetti, Nedved; Del Piero, Olivera

A második félidőben Almiron, Nocerino, Grygera, Esposito, Bassaoulè és Pasquato is lehetőséget kapott. A mérkőzés után Ranieri elégedetten nyilatkozott:

"Ezek a meccsek a csapategység erősítése szempontjából nagyon hasznosak. A mérkőzés hangulata szórakoztató volt, és döntetlennel ért véget. Szerencsére nem türtént újabb sérülés, számomra ez a legfontosabb."