Mai mérkőzés

Ma, helyi idő szerint 16:00 órakor Angliában a Juventus a Newcastle ellen lép pályára az európai turné első állomásaként. Reményeink szerint a meccs élőben követhető lesz a következő címen Sopcast segítségével:
sop://broker1.sopcast.com:3912/9089

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Ismeretlen_74763 2007.07.29. 16:19:48

na a newcastle vezet egy kamu 11essel

Elodv 2007.07.29. 16:56:04

Félidő van vagy már vége?Most sikerült behozni a Sopcastal, de egy reklám juli 30at írt...

Robi 2007.07.29. 16:57:51

Azt néztem én is, de nyugi, ma van. Most jön a 2. félidő.

Robi 2007.07.29. 17:05:09

Hát sajna 2-0 a Newcastle-nek, de nem játszunk rosszul, ez 2-0 nem tükrözi hűen a mérkőzést. Volt már egy-két nagy helyzetünk, kis serencsével már lehetne gólunk, de eddig sajnos a befejezésekbe hiba csúszott. Iaquinta eddig nem nyújt valami meggyőző teljesítményt, de talán majd később. Azt is érdekes volt nézni, hogy többféle formációt kipróbáltak már a meccs folyamán. Ranieri még keresi a lehető legjobb felállást.Remélem a 2. félidő folyamán már gólnak is örülhetünk.

Elodv 2007.07.29. 17:10:09

Na elkezdődött a második félidő, a Newcastle 3at cserélt a félidőben, a gólszerző Milner és Martins is lejött.

Elodv 2007.07.29. 17:18:20

Bocs Caroll volt a második gól szerzője.

Robi 2007.07.29. 18:04:31

Hát a 2. félidő nem volt olyan jó, mint az első. Kicsit elfáradtak a fiúk. Sajnos vereség lett a vége, de a mutatott játék nem volt olyan rossz, főleg ha azt nézzük, hogy ez volt az első komolyabb tétmeccse a csapatnak, ráadásul a Newcastle már jóval előrébb jár a felkészülésben. Azért remélem, a Hamburg ellen már nyerünk. :)

csufi 2007.07.29. 18:14:21

Azért egy kicsit látszott.a.csapaton hogy még nincsenek eléggé felpörögve de azért nem rossz.A hamburg ellen már biztoan győzünk. Nedvednek lehetet volna egy kis szerencséje a 75.perc körül.

Ismeretlen_22017 2007.07.29. 18:39:55

Na, újra itthon! Sajnálattal olvastam, hogy kikapott a csapat a Newcastle-tól, és sajnos nem is tudtam nézni a mérkőzést. Volt valaki, aki igazán meggyőző teljesítményt nyújtott? Vagy épp ellenkezőleg? Este írok már bejegyzést is, yuuzer, Neked pedig hatalmas köszönet a segítségért... de később még erre is visszatérünk :)

juvegirl 2007.07.29. 19:48:09

Az első gól szerzője meg nem Millner...

Robi 2007.07.29. 20:11:38

Hát Buffonnak volt pár nagy védése, Andradénak pár szerelése, a védelemből ők játszottak jól. A középpályán Nedved veszélyeztetett, az is érdekes, hogy az első félidőben Trez mögött játszott középen irányítóként, Marchionni volt a bal, Iaquntia pedig a jobb szélen, aztán később Nedved kihúzódott balra, Mar. átment a másik oldalra, Iaquinta pedig igazi ékként játszott. Emellett engem még Marchionni játéka győzött meg a kezdő csapatból, a cserék közül pedig Palladino mutatott jó teljesítményt, de csak 20 percet kapott. A többiek sajnos még nem játszottak csúcsfomában, de még a felkészülési időszak elején járunk. Az látszott, hogy még nem teljesen érzik egymást a srácok, még jobban össze kell szokniuk.

Ismeretlen_74763 2007.07.29. 21:14:09

nekem a védelemből Molinaro és Grygera játéka nem nagyon tetszett, legalább egy gólban sárosak és kaphattunk volna még ha Buffon nem gázolja le az angol gyereket :). Szerintem Buffon, Nedved és Marchionni játszottak igazán jól. Iaquinta meg akár 3 gólt is lőhetett volna, remélem majd azért formába lendül.

Elodv 2007.07.30. 08:10:43

Palladino egész ígéretesnek tűnik, a helyzetkihasználásunkon nagyon sokat kell javítani, azért összességében örülhetünk a 2:0 nak, ha csak Dyer helyzeteire gondolok, lehetett volna nagyobb különbség is.

Zangif 2007.07.30. 21:54:35

Hát jah, az a Molinaro egy gyökér nemtom mit keres ott, mér nem Chiellini kezdett nem értem. Buffon jo mint mindig, Nedved ugyanugy. Iaquinta meg ... hát nemtom, eldönthette volna a meccset avval a 2-3 100% helyzettel, csak nem tudja átvenni a labdát, na nembaj, azér vannak ezek a meccsek h tanuljunk belöle, reméljül ugy is lex.