A Cagliari elleni keret

Serie A logo.jpgA zsinórban elért három döntetlent követően, a Juventus szeretne visszatérni a győzelem útjára, s a karácsonyi szünet beköszönte előtt egy szardíniai vendégszereplés, valamint az Olasz Szuperkupa Dohában megrendezésre kerülő döntője vár a zebramezes együttesre.

A két mérkőzésre Massimiliano Allegri mester 27 fős keretet hirdetett, amelybe ismét bekerült a régóta hiányzó Martín Cáceres és Andrea Barzagli, valamint a Primavera csapat több játékosa, így Emil Audero, Mattia Vitale és Filippo Romagna is behívót kapott.

A két csapat előző szardíniai találkozóján a hazai csapat Mauricio Pinilla találatával szerezte meg a vezetést, a chilei támadó villanására azonban a Juventus Fernando Llorente két góljával, valamint Marchisio és Lichtsteiner találataival válaszolt, s így alakult ki a 4:1-es torinói győzelem.

A Cagliari a tabella tizennyolcadik pozíciójából várja a Juventus elleni bajnoki mérkőzést.

A Juventus 27 fős kerete a következő:

Kapusok: Buffon, Storari, Rubinho, Audero

Védők: Chiellini, Cáceres, Ogbonna, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Evra

Középpályások: Pogba, Pepe, Marchisio, Padoin, Pirlo, Vidal, Vitale, Pereyra, Mattiello, Marrone, Romagna

Csatárok: Morata, Tévez, Coman, Giovinco, Llorente

19:00-kor kezdődő mérkőzést a DigiSport1 élőben közvetíti.

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Mixbetegállat 2014.12.18. 18:21:27

Azt nem értem hogyan lehet Bonucci nevezve ha eltiltott a 4. sárga miatt, illetve Barzagli felépült?

2014.12.18. 18:31:01

@Mixbetegállat: Ez már a napoli elleni szuperkupa meccs keret is egyben. :)

2014.12.18. 18:32:05

@Mixbetegállat: Egyébként Barza még nincs a padon, de most.

Lisandro 2014.12.18. 18:45:00

Hú de durva lenne!
Morata,Tevez,Falcao,Llorente,Coman!
De a mai meccsen Falcao nélkül is rúgni kéne egy 3-ast!
Kb ez lenne egy reális eredmény mára!
Bízom benne,hogy meglesz.
Forza Juve!
Olyan szép nap az mikor játszik a csapatunk.
Nem is értem miért is nincs Ilyenkor pirosbetüs ünnenpnap?
Nem kéne rohanni a melóból haza hogy lássuk a meccset!
De szép lenne!

MDaniel98 2014.12.18. 18:48:02

@Bigvee: Tényleg az mikor lesz?

Muszáj nyernünk, mert ha nem, akkor azt a Róma ki fogja használni, erre nagy összegben mernék fogadni. 0 - 2-t várok.

MdewC 2014.12.18. 18:49:34

@Lisandro: :D Sőt előtte is, utána is fizetett szabi!!!

Hajrá!!! :)

Nyerjünk 5-4-re!

2014.12.18. 18:53:05

@Juventus FC 15: 22-én, 18 vagy 18:30 kor vagy valami ilyesmi.

konrad66 2014.12.18. 18:56:27

Zeman ellen hála jó istennek végre ez s eljött,megint Telon nézem a meccsett

kda75 2014.12.18. 19:05:39

Így kell ezt!TEVEZZZZZZZ!!!!!!

Il Principino 2014.12.18. 19:05:49

Szeretjük Zeman bá csapatait:D Szép volt Lóri,szép volt Tevez!!!!!!!!

Il Principino 2014.12.18. 19:07:45

Gyorsan le kell zárni a meccset...ne hogy úgy járjunk mint a Samp ellen..

Kotrevák Kelly (törölt) 2014.12.18. 19:20:13

Nem vagyok telhetetlen, de gurítsunk még 3-4 gólt.:)

konrad66 2014.12.18. 19:20:56

Gyerünk Cagliari,akarok látni még egy izgi meccsett

Tony. 2014.12.18. 19:25:47

Jó meccs volt. Nem akarják már most lefújni?

Remélem hamar lehozza a kulcsembereket.

konrad66 2014.12.18. 19:26:00

@kg19850508: Elmondom miért ,kidrülne pár dolog ,hogy tudunk kontrázni,Napoli ellen fontos lesz és legalább kiderül mennyire verik meg Evrát ,és Lichsteinert

Il Principino 2014.12.18. 19:26:53

@konrad66: Én egy nyugis meccset várok,önbizalom növelőt..

juve28adam 2014.12.18. 19:29:20

Coman kaphatna egy felidot Lori helyen majd.

Il Principino 2014.12.18. 19:36:48

Kell még 1 gól,aztán hadd jöjjenek a 2. félidőben a fiatalok..Mattiello-Coman-Morata...vagy a Gio

penge09 2014.12.18. 20:00:45

@MdewC: Erős túlzás.Azért 5 percenként legalább 1et támadhatnánk,tekintve hogy eddig milyen a helyzetkihasználásunk idén ki kellene használni ezt a napot.

juve28adam 2014.12.18. 20:09:57

Lorinak becsurgott :D

Kotrevák Kelly (törölt) 2014.12.18. 20:15:02

Ezt szépen csinálta Lóri, kár is tagadni.

Tony. 2014.12.18. 20:16:49

Lehetne már cserélgetni.

Kotrevák Kelly (törölt) 2014.12.18. 20:24:42

Azért nem kéne ennyire kiengedni.

Kotrevák Kelly (törölt) 2014.12.18. 20:25:51

Ezt Pereyra elbaszta. Egyből rá kellett volna rúgni és meglenne a 4.

bazári majom 2014.12.18. 20:36:41

Vannak jó passzok, vannak kiválóak, és vannak a Pirlo-passzok

kda75 2014.12.18. 20:38:39

Szegény Pereyra,jól tolja,kijárna már neki egy gól....

Il Principino 2014.12.18. 20:39:48

Jön az Isteni Padoin:)
Coman,vagy Mattiello jobb lett volna...vagy Gio

Tony. 2014.12.18. 20:45:11

Ez a Morata tényleg 20 millióba került?

kda75 2014.12.18. 20:54:08

Gio minden meccsen egy perccel több lehetőséget kap.Tíz év múlva már eljuthatna,hogy kezdőként végigtoljon egy egész meccset....

BigP86 2014.12.18. 21:33:11

Sajnos nem voltam tv közelében, valaki felvilágosítana, hogy jól is jatszottunk-e, voltak e szép kényszerítők, tetszetős tamadasok, stb??? Grazie!

west30 2014.12.18. 21:50:31

@BigP86: Volt 1-2 szép támadás de semmi extra,viszont Vidal időnként már néhai önmagát idézte.

babo0410 2014.12.18. 21:51:19

Basszus lemaradtam a meccsről, elfelejtettem, hogy nem 20.45-kor kezdünk. De örömmel látom, hogy már az első félidőben szétszedtük a Cagliarit. Így kéne minden meccsen csinálnbi. És öröm, hogy Tévez, Llorente és Vidal szerezték a gólokat. Tévez legyen csak gólkirály, a másik két góllövőnek meg kell az önbizalom. Jó lenne, ha Vidal belejönne a BL-ig. Llorente helyett meg felőlem a nyáron jöhet valaki olyan, aki nem csak fejjel zseni. Sajnos nálunk a jól fejelő, de lábbal ügyetlen csatárok nem élnek meg. Talán ha Berardit elhoznánk végre.